Skocz do zawartości

Rally Catalunya WRC 20-23 pażdziernik 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

ALEX mówisz jakbys był z Nami na "niemieckim" :) jasnowidz jaki czy co :lol:

Byłem z Edwinem na Rajdzie Polskim i wiem, według jakiego kryterium Carfit dobiera "atrakcyjność" OSów do zaliczenia :mrgreen:

 

 

oj tam oj tam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wspominałem. Wygląda to mnie więcej tak.

 

1. Wizyta w parku maszyn

 

734f4e49b282c678med.jpg

 

2.Jeden, no maksymalnie dwa odcinki. Oczywiście pod warunkiem, że biegna nie dalej niż 100 metrów od parkingu

 

Dopiero teraz zauważyłem na zdjęciu poniżej , że nasz "piechur" mnie pozdrawiał i czaił niezłe zapasy w reklamówce :mrgreen:

b45d8d2c2ee1e562med.jpg

 

No i oczywiście już część sportowa, czyli OS

ec0f5c10d15ffd61med.jpg

3d87cf407df60497med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mendo jedna

 

Wklejając lałem z tych zdjęć jak cholera. Ciesz się, że nie wkleiłem innych, ale bałem się, że po publikacji pojedziemy tylko w dwójkę do Hiszpanii :mrgreen:

 

p.s. pamietasz ile nam zeszło składanie tego chińskiego grilla , prawie tyle co meblościanka z Ikei

Pamiętam, pamiętam. Sami inżynierowie się znaleźli. :mrgreen:

P.S. Fajne wspomnienia :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejając lałem z tych zdjęć jak cholera. Ciesz się, że nie wkleiłem innych, ale bałem się, że po publikacji pojedziemy tylko w dwójkę do Hiszpanii :mrgreen:

 

 

Alex teraz to ja już inny człowiek jestem, przez dwa lata sie wiele zmieniło, nawet nie wiesz jak bardzo ludzie sie potrafią zmieniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega P i z d z i o r

 

 

O nie !!! tylko nie to :idea::mrgreen::mrgreen::mrgreen: o to że nas wpuszczą na pokład samolotu możemy zapomniec :twisted:

coś o tym wiem :mrgreen: , mam gdzies nawet filmik z wyjazdu do szwecji, lałem jak bóbr godzinę :mrgreen:

 

-- 26 sie 2011, o 19:50 --

 

kolega P i z d z i o r też się piszemy na taką wycieczkę

Czy to ten, przez którego prawie nie odleciał samolot z Balic do Szwecji z kibicami na rajd? Boże, ale sie ekipa montuje :mrgreen:

 

tak to ten :mrgreen: , gość jest mega naprawde :idea::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwolimy mu pić do czasu wejścia na pokład i będzie OK.

 

Tia , to w samolocie tak nadrobi, że bedzie chciał przejąc stery i samemu lądować :mrgreen: , podobnie jak w szwecji , chciał przejać kierownice od kierowcy autobusu na lotnisku :twisted::mrgreen:

 

A tak serio , to montuj ekipe i dawajcie z nami :idea: , tylko musicie sie szybko decydowac, bo juz mało miejsc w hotelu jest :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem ze ladujemy o 23.45 potem wynajmujemy auta i jedziemy 190 km a następnie ochoczo wstajemy na rajd ???? Taaaaa już to widzę :mrgreen: , pytanie nr 1 kto będzie prowadził te nieszczesne astry z lotniska do tej girony ..... I nie mam wiecej pytań , pokoczujemy w barze lotniskowym i w niedziele powrót :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozwolimy mu pić do czasu wejścia na pokład i będzie OK.

 

Tia , to w samolocie tak nadrobi, że bedzie chciał przejąc stery i samemu lądować :mrgreen: , podobnie jak w szwecji , chciał przejać kierownice od kierowcy autobusu na lotnisku :twisted::mrgreen:

 

A tak serio , to montuj ekipe i dawajcie z nami :idea: , tylko musicie sie szybko decydowac, bo juz mało miejsc w hotelu jest :idea:

 

W poniedziałek będziemy rezerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem ze ladujemy o 23.45 potem wynajmujemy auta i jedziemy 190 km a następnie ochoczo wstajemy na rajd ???? Taaaaa już to widzę :mrgreen: , pytanie nr 1 kto będzie prowadził te nieszczesne astry z lotniska do tej girony ..... I nie mam wiecej pytań , pokoczujemy w barze lotniskowym i w niedziele powrót :twisted::lol:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie potrzebujecie kierowcy? :-)

 

Potrzebujemy a jak że :roll: , tylko nie wiem czy wiesz, z czym ta odpowiedzialna funkcja się wiąze :roll:

Tak po krótce :roll:

musisz jeździć na limicie V-max

płacisz za mandaty

tankujesz za swoje

nosisz nasze toboły

24h jestes dyspozycyjny

szukasz sklepów monopolowych na własną ręke

wnosisz nas do pokoju

tłumaczysz sie za nas na recepcji hotelu

nie pozwalasz barmanowi zamknąć bufetu póki nie skończymy

czyścisz auto w razie , jak byś sie komuś niedobrze zrobiło

 

 

jesli te warunki spełniasz , jest git , już dzis Ci rezerwuje przelot, hotel, i auto

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, dajcie więcej zdjęć :D

 

może już wystarczy :roll: :mrgreen:

 

Co do warunków to myslałem że będa jakies wygórowane, a tu standard :mrgreen:

 

 

no to gitara :roll: , tylko zapomniałem o drobnym szczególe , musisz na miejscu sobie znaleźć jakiegoś muciaś gracjas :twisted: , żeby z nim rano wstać i objechać wszystkie odcinki i zostawić go na parkingu aby trzymał miejsce jak najbliżej OS -u , co było nie było dalej jak 100-max 200 metrów do podejścia :roll:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie potrzebujecie kierowcy? :-)

 

Potrzebujemy a jak że :roll: , tylko nie wiem czy wiesz, z czym ta odpowiedzialna funkcja się wiąze :roll:

Tak po krótce :roll:

musisz jeździć na limicie V-max

płacisz za mandaty

tankujesz za swoje

nosisz nasze toboły

24h jestes dyspozycyjny

szukasz sklepów monopolowych na własną ręke

wnosisz nas do pokoju

tłumaczysz sie za nas na recepcji hotelu

nie pozwalasz barmanowi zamknąć bufetu póki nie skończymy

czyścisz auto w razie , jak byś sie komuś niedobrze zrobiło

 

 

jesli te warunki spełniasz , jest git , już dzis Ci rezerwuje przelot, hotel, i auto

 

 

:mrgreen:

 

rezerwuj ;) i tak pic poki co nie moge ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...