Skocz do zawartości

Rally Catalunya WRC 20-23 pażdziernik 2011


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spytać Buncha bo dla odmiany on załatwiał samochód

 

taaaak :?: musze sprawdzic... :mrgreen::mrgreen:

 

ok, mamy... problem :mrgreen: mialem zarezerowac Nissana Almere a widze, ze jest Ford Fussion or similar... ale moze to i lepiej... on na pewno bedzie bardziej off road'owy niz Astra Carfit'a :mrgreen:

 

a nie pomylilem Nissana tez zarezerwowalem ale na inny wyjazd, teraz szukam hotelu

 

oki, hotel tez mamy... o ten http://www.booking.com/hotel/es/playapark.pl.html

 

 

zrobiłem lekarstwo

 

tylko nie to... :mrgreen: z cytrynowka ostatnio bylo cos nie tak... 8) :twisted: popsul mi sie blednik :mrgreen: ale z drugiej strony to dobrze bo inaczej skutki bylby gorsze :idea: czlowiek sie uealstycznia podobno... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja sie już pomału przygotowuję do wyjazdu, dziś byłem w Kamiannej po świeży miód spadziowy, i zrobiłem lekarstwo na dolegliwości żołądkowe, jakby komuś catalońskie jedzenie zaszkodziło :roll: , zrobiłem dwa litry , wiec powinno styknąć na pierwszą noc :roll: :twisted::mrgreen:

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

uwielbiam czytać wątki organizacyjne, w których udziela się carfit. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę teraz w harmonogram i dumam :lol: ... skoro wylot mamy w czwartek k.21 to może umówimy się na "shakedown" w środę - zdążymy dojść do siebie w czwartek do tej godziny :P:D

 

nie będę ukrywał, iż mnie już "dupsko będzie swędziało" w środę i będę starał się wybyć z domu - nie wiem gdzie skończe , może to być Sącz, a może być i Rzeszów, a może w Wieliczce będzie jakaś impreza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serdecznie wszystkich zapraszam w środe , dzień przed, do Nowego Sącza :D , wpadłem dziś na genialny plan ( jak zwykle zresztą :mrgreen: ) Naprawde " bedzie Pan zadowlony " , a co konkretnie to niespodzianka :D

Meldowac sie u mnie w środe , w godz. wczesno popoludniowych, nie bedziecie zalowac :D, ode mnie na lotnisko jest ok 130 km :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

melduję się w Sączu w środę :D

 

zuch chłopak :D , bęben , bunch , Alex

:?:

 

-- 8 paź 2011, o 22:19 --

 

W temacie organizacyjnym , czy moze ktos z was wziac navi ? z mapa hiszpani oczywiscie :roll: , przydaloby sie dwie , na dwa auta , ja mam w telefonie, ale bez zachodniej europy akurat, moge wgrac, ale 30 euro :cry: , a kryzys idzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...