Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

najbardziej teges że za 3 godziny zaczyna mi sie łikent, jutro o 7 lecimy do Lublina postrzelać się z miejscowymi zabijakami, potem imprezka a niedziela na motorze - zakup nowych oponek, motobazar i jak bedzie ładnie to może jakąś traske sie machnie na dzieńdobry z nowym rokiem. ale sie ciesze - już pół roku nie jexdziłem - najpierw rozwalona noga potem śnieg :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrona 20grudnia 2004 - ostatni dyplomant św.p. prof. Sieczkowskiego a zacząłem w 98

 

To krótko studiowałeś... W każdym razie krócej, niż ja do ogólniaka uczęszczałem... :mrgreen:

 

A teges jest to, że już nie muszę chodzić do żadnej szkoły ani zdawać żadnych egzaminów... Uffff.

Jedyny koszmar, jaki czasem miewam - to że zbliża się koniec roku szkolnego, a ja mam same fleki w dzienniku i w dodatku kupę nieusprawiedliwionych nieobecności, zaś dyrektor już wie, kto mu na Ładzie napisał "parkuj to g...o pod Kremlem, komuszku" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy krótko? - 6,5 roku prawie wliczajac pół roku skreślenia to więcej niż przewidziane przez naszego boskiego dziekana - a prawda jest taka że gdyby nie ciśnienie z jego strony i przeogromna chęć zarobienia jakiejś kasy na furke czy motor czy karabin to pewnie dalejbym sie opi... jak coponiektórzy kumple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy krótko? - 6,5 roku prawie wliczajac pół roku skreślenia to więcej niż przewidziane przez naszego boskiego dziekana - a prawda jest taka że gdyby nie ciśnienie z jego strony i przeogromna chęć zarobienia jakiejś kasy na furke czy motor czy karabin to pewnie dalejbym sie opi... jak coponiektórzy kumple

 

Super...

 

Ja zaczołem w '99. Obronę mieliśmy tego samego dnia - wydaje mi się, że był to jednak 22 grudzień 2004. Ja skończyłem inżynierskie IPB - 5.5 roku na iżyniera. :twisted:

 

Z profesorem Sieczkowskim mieliśmy zaszczyt tylko jeden jedyny raz na wykładach - Budownictwo Ogólne...

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko teges dzisaj :)

moja aukcja na ebay sprzedala sie po 3 minutach od wystawienia, moja inna aukcja na allegro sprzedala sie po jednym dniu :D

I auto puszcza fireballe jak ze street fightera :lol: (niezbyt dobry objaw, ale lepiej mic takie AFR niz za niskie :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja z wczoraj:

RzKS Juvenia Kraków Rugby Klub pokonała na własnym stadionie mistrzów naszego kraju Arkę Gdynia 30 do 27 po bardzo ładnym meczu

 

I byłem na tym meczu :twisted:, teraz tylko wgryźć się w zasady gry by móc w pełni cieszyć się widowiskiem :mrgreen:

 

poniżej kilka fotek ilustrujących (troszkę rozmazane). Dla ułatwienia Arka grała w zółtych skarpetkach. Juvenia zaś cała na niebiesko

dsc032043za.th.jpg dsc032059vg.th.jpg dsc032076xu.th.jpg dsc032125zq.th.jpg dsc032139lp.th.jpg dsc032237ek.th.jpgdsc032279kj.th.jpg dsc032561qk.th.jpgdsc032018ql.th.jpgdsc032471zb.th.jpgdsc032555ov.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wchodzić na forum :D

 

Młodziak, jak by Ci to powiedzieć... bo Alfa to nie Subaru. Moja matka też nie była przekonana do Alfy, ale Imprezę kupiła po pierwszej jeździe. Dobre auta same się bronią, a ty z jakimiś Fiatami wyskakujesz :mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF, to bravo company to co to to je? :shock: Filmiki super, widze ze ruchy i tak dalej full pro, ale na czym polegaja "walki"? Bo nie jest to paintball to jak to jest rozgrywane? :)

 

[EDIT] tfu, widze ze jednak paintball ;) ale powiedz cos wiecej jak mozesz!

 

[EDIT2] poprzedni edit powstal bo zobaczylem pare mask do paintballa, ale teraz patrze i jednak wiekszosc ich nie ma no i z replik AK47 i M4 raczej trudno zeby kulki paintballowe wylataywaly... wytlumacz to pliiiiz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze inżynier - zabawę ta okresla się jako ASG czyli AirSoftGuns. Karabiny maja naped elektryczny i strzelaja kulkami 6mm z kompozytu, pistolety maja naped gazowy. przewaga nad paintem to pełen realizm replik, które zewnetrznie sa 100% zgodne z oryginałami, poza tym ich moc i szybkostrzelność jest znacznie wieksza no i istnieje szerokie pole do popisu w dziedzinie tuningu broni - zarówno mocowego ( o 80-100%) jak i wizualnego - granatniki, tłumiki, kolimatory, lunety itd.

My jako Bravo Company podchodzimy do tego dość poważnie i wiekszość z nas dąży do całkowitego upodobnienia sie do US Marines stąd u większości z nas rózne odmiany M16/M4, mundury Marpat, Buty Bellevile, kamizelki itd. oczywiście stopieć uzbrojenia i ubrania jest zalezny od tego jak komu zalezy i ile ma kasy - bo nie powiem - jest to dość droga zabawa, samo M4 to koszt ok 1000 - ale to początek góry lodowej, żeby wyglądać tak jak niektórzy z nas trzeba wyłozyć 5-6k.

Spotkania mamy zazwyczaj co sobotę, jakaś gra wg scenariusza np. dobicie pilota itp, czase treningi taktyki i zgrania zespołu. ogólnie Niezły wysiłek i kop adrenaliny - w sobote bylismy w lublinie na zaproszenie tamtejszych teamów - do dzis mam jeszcze zakwasy- trzeba było sie pokazać od dobrej strony :D

jesli kokos to zainteresowało bardziej to zapraszam po więcej info do mnie lub do nas na stronkę i forum - jest ono co prawda w wiekszości ukryte ze wzgledów "taktycznych" ale wystarczy poprosić o udostepnienie działu "ekwipunek" żeby dowiedzieć sie wiele wiecej o sprzecie. jest tez ogólnopolska witryna www.wmasg.pl gdzie równiez mozna sie dowiedzieć absolutnie wszystkiego o tej formie spedzania wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIFF - czy Bravo-Company to coś większego? Ten mój znajomy pisał, że należy do 3-go plutonu (Gold) w ramach kompanii Bravo. Nie bardzo się w tym orientuję. Podawał mi też stronę http://www.cohortes.com/index.php, ale to cos innego niż u Ciebie w podpisie

Namawia mnie na to, aby też poganiać, ale jak dotąd było dla mnie za zimno, więc może teraz, jak się już cieplej robi spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...