Skocz do zawartości

Wykształcenie forumowiczów


waka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tej ankietce mogę głosować dowolną ilość razy i zmieniać zdanie za każdym razem :lol::mrgreen:

 

To chyba lepsze od FTZ :mrgreen: :wink:

jak niedługo obronisz pracę doktorską to docenisz to że możesz zminić wcześniej udzieloną odpowiedź 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej ankietce mogę głosować dowolną ilość razy i zmieniać zdanie za każdym razem :lol::mrgreen:

 

To chyba lepsze od FTZ :mrgreen: :wink:

jak niedługo obronisz pracę doktorską to docenisz to że możesz zminić wcześniej udzieloną odpowiedź 8)

 

Dziękuję, jeden doktorat mi wystarczy... zajęłam się habilitacją :mrgreen: ... nie mam na co zmienić udzielonej odpowiedzi w przyszłości :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie byłem dobry z chemii i biologii w szkole :mrgreen:

więc gdzie ja na medycynę i pochodne :lol:

 

 

kolego nie pitol :!: ja tam zrobiłem podstawówkę,gdzie z biologi cos wiem o pantofelku,szkoła zawodowa mechanik,technikum mechanik (gdzie biologi NIC,a z chemii ,tzn była ,ale też nic,co najwyżej kwasy i alkohole :mrgreen: ),oświeciło mnie i zrobiłem rat meda i od 4 lat pracuje w pogotowiu i Sor jako ratmed i braki nauki w bioli i chemii wcale nie robiły problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., ja już dołączyłem do Ciebie :twisted: mam nadzieje, że za rok zmienie na średnie ogólnoksztalcące, a potem jeszcze dalej.. :wink:

 

-- 9 sie 2011, o 15:04 --

 

hemi112, rat med? To leczysz szczury?

 

 

 

 

:twisted::twisted::twisted:

 

po podstawówce ale "lengłydż" masz opanowany :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i.KALI.i., ja już dołączyłem do Ciebie :twisted: mam nadzieje, że za rok zmienie na średnie ogólnoksztalcące, a potem jeszcze dalej.. :wink:

 

-- 9 sie 2011, o 15:04 --

 

hemi112, rat med? To leczysz szczury?

 

 

 

 

:twisted::twisted::twisted:

 

 

dobre :mrgreen: nie powiem,bardzo lubie tuning i jeden se stylów jaki mi się podoba to rat,rost itp,kurcze ciekaw jestem jak bym skończył jak bym swą wannę zrobił na rata,wiadomo szlifierka,solanka i heya,do tego wybebeszanie wszystkiego,chyba by mnie spalili na stosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w trakcie nauki?? :mrgreen:

 

W trakcie nauki masz takie jakie ukończyłeś. Czyli jak jesteś studentem to masz średnie.

 

 

po ukończeniu studiów inżynierskich uzyskuje się wykształcenie wyższe

 

 

Tak jest. Wyższe i inżynierskie stoją na jednym stołku. Niżej jest licencjat, po którym ma się nadal średnie lub jak niektórzy dopowiadają "wyższe niepełne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ałdi

 

hola hola kolego. AUDI się pisze i mnie tu prosze nie obrażać Jednego z najlepszych producentów aut na świecie.

Bede bronił jak lew :mrgreen:

 

przepraszam :( AŁDI :P , spoko na swojego mówię szmelcwagen, ja tak mam:P

 

tak jak to było w Dniu Świra jak odbierał wypłatę :lol:

 

 

"Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę. Ja pierdolę, kurwa! Bracia poloniści, siostry polonistki, 130 było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Jesus, kurwa, ja pierdolę! Przez pięć lat, stron tysiące, młodość w bibliotekach. A potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda, władzy od dyktatury, aż po demokrację, która nas kałamarzy, ma za mniej niż zero. Dlaczego władza każdej maści ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biała, jestem dla niej śmieciem, kurwa! Pod każdą władzą czuje się jak kundel! Czemu nie jestem chamem ze sztachetą w ręku? Ktoś by się ze mną liczył gdybym rzucił cegłą! A przecież stanowimy sól ziemi. Tej ziemi! Mimo, że nie jesteśmy prymitywną siłą, dyktaturami zawsze wstrząsają poeci! Wtedy nas potrzebują, zrozpaczone masy, które nie widzą dalej niż kawał kiełbasy! Które nie widzą dalej..."

 

To jest w sumie straszne a nie śmieszne:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...