Skocz do zawartości

Rally Catalunya WRC 20-23 pażdziernik 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Na 85 % jestem wstanie powiedzieć ze jadę, udało mi się teoretycznie dopiąć zastępstwo na te dni. Nic nie powinno ulec zmianie... Ale lepiej nie chwalić dnia ;)

 

Edwin ma dobry patent, pierw rezerwuje i płaci, a potem informuje mnie o wypadzie i ze wszystko załatwione, ja robię "rybke" z drugiej strony telefonu i kombinuje. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na 85 % jestem wstanie powiedzieć ze jadę, udało mi się teoretycznie dopiąć zastępstwo na te dni. Nic nie powinno ulec zmianie... Ale lepiej nie chwalić dnia ;)

 

Edwin ma dobry patent, pierw rezerwuje i płaci, a potem informuje mnie o wypadzie i ze wszystko załatwione, ja robię "rybke" z drugiej strony telefonu i kombinuje. :lol::lol:

 

YEAH :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tam jadą sami niepijący :P sportowcy :lol:

 

co do kosztów takiego wypadu, to wychodzi naprawdę żenująco tanio. Jakbym podliczył koszta wypadu np. Na "karkonoski czy też Dolnośląski" to sumując koszta benzyny, hotelu, wyżywienia i spraw nieprzewidzianych, sądzę że wychodzi nieznacznie mniej - a WuRCe to ...WuRCe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy :idea::D

Dziękuję za doskonały pomysł i zaproszenie.

Faktycznie świetny pomysł z tym wyjazdem do Katalonii w październiku. :D

 

 

Niestety ze względu na to, że w niedzielę 23 października muszę już być w domu, znalazłem dla siebie inną opcję wyjazdu:

 

Będę oglądał dwa pierwsze dni rajdu i w sobotę wieczorem wracam do domu. Na pocieszenie jednak, wszystkie szutrowe odcinki odbędą się w piątek. Sobota i niedziela to już tylko asfalt.

 

Mój plan jest tak:

Przelot z Krakowa na lotnisko Paryż Beauvais

Czwartek 20.10: lot FR3699, wylot: 12:15, przylot: 14:35

Przelot z Beauvais na lotnisko Reus (Barcelona):

Czwartek 20.11: lot FR3699, wylot: 20:50, przylot: 22:35

 

We Francji mając ponad 4 godziny wolnego czasu mam zamiar zwiedzić urocze miasteczko Beauvais, z bardzo ciekawą gotycką katedrą, najwyższą we Francji, której sklepienie ma aż 47 metrów! Poza tym będzie czas aby zjeść bez pośpiechu porządny francuski obiad.

 

Lotnisko Raus, na którym ostatecznie wyląduję, znajduje się tylko 15 kilometów od bazy rajdu, więc przy planowym przylocie 22:35, jest realna szansa aby znaleźć się w hotelu przed 23:00. To powinno pozwolić, aby się dobrze wyspać przez porannym wyjazdem na pierwsze oesy.

 

Powrót z Reus bezpośrednio do Krakowa

Sobota 22.10, lot FR2201, wylot o 18:05 i przylot do Krakowa o 20:45.

Ze względu na to, że miejsca gdzie chcę oglądać sobotnie oesy są położone w dogodnej odległości od lotniska w Reus, powinno udać się spokojnie obejrzeć większość sobotnich zmagań.

 

Co również ciekawe: łączna cena przelotu liniami Ryanair na zaproponowanej przeze mnie trasie Kraków-Beauvais-Reus i Reus-Kraków jest w tej chwili niższa niż Rzeszów-Girona-Rzeszów!

(oczywiście, ceny te zmieniają się w miarę jak ubywa miejsc w samolotach, więc warto nie zwlekać)

 

Dojazd z lotniska Reus do hotelu i zarazem bazy rajdu można mieć wręcz za darmo, bo kursują tam bezpłatne autobusy.

 

Jeśli znajdą się jeszcze jacyś chętni na tą moją krótszą wersję wyjazdu, to możemy porozmawiać o wspólnym wynajęciu pokojów/apartamentów w Salou oraz ewentualnie o jakimś wspólnym środku lokomocji na te dwa dni. Wówczas można by jeszcze bardziej obniżyć i tak niewielkie koszty tego wyjazdu.

 

Naprawdę polecam ten wyjazd, również tym, którzy niekoniecznie mają ochotę jeździć na oesy.

W Salou, przy bazie rajdu, znajduje się fantastyczny park rozrywki Port Adventura. Spragnionym adrenaliny polecam na przykład: rollercoaster Dragon Khan:

http://www.youtube.com/watch?v=RBE8JwgsVcY

:twisted:

 

Poza tym na miejscu jest super aquapark, a do złocistych plaż Costa Dorada kilka minut spacerkiem.

