Skocz do zawartości

Rally Catalunya WRC 20-23 pażdziernik 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Hiszpanii byłem dwa razy i zdecydowanie polecam, szczególnie w obecnej konfiguracji, tzn. z częścią oesów po szutrze, a częścią po asfalcie. Bardzo fajny rajd, można przy okazji sporo pozwiedzać (nawet mając niewiele czasu), poleżeć na plaży :wink: Tylko wbrew pozorom o tej porze roku pod wieczór i w nocy bywa już niestety chłodno. Ale zdecydowanie warto, szczególnie dla kilku miejsc typu El Molar (słynny nawrót), na którym kibiców liczy się w dziesiątkach tysięcy, a miejsca są zajmowane już grubo ponad dzień wcześniej :wink:

 

ps. zdjęcia z edycji 2010: http://rajdy.autoklub.pl/gallery/show/id/1288634433

 

i 2008: http://rajdy.autoklub.pl/gallery/show/id/1223885892

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RallyMedia,

super zdjęcia! :D

 

Poza ręką wprawnego fotografa, widać na nich również, że w październiku jest tam w Katalonii bardzo ciekawe światło, chociaż dzień niestety już krótki.

 

Oczywiście, ze warto się wybrać. Również po to aby pokibicować Michałowi, zeby swoim Evo X, smarowanym polskim olejem, poprawił świetny wynik z Australii i tym razem po prostu wygrał ten rajd! 8)

 

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, chciałbym Cię zapytać, bo pierwszy raz wybieram się na rajd WRC:

- czy tam w Katalonii obowiązują jakieś karnety, żeby się dostać w miejsca jak ten nawrót El Molar, o którym piszesz?

Widzę, że robiłeś również zdjęcia w strefie serwisowej. Czy zwykły widz może tam wejść?

Jak to Hiszpanie organizują?

Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, chciałbym Cię zapytać, bo pierwszy raz wybieram się na rajd WRC:

- czy tam w Katalonii obowiązują jakieś karnety, żeby się dostać w miejsca jak ten nawrót El Molar, o którym piszesz?

Widzę, że robiłeś również zdjęcia w strefie serwisowej. Czy zwykły widz może tam wejść?

Jak to Hiszpanie organizują?

Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki!

:D

 

Z tego co kojarzę, to nie było karnetów ani na oesy, ani na serwis :wink: Z tym, że kibiców jest tyle, że trzeba sobie zaplanować, żeby być sporo wcześniej. Czasem też dojazdówki są zamykane kilka km wcześniej - podobnie jak u nas - chociaż tam dla nikogo to nie problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo, tylko żebyśmy chociaż serwis zaliczyli. Na odcinki nie liczę :mrgreen: 8)

 

spoko , bede Was pilnował :twisted:

Ja też sie nie moge doczekać :D , ekipa więcej niż zacna :lol: , ja jeszcze tydzień przed jade na rajd koszyc , moze ktoś chce dołączyć ? miejsce w aucie sie znajdzie , w hotelu też :D

 

-- 28 wrz 2011, o 19:07 --

 

Jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, chciałbym Cię zapytać, bo pierwszy raz wybieram się na rajd WRC:

- czy tam w Katalonii obowiązują jakieś karnety, żeby się dostać w miejsca jak ten nawrót El Molar, o którym piszesz?

Widzę, że robiłeś również zdjęcia w strefie serwisowej. Czy zwykły widz może tam wejść?

Jak to Hiszpanie organizują?

Dziękuję z góry za wszelkie wskazówki!

:D

 

Z tego co kojarzę, to nie było karnetów ani na oesy, ani na serwis :wink: Z tym, że kibiców jest tyle, że trzeba sobie zaplanować, żeby być sporo wcześniej. Czasem też dojazdówki są zamykane kilka km wcześniej - podobnie jak u nas - chociaż tam dla nikogo to nie problem :)

 

cenna uwaga, bo rzeczywiście nie widze na stronie rajdu PASS - ów do sprzedania :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to jestesmy z bunchem we dwoch w aucie wiec smiało możesz się dołączyć

 

true 8)

 

dwie osoby to już 400zł/osoby

 

w dwie strony?

 

Jak z Wami pojadę zrobię Wam fotoreportaż z wyprawy... chyba, że tego się właśnie obawiacie

 

no wlasnie... to jest pewien klopot :mrgreen::mrgreen::mrgreen: damy rade 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mont napisał(a):

dwie osoby to już 400zł/osoby

 

 

w dwie strony?

 

 

tia, z każdym dniem drożej ale ten pułap jeszcze przełknę, na miejscu będę się żywił karaluchami złapanymi w łazience pod prysznicem :mrgreen:

podobno dużo białka mają :idea: garść przed siłką, garśc po i wyglądasz po tygodniu ja Pudzian :mrgreen:

 

SATYR - decyduj się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja sie już pomału przygotowuję do wyjazdu, dziś byłem w Kamiannej po świeży miód spadziowy, i zrobiłem lekarstwo na dolegliwości żołądkowe, jakby komuś catalońskie jedzenie zaszkodziło :roll: , zrobiłem dwa litry , wiec powinno styknąć na pierwszą noc :roll: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...