Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Załapał, załapał 8)

Magazyniera będę miał: najpierw 3 lata licencjat, potem jeszcze tylko dwa lata... i magazynier jest! :mrgreen:

Co do wyboru kierunku: ten mi pasuje i mnie ciekawi - niektórzy mówią, że to pomaga w studiowaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarekJ, musisz się wybrac za granicę :wink:

W UK widziałem i widuję, już chyba wszystkie najbardziej egzotyczne auta świata 8) :D

Musisz odwiedzić wyspy a byle lambo nie zrobi na Tobie wrażenia :wink:

Powiem szczerze że nawet 5 Lambo czy innych Ferrari na raz nie robią juz na mnie wrażenia. W 2007r na wakacjach byłem w Hvarze (CRO) i zawitał tam Gumball 3000 - widok kilkudziesięciu super aut naraz, wśród których zwykłe Gallardo to kicha robi wrażenie, szczególnie jak obok siebie stoją Veyron + 2 Enzo i w dodatku otwarte i mozna sobie w nich usiąść i pokręcić gałkami od klimy :mrgreen: . Auta stały na placu przed najdroższym hotelem, do tego muzyczka, fajne hostessy i pełno gości w białych sukniach i ręcznikach na głowie :mrgreen: Przy okazji nie było problemu na "krzywy ryj" załapać się na szampana i kawior, bo kelnerów z tacami było prawie tylu co gapiów i generalnie czętowali każdego, a co by nie mówić to na właściciela Lambo to ja nie wyglądam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem swojego dzisiejszego tegesa w wątku nietegesowym. A to ci zonk.

 

Przenoszę we właściwe miejsce:

 

Dzisiejszy duży teges - pozbyłem się tylnych sls-ów i zawitały złote kyb ultra SR + nowe sprężyny.

Mega pozytywne wrażenie. Przeciągnąłem forka po dziurach, lesie i garbach drogowych. Elegancko i sprężyście.

 

Dupka wreszcie w górze :mrgreen:

 

2012-07-20%252012.48.05.jpg

2012-07-20%252012.48.37.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zento, no to gotow na plejady za rok :P:D

 

Nie wytrzymają roku :lol:

 

Mam nadzieję, że wytrzymają więcej niż ostatnie Sls-y, które padły po 40 tys. km.

No i w końcu chyba ogarnę wszystko na następne plejady. Zostało jeszcze parę drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, tyle że ja nie mam Subaraka ;/ ani prawka jeszcze :( to chyba pojdzie do nie tegesa :(

 

No to co spotkać się można ;)

Dzisiejszy teges :) Podczas sprzątania Subaraka znalazłem centy w fotelu :D Szkoda, że nie 100 dolców ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentem Socjologii stosowanej i antropologii społecznej na Uniwersytecie Warszawskim - chyba teges 8)

 

Ja bym się wstydził na Twoim miejscu! :twisted:

 

Jak to jest nie dostać się na nic fajnego na UW, co? :P Nie to co niektórzy, trzy kierunki... (właśnie: jeszcze socjologia bez antropologii i studia wschodnie :twisted:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...