Skocz do zawartości

SUBARU pod napieciem - AKCJA OSKAR (5 stycznia 2006)


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 405
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakimi damami? przeciez o 23 zamykali ten lokal... a mysmy wyszli o 23:30... :roll:

 

owoc, patrzysz i nie grzmisz.

 

P.S.

Fajna akcja byla jak z tego lokalu taryfa lecielismy (V-techy, Johnny i ja). Poniewaz byla to stara Omega to meczylem kierownika tego interesu, czy umie driftowac, ale jakos nie chcial bokami polatac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, jak się skończyła znajomość z tymi damami ;)?

 

Czemu zes sie wylogowal z dalszej czesci imprezy? Ok. 1-szej dopiero sie rozkrecilo na dobre :)

 

Bo się bałem, że to będzie trwało... I trwało - a potem się rozjedziecie po domach/hotelach...

 

owoc, patrzysz i nie grzmisz.

 

Ech, OGS - za niedługo będziesz ziółka pił - ta herbatka... No dramat :mrgreen:.

Grzmię, bo impreza miała zamiar przenieść się gdzieś indziej... Ale j/w. :roll:

Już widzę swój błąd :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździ Imprezą która jest ukazana na zdjeciu " img_0035.jpg" końcowe numery tej Imprezy kombi to "5104" Mijałem ją na trasie płatnej z Krakowa do Katowic w piątek(6 styczeń) około godziny 10.20. A raczej to ona mnie mijała, ja mogłem tylko pomarzyć :mrgreen:

 

 

pozdro FAZA666 to mój potworek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... Landm sie na razie nie odzywa wiec nie wiem co z zaplata za koszulke... Nie bede czekal - chce przelac reszte tych pieniazkow na konto rehabilitacji... Dam wam znac jak pojda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKOŃCZENIE AKCJI

Landm sie odezwal - koszulke podarowal jako swoj wklad do akcji :oops: 8) - wiec w sumie tylko koszta wysylki pokrylismy. (niestety kurierem - bo byl juz napiety termin). Na zyczenie (PW) moge udostepnic harmonogram wplat (bez nazwisk).

 

Zostalo niecale 1000,00 zl... zaokraglilem i puscilem przelew. Jutro rano pieniazki powinny trafic na konto, ktore jest na stronie Oskara.

 

Mysle, ze odwalilismy KAWAL DOBREJ ROBOTY Panie i Panowie...

 

12-01-2006 23:33:35	  Zamknij okno	 	
Szczegóły dyspozycji przelewu: 
Rachunek obciążany:
	Z rachunku:	63-10600076-0000300004987700	

Odbiorca:
	Rachunek odbiorcy:	40-20300045-1110000000432490	

	Nazwa banku:	BGŻSA Centrala-Centrum Operacy Warszawa ul.Kasprzaka 10/16	

	Nazwisko i imię/nazwa firmy:	STOWARZYSZENIE WOJEWÓDZKIE TOWARZYSTWO WALKI Z KALECTWEM	

	Ulica, nr domu, nr mieszkania:	ul. Św. Wojciecha 5	

	Kod pocztowy, miejscowość:	45-023 OPOLE	

Dane przelewu:
	Tytułem:	OSKAR LANGNER (OD: forum.subaru.pl)	

	Kwota:	1 000.00 PLN	

	Notatka:		

	Aktualny status:	Przelew przyjęty do realizacji przez Bank	

	Data wykonania dyspozycji:	12-01-2006	

	Numer referencyjny:	PI.44314270.T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokoj - nazbieralo mi sie juz tych pochwal... a w sumie nie ma za co... skoro udalo nam sie znalesc cel, ktory ma sens a nie jest jakims przekretem na czyims nieszczesciu - to trzeba go realizowac. Chcialbym zebysmy zawsze byli ludzmi - nie tylko na pokaz... To co udalo nam sie osiagnac tutaj na forum jest dowodem, ze moze tak byc - wiadome jest, ze w akcji wzielo udzial kilkadziesiat osob - ale kazdy zrobil to dla siebie - na tyle ile czul i mogl. Nikt nie zrobil tego zeby sobie od podatku odliczyc - wszystko nieoficjalnie - ale skutecznie! Szacunek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonil do mnie dzisiaj Ojciec Oskara i powiedzial, ze czytal forum. Prosil zeby w imieniu Oskara przeprosic, ze jeszcze sie nie zarejestrowal - ale ostatnio nie za dobrze sie czul i w ogole nie korzytal z internetu. Jak tylko bedzie mial sile zeby trzymac komputer na kolanach i klepac to pierwsze co zrobi zarejestruje sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostalem probna wersje filmiku z akcji... charli napisal tak:

 

"i powiedz czy jest sens wrzucać go w ogóle na forum w takiej postaci czy nie i czy coś z nim robić czy nie, bo jak narazie pytałem kilka osób i niebardzo się podobał"

Nie wiem komu sie nie podobal ale wg mnie jest zajebisty!

 

Wrzucaj charli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc w kwestii wyjaśnień zanim się posypią krytyczne uwagi:

filmik nagrany aparatem Flippera (Canon S1) pokazuje przejazd przez miasto i po obwodnicy, a nie całokształt akcji, więc niestety Oskara na nim nie ma (w sumie to nikogo na nim nie ma wyraźnie)

pomysł kręcenia pojawił się jakieś 5 sekund przed wyjazdem konwoju spod salonu więc zdążyłem tylko wyrwać właścicielowi cyfraka (nawet się bidulek nie zdążył z nim pożegnać... :twisted: ) i wskoczyć do Imprezy barta1000, więc wszystko było na żywioł i bez większego przemyślenia kręcone :(

materiał został przekazany do osoby mającej jakieś pojęcie o montowaniu filmików, ale ta niestety oceniła go jako nienadający się do zrobienia czegoś ciekawego i może faktycznie, ale postanowiłem jednak cokolwiek z tego zmontować i oto efekt...

http://dzp.ntt.com.pl/~charlie/oskar2.avi

następnym razem postaram się bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...