Skocz do zawartości

Cos teges


555

Rekomendowane odpowiedzi

Teges był cały weekend! od piątku do niedzieli spedziłem go w przemiłym towarzystwie (niestety z przerwami) a na dodatek znowu wywlokłem na spacer motocykl. Miło było sie przewietrzyć i nieco wymarznąć :)

Kolejny weekend także zanosi sie na teges bo w piątek jedziemy na targi motocyklowe do Berlina (BMT) a sobota i niedziela zapewne znowu bedzie w towarzystwie mojego skarbu.

No i na koniec ten tydzień roboczy ma jak dla mnie tylko 3 dni z dzisiejszym włacznie bo wybieram zaległe 2 dni wolnego z zeszłego roku.

No i czy nie jest teges?

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie "Cos nie teges" napisalem ostatnio, ze polamalem reke jezdzac sobie na snowboardzie.Jako, ze reka strasznie mnie bolala postanowilem ponownie wybrac sie do lekarza.Po znajomosci dostalem sie do polikliniki i tam przebadal mnie sam ordynator, podobno specjalista ortopeda.Wyszlo jednak na to, ze moja reka nie jest polamana tylko obita i w kosci jest mala szczelina.Zdjeto mi gips i kazano cwiczyc reke, bo teraz nie moge jej zginac.Przez nieodpowiedzialna decyzje poprzedniego chodzilbym jeszcze dlugo w gipsie, a tak pomimo bolu i koniecznosci brania ketonalu jestem szczesliwy, ze nie musze nosic tego cholernego gipsu i ze z moja reka wszystko w porzadku :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak mówiłem, że jest teges bo poznałem miłą osobę? no to jest teges bo ta miła osoba nie wystraszyła sie moich świrniętych znajomych, teges jest, że bardzo miło spędzamy ze soba czas i teges jest, że podziela moją pasję do motocykli :) Ba nawet się nie bała ze mną jechać :)

Prawda, że teges?!

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...