Skocz do zawartości

Rally Catalunya WRC 20-23 pażdziernik 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

są na pewno bardzo zajęci, odcinki są od rana do wieczora potem szybko siku, paciorek i spać żeby rano wstać :wink: :mrgreen:

 

Szczególnie paciorek musi być interesujący w ich wykonaniu :lol:

 

-- 22 paź 2011, o 14:07 --

 

Info z przed chwili :lol::lol::lol:

 

 

carlos-wrx, na lepszej imprezie jeszcze nie byłem ja p..... jedziemy na jakiś oes....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprzedaje subaru, kupuje diesla i nie jadę na żaden rajd . W życiu za zadne skarby nikt mnie nienamówi na kolejny taki wyjazd :twisted: mój światopogląd legł w gruzach. Jeśli Carfit twierdzi ze większej siary i melanzu wcześniej nie przeżył to wysilcie wybraźnie a i tak będziecie daleko od celu :lol: tańce na dachu kijanki carnival plus striptiz na odcinku to tylko początek :twisted::mrgreen:

 

Wiecej po powrocie

 

Znacie może wyniki rajdu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie tak spodobalo ze zostalej jeszcze jeden dzien dluzej... :twisted::twisted::twisted::twisted: kur....... mac :!: :twisted::twisted: nie wpuscili mnie do samolotu :oops: :shock: :shock: :shock:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

bo zostawilem dowod w hotelowej recepcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wyjazd nie mógł skończyć sie normalnie :mrgreen: trzymaj sie i w razie nudy skocz do wczorajszej mety, będzie pan zadowolony :twisted:

 

-- 23 paź 2011, o 22:57 --

 

Fajne oesy w tej hiszpani , tzn my byliśmy na 3 z czego na jeden spoznilismy sie pól godz :twisted: ale oglądam na youtubie i mi sie podobają 8)

 

Muszę ogarnąć myśli pozbierać sie i może jakaś krótka relacje napisze, chociaż zdaje sobie sprawę ze rzeczy i tematy które nas rozkladaly na łopatki mogą wydać sie mało śmieszne :mrgreen:

 

W każdym razie moja doba hotelowa w bialce skończyła sie o 20 i z jakuzzi już nie wyszedłem samodzielnie :twisted:

 

Może Alex wrzuci jakieś filmiki jak je Carfit autoryzuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotarłem godzinke temu do domu. Jutro postaram się wrzucić jakiś filmik, ale najlepsze nagrania ma Bunch, który był m.in naszym operatorem, kierowcą. Artur ! Wielkie dzięki za poświęcenie i szkoda, że wyszła ta mina z dokumentami :cry:

Wyjazd mega udany. Dawno się tak nie uśmiałem. Tej atmosfery nie oddadzą żadne słowa, zdjęcia czy filmy. Dziękuję całej Ekipie :!: :mrgreen:

 

Jutro zapraszam do mnie na kawę w drodze do Rzeszowa :!:

 

P.S.Znalazłem aparat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie premierze jak żyć , no jak żyć :?: :idea::mrgreen: , to są jedyne słowa które mogę w tej chwili wypowiedzieć :twisted:

 

Naprawde wypad na ten rajd, mogę z całą stanowczością powiedzieć, że na grubszym wypasie nie byłem , a trochę w życiu przeżyłem :twisted::mrgreen: i nawet sobie nie wyobrażam jak by można było przebić następny wyjazd :D

Zaraz jade po zgubę Buncha do krakowa, jak wróce to coś skrobne wiecej

 

 

Ole :idea::mrgreen:

 

 

P.S. Aparat wziołem, ale nie zdążyłem zrobić ani jednego zdjęcia :oops::twisted: , ale carlos zrobił sporo i pewnie wklei :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybkiego trzy filmiki. Najbardziej lajtowe ;)Uwaga!!! Materiał tylko dla osób 18+

 

Kibice z Polski

 

Znajomy parkingowy z lotniska w Giromie :mrgreen:

 

 

Nasza Kia Carnival w akcji

 

:shock: :lol::lol: Prosimy o więcej.

Nastepnym razem jadę z wami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok... dopiero się ogarnąłem :roll:

 

wypadałoby co nieco powiedzieć o wyjeździe... :shock:

 

ja nie wiem jak reszta, ale ja jestem tak zmaltretowany, że nie wiem co się dzieje - pierwszy raz w życiu dochodzę do siebie, dwa dni... :shock:

 

muszę wbić parę fotek , tylko trzeba je będzie nieco przefiltrować, aby nikt mnie potem nie posądził o "zniesławienie" :lol:

 

 

ten cały wyjazd to jedno wielkie grube przegięcie :lol::lol::lol: do tej pory nie byłem świadom że tyle i tak można :lol::lol:

 

 

...o mały włos bylibyśmy w Wiadomościach :shock: :lol: Karabinierzy, stewardessy i takie tam drobne nieporozumienia - ja myślę że obsługa samolotu powinna być bardziej wyluzowana i skłonna do śpiewu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...