Skocz do zawartości

Rally Catalunya WRC 20-23 pażdziernik 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Idac za ciosem :D , jedziemy na Rajd do Hiszpani , ale ze naprawde nie wychodzi to drogo, to może uzbierała by sie jeszcze ekipa z forum najlepiej na 4 osoby, czym nas więcej tym lepiej :D

 

Plan jest taki:

Wyjazd 20.10 ( czwartek ) godz. 20.55 wylot lotnisko Rzeszów przelot do Girona 23.45

Tam wynajmujemy samochód ( OPEL ASTRA lub coś w tym stylu ) koszt na trzy dni ok 140-150 euro z full ubezp.

Jedziemy do Hotelu w miejscowości Salou ok 190 km od lotniska w Gironie , w miejscowości tej jest cała baza rajdu, i tam tez nocujemy

Hotel http://www.booking.com/hotel/es/califor ... ad5c7eafX7

Cena 300 zł za 3 noce od osoby ze śniadaniem :shock: :idea:

Piątek - sobota - niedziela ogladamy rajd , w drodzę powrotnej w Niedziele, planujemy pojechać rano i wpaść na chwile do Barcelony , ale to oczywiście tylko plany i mogą ulec zmianie :D

Wyjazd Niedziela Girona 17.50 , Rzeszów 20.40

 

Koszty "

Samolot 450 zł w dwie strony z opłatami

Nocleg ze śniadaniem 300 zł/os.

Samochód 150 zł / os.

Pass na odcinki pewnie ok 240 zł

 

Razem 1140 zł !!!

 

Będac teraz w Niemczech wydaliśmy na osobę ok 2000zł nie licząc imprez i zakupów :twisted: , wiec naprawde to tanio wychodzi

 

Ja dziś zaklepałem wszystko , i jedziemy w składzie Carlos, Alex, Ja, i nasz pewien przyjaciel :D

 

Serdecznie zapraszamy :idea::D

 

strona rajdu

http://www.rallyracc.com/2011/ingles/index.asp

 

a tak było w 2010

 

 

Jest o tyle super rajd ze są odcinki asfaltowe i szutrowe :idea:

 

I w tej chwili sie dowiedziałem że bedzie komu kibicować , bo startuje tam Michał Kościuszko :idea::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jedziemy do Hotelu w miejscowości Salou ok 190 km od lotniska w Gironie , w miejscowości tej jest cała baza rajdu, i tam tez nocujemy

Hotel http://www.booking.com/hotel/es/califor ... ad5c7eafX7

Brak wolnych miejsc w tym terminie.

Z chęcią bym się dołączył w 3 osoby ( z juniorami ).

carfit, a byłbyś tak uczynny i poprowadził "za rączkę" w załatwieniu formalności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy do Hotelu w miejscowości Salou ok 190 km od lotniska w Gironie , w miejscowości tej jest cała baza rajdu, i tam tez nocujemy

Hotel http://www.booking.com/hotel/es/califor ... ad5c7eafX7

Brak wolnych miejsc w tym terminie.

Z chęcią bym się dołączył w 3 osoby ( z juniorami ).

carfit, a byłbyś tak uczynny i poprowadził "za rączkę" w załatwieniu formalności ?

 

No właśnie jest jakiś problem z tym hotelem, bo własnie dzwonili że w tym terminie hotel jest zamknięty :shock: i anulują rezerwacje, zarezerwowałem ten http://www.booking.com/hotel/es/playapa ... _confemail

 

Rombu poprowadzę Cie za rączke :wink:

najpierw zarezerwuj sobie samolot http://www.ryanair.com/pl

a potem hotel adres j.w

 

samochodu jeszcze nie rezerwowałem, bo czekam na potwierdzenie jeszcze jednej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM CHĘTNY na 100% !!! z taka ekpią to żal nie jechać :twisted:

 

carfit czy jestes w stanie klepnać mi wszystkie formalności, tzn samolot i hotel? Jestem teraz w Turcji i mam spore klopoty z netem. Pierwszy raz piszę z kompa a nie z telefonu? Jeśli tak to na 100 % się piszę i moge przelać kase juz dzis.

 

Daj mi znac tu lub ewentualnie smsem. PILNE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM CHĘTNY na 100% !!! z taka ekpią to żal nie jechać :twisted:

 

carfit czy jestes w stanie klepnać mi wszystkie formalności, tzn samolot i hotel? Jestem teraz w Turcji i mam spore klopoty z netem. Pierwszy raz piszę z kompa a nie z telefonu? Jeśli tak to na 100 % się piszę i moge przelać kase juz dzis.

 

Daj mi znac tu lub ewentualnie smsem. PILNE :mrgreen:

 

 

Załatwione :D , masz zrobioną rezerwację na samolot, a Hotel też , bo Artur rezerwował , wiec jest miejsce zaklepane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy na przyszły rok jakiś jeden bardziej egzotyczny wypad , typu Meksyk czy Argentyna , lub Nowa Zelandia, dogadałem sie z koordynatorem Michała Kościuszki , i mówił że spokojnie może nam pomóc w organizacji i zrobić lepsze ceny na przelot czy hotel :D

Szykować talary :twisted:

 

Kalendarz WRC 2012

22/01 Monte Carlo

12/02 Szwecja

11/03 Meksyk

01/04 Portugalia

29/04 Argentyna

27/05 Grecja (lub 3/06)

24/06 Nowa Zelandia

05/08 Finlandia

26/08 Niemcy

16/09 Wielka Brytania

07/10 Francja

04/11 Hiszpania

Październik Włochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz robie nalewke lecznicza 8)

 

 

tylko nie zapomnij jej wsadzić do walizki, :twisted: , mi ostatnio zabrali na lotnisku JW black , i poszedł do śmieci :evil: , bo zapomniałem przepakować i miałem w podręcznym, nawet nie wiesz jaki byłem wku.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie zapomnij jej wsadzić do walizki, , mi ostatnio zabrali na lotnisku JW black , i poszedł do śmieci , bo zapomniałem przepakować i miałem w podręcznym, nawet nie wiesz jaki byłem wku....

 

nie wierze :!: :oops: ze niby co - nie dales rady wypic na miejscu :?: :P :shock: :? 8) :lol::twisted::mrgreen:

 

ja bym pewnie nie dal rady... ale napewno bym probowal :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ... YouTube twoim przyjacielem i nie ma co liczyć na oglądasz live

Nie. Nie będzie tak źle, czyli standardowo:

1. Wizyta w parku maszyn (dużo budek z piwem)

2.Jeden, no maksymalnie dwa odcinki. Oczywiście pod warunkiem, że biegna nie dalej niż 100 metrów od parkingu :!: Jeżeli parkingi będa bardziej oddalone od trasy, to kibicowanie skończy się na punkcie 1szym :mrgreen: + relacja na Youtube i fachowa analiza przejazdów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...