Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim. Gratulacje i pozdrowienia przekażę też mamusi jutro z ranka.

 

Dokładnie - zaczęło się. Teraz to dopiero się zacznie inwestowanie!!! Baby - tuning :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Niesłuszne taryfy i inne przeboje to powód, dla których omijam KJS szerokim łukiem :twisted: .

A ja mimo wszystko, choć wiele spraw może wkurzać/ to lubię. Po prostu lubię adrenalinę związaną z rywalizacją itp.

Ps. Musze w końcu do Ciebie podjechać po ten "awtomat" do IC, tylko jakoś tyle spraw mi się ostatnio zwaliło na głowę i w dodatku jedna mega nieteges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszną linię ma nasza Partia.

 

ano słuszną :idea:

W zeszłym miesiącu u nas w robocie jednej parze (oboje są zatrudnieni w firmie) urodziły się .... czworaczki :shock: :idea:

 

Prezes żartował, że z początkiem roku "wyznaczone zostały nowe cele w produktywności" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po czterech pączkach. Plan na dziś - 12 do 16 :twisted:.

 

Musze w końcu do Ciebie podjechać po ten "awtomat" do IC

 

Wożę go w samochodzie, jak by co stoi dziś w ASO A. Koper, to se możesz podjechać i wziąć - jest w tzw. skrytce na rękawiczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zainstalowałem sobie starą dobrą grę Colin Mcrae Rally 2.0, lata temu otrzymaną przez Córkę na gwiazdkę.

 

Nie byłoby to oczywiście niczym nadzwyczajnym, gdyby nie fakt, iż instalacja nastąpiła w Linuksie, a gra jest windziana. Wymagało to więc trochę gimnastyki. Ale fajnie działa - tylko sylwetka samochodu czasem nie wyświetla się prawidłowo. Mi to nie przeszkadza, bo prowadzę z widokiem z maski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...