 

Kilka kilometrów od Salou, znajduje się historyczne miasto Tarragona, z zabytkami pamiętającymi Cesarstwo Rzymskie.

 

itd.. itp...

 

Miło byłoby się tam spotkać razem w większym gronie i wspólnie poświętować w piątkowy wieczór.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło byłoby się tam spotkać razem w większym gronie i wspólnie poświętować w piątkowy wieczór.

 

 

Ja nie widzę żadnych przeciwskazań :wink: :D

 

Dla tych co jadą we własnym zakresie lub w innym terminie, lepiej zarezerwować auto już :idea: , dziś było drożej o 10 euro niż tydzień temu, ale to pikuś, ale zaczyna w tym terminie brakowac aut, przynajmniej w HERTZ, AVIS-a nie ma na tym lotnisku :roll: Najllepiej zarezerwować przez rynair bo nie ma limitu km, przez hertz.es , jest limit 900 km

Ja własnie zabookowałem astre III za 162 euro za 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt nie będzie do tego czwartku zainteresowany moją opcją 2-dniową, to zarezerwuję pokój dla siebie, bo potem faktycznie będzie mniejszy wybór.

 

A co do transportu to zastanawiam się czy nie wynająć jakiegoś jednoślada, albo jakieś małe 4x4, bo tak byłoby łatwiej dojechać w ciekawe miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My planujemy na przyszły rok jakiś jeden bardziej egzotyczny wypad , typu Meksyk czy Argentyna , lub Nowa Zelandia, dogadałem sie z koordynatorem Michała Kościuszki , i mówił że spokojnie może nam pomóc w organizacji i zrobić lepsze ceny na przelot czy hotel :D

Szykować talary :twisted:

 

Kalendarz WRC 2012

22/01 Monte Carlo

12/02 Szwecja

11/03 Meksyk

01/04 Portugalia

29/04 Argentyna

27/05 Grecja (lub 3/06)

24/06 Nowa Zelandia

05/08 Finlandia

26/08 Niemcy

16/09 Wielka Brytania

07/10 Francja

04/11 Hiszpania

Październik Włochy

 

Myślę, że w sprawie meksyku, mógłbym sporo pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
My planujemy na przyszły rok jakiś jeden bardziej egzotyczny wypad , typu Meksyk czy Argentyna , lub Nowa Zelandia, dogadałem sie z koordynatorem Michała Kościuszki , i mówił że spokojnie może nam pomóc w organizacji i zrobić lepsze ceny na przelot czy hotel :D

Szykować talary :twisted:

 

Kalendarz WRC 2012

22/01 Monte Carlo

12/02 Szwecja

11/03 Meksyk

01/04 Portugalia

29/04 Argentyna

27/05 Grecja (lub 3/06)

24/06 Nowa Zelandia

05/08 Finlandia

26/08 Niemcy

16/09 Wielka Brytania

07/10 Francja

04/11 Hiszpania

Październik Włochy

 

:shock:

 

Edwin, co na to Twoja ładniejsza połówka :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bunchem mamy 2 miejsca wolne w samochodzie także niezdecydowanych zapraszamy bo chyba warto zaliczyć ten rajd :mrgreen:
A, w którm hotelu będziecie nocować?

 

Ja zarezerwowałem pokój tutaj:

http://www.booking.com/hotel/es/apartam ... al.pl.html

tylko kilkaset metrów od bazy rajdu.

 

Nie zarezerwowałem żadnego środka lokomocji tam na miejscu, więc chętnie mógłbym się do was przyłączyć w piątek rano, jesli jeszcze będziecie mieli wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest jakiś problem z tym hotelem, bo własnie dzwonili że w tym terminie hotel jest zamknięty i anulują rezerwacje, zarezerwowałem ten http://www.booking.com/hotel/es/playapa ... _confemail

 

Pin mamy chyba ten, ale powiem szczerze ze jestem zupełnie poza kręgiem organizatora. Mam tylko nadzieję ze mi Edwin nie wypali dzień przed ze samolotu nie klepnął dla mnie 8) . Z tego co wiem to są jeszcze cały czas dwa miejsca w aucie, ale o to lepiej spytać Buncha bo dla odmiany on załatwiał samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję ze mi Edwin nie wypali dzień przed ze samolotu nie klepnął dla mnie

 

 

spokojna Twoja rozczochrana :twisted:

Hotel mamy ten

http://www.booking.com/hotel/es/playapa ... _confemail

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...