Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęli przywozic Ciechana Miodowego do sklepu pod blokiem. Komfort życia odrazu mi sie poprawił :mrgreen:

 

ja mam poprawiony już od jakiegoś czasu. Zabka na dole prowadzi go stale...i to jest mój problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Dzisiaj wypada 20 rocznica pierwszych wolnych wyborów po okresie komuny. Strach pomyśleć, ale świetnie pamiętam 4 czerwca 1989 i klimat tamtych czasów. :wink:

 

Myślę, że warto na chwilę zastanowić się nad fenomenem tego przełomu i dalszych zmian. Wiele udało się zrobić i osiągnąć dzięki tej symbolicznej dacie. IMO także my nie mielibyśmy tego Forum gdyby nie wolne wybory i czyjeś poświęcenia.

 

Jeśli ktoś miałby ochotę złożyć internetowe podziękowania, to zapraszam :arrow: http://www.razem89.pl/dziekujemy/

 

 

Pozdrawiam :mrgreen:

 

Ps. Być może temat zasługuje na osobny wątek ale ponieważ nie byłem tego pewny wrzucam do tegesa. Bo to MEGA TEGES. :mrgreen:

 

22c03b6d1db6a24dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tegesik, jakby sie nie mowilo o czolowych postaciach tamtego czasu

 

glownie mi chodzi o Lecha W. bo na nim coraz bardziej byli koledzy wieszaja psy. Ale bez takiej postaci, mozna powiedziec ikony ta przemiana tak na prawde nie bylaby mozliwa, wg mnie.

 

poza tym dzisiaj podwojne swieto - moja Pani konczy dzisiaj 30 latek

 

i przez najblizsze 2 tygodnie bede do niej mowil STARA BABO dopoki sam ich nie skoncze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tegesik, jakby sie nie mowilo o czolowych postaciach tamtego czasu

 

glownie mi chodzi o Lecha W. bo na nim coraz bardziej byli koledzy wieszaja psy. Ale bez takiej postaci, mozna powiedziec ikony ta przemiana tak na prawde nie bylaby mozliwa, wg mnie.

 

Przysłowiowe wieszanie psów to taka nasza lokalna specyfika. :sad:

Dzięki temu na przykład Aksamitna Rewolucja jest bardziej znana od 4 czerwca. :sad:

Przykre ale sami na to pracujemy.

 

Jakkolwiek nie piszmy dziś o rzeczach smutnych i bierzącej polityce. Raczej cieszmy się rocznicą i sznasami jakie nam dała. :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 3:03 pm ]

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, i może smutne, i pewnie mi przejdzie jutro, ale...

Naprawdę teges dla Policji drogowej. Standardowo nosze się z fochem że powinno się to zdelegalizować, ale...nie zawsze "miśki" są takie straszne :wink:

 

Wieczorkiem, po bezludnej Wirażowej /dla mnie to i tak Poleczki przy Cargo/ jedziemy z Mario na 2 wozy do klienta. Taka okazja, pusta droga, po strojeniu trzeba zrolować, nie?

 

No to 3ci klakson i ogień. W Forexie momentalnie skończyła się 4 i nagle jakby mi ktoś puścił fragment Killera: "Wąski, czy tobie coś na dekiel nie padło?!".

 

Patrzę, patrolik. Suszareczka, lizaczek.

 

Oczyma wyobraźni już słysze tę gadkę... :oops:

 

A tu :mrgreen: Pan zrobił tylko lizakiem takie nunu i jakby uśmiechnął... :twisted:

 

Chyba czekają na jednoślady :mrgreen: Peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Nalewkach w GalMoku była przecena -40%. Kupiłem pół litra miodowej. Co za trunek...szok, że takie coś można w sklepie kupić. No i Palikot łapki w tym maczał..szkoda że tak mało kupiłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, fajnie wygląda :!:

Tylko zadbaj o zmiany "podmaskowe", albo "podmaszczane" :mrgreen: -Auto wygląda jak doinwestowane STi, a jest "tylko" WRX-em :mrgreen:

 

Mój teges to weekendowy wypad na jacht na Jeziorak. Faajnie było, tylko nawet teraz, gdy siedzę przed kompem, to wydaje mi się, że się kołyszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...