Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [VA] (MY15=>MY18/MY22)


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

kosztuja fortune

 

Komplet to 562.01 GBP z dostawą do PL. Czyli nie ma tragedii ;)

 

Idealne nie są, ale to auto ma wiele ograniczeń tego co można zastosować, poza tym budżety Panie. Rays, Vossen czy inne topowe kosztują fortunę.

 

OEMowy BBS 18 cali

 

Które dokładnie?

Te co masz na aucie w podpisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barteq, ładnie wyszło i  widzę, że elegancko Ci się wkomponują numery startowe na Plejady :lol:

 

...ja już gotowy jak widać.... :biglol: .... :ok:

 

 

oem BBSy w czarnym połysku to moje wymarzone kółko :D

 

....fajna propozycja....;) ja chciałem kupić wcześniej te Ori-kute STI w podobnym wzorze....ale jak usłyszałem cenę "to padłem"... :facepalm::toobad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te Ori-kute STI w podobnym wzorze.

 

to są te same tylko złote ;)

 

w US te felgi kosztują w aso subaru $985 za sztukę, pewnie na jakichś stronach z częściami da się znaleźć za około $800, ale to nadal kosmos :D

 

co ciekawe, "zwykłe" od STI kosztują $350

Edytowane przez kamilgt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sa jakies specjalne

Waga w porównaniu z serią jest  mniejsza. Jest to odczuwalne nawet przy przekładaniu "obutych" felg w piwnicy. 

 

 

oem BBSy

A mi się na przykład to koło w ogóle nie podoba :).

 

Co innego to seryjne:

subaru-wrx-sti-2015-bangshift-010.jpg

CUDO!

Ale jak to często bywa - kwestia gustu 

 

@@Barteq, Startujesz w Isle of Man? :)

Edytowane przez MDsuperstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie sa jakies specjalne

Waga w porównaniu z serią jest  mniejsza. Jest to odczuwalne nawet przy przekładaniu "obutych" felg w piwnicy. 

 

 

oem BBSy

A mi się na przykład to koło w ogóle nie podoba :).

 

Co innego to seryjne:

subaru-wrx-sti-2015-bangshift-010.jpg

CUDO!

Ale jak to często bywa - kwestia gustu 

 

@@Barteq, Startujesz w Isle of Man? :)

O te mi chodziło ten BBS tez średni.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barteq sprawdź cenę jeszcze w innym źródle bo powalila Cię pewnie cena w aso.

 

W rzeczy samej. Wg mnie ten US Spec BBS to nic innego jak felga BBS SR - mam to na Outbacku i są dostępne w sklepach w PL. Namiary porozdawałem ;)

post-13094-0-45716800-1459886237.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już prawie ;)ale na pewno do końca tygodnia załatwię

 

ok, bo Ty chciałeś chyba to przez voucher załatwić ale to tez nie problem.. :)

 

W takim razie lista osób z którą widzimy się na Torze 20 kwietnia :

1. Ayu

2. Jimi

3. Barteq

4. Macięty

5. kamilgt

6. alukasik

 

jeśli ktoś jeszcze ma STI MY15/16 i chciałby do nas dołączyć zapraszamy... :)

ja rozmawiałem dzisiaj ze znajomym z Wielunia, który jest użytkownikiem tego modelu

jest szansa , że również do nas dołączy... :)

 

Pozdrawiam

Bq

 

Ps. Osoby które chcą przyjechać na wieczór dzień przed szkoleniem czyli 19-tego...

przypominam o hotelu: http://automobilklub...ce.pl/pl/motel/

i jak zapisali się już Wszyscy....na Tego 20-tego...???? :)

 

Pany - jest zawodnik nr 7 :) Waldek aka "Subaru WRX STI 15MY Konin Wlkp" - fajnie, że możesz do nas dołączyć pomimo bardzo niedawno narodzonego dzieciaczka - szacun :) Dane na przelew wysyłam oddzielnie na PW.

Barteq - Kolega Waldek chciałby dołączyć na nocleg 19go - podeślesz mu jakieś namiary, co i jak i gdzie? Dzięki

Edytowane przez jimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Barteq sprawdź cenę jeszcze w innym źródle bo powalila Cię pewnie cena w aso.

 

W rzeczy samej. Wg mnie ten US Spec BBS to nic innego jak felga BBS SR - mam to na Outbacku i są dostępne w sklepach w PL. Namiary porozdawałem ;)

 

 

To nie jest ta sama felga. Swojego czasu mocno interesowałem się nią, bo też byłem święcie przekonany, że to jedno i to samo, ale niestety... dwie różne felgi, które na pierwszy rzut oka "są takie same". Różnią się detalami. Detalami, w których tkwi cały urok OEM BBS w US spec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Barteq - Kolega Waldek chciałby dołączyć na nocleg 19go - podeślesz mu jakieś namiary, co i jak i gdzie? Dzięki

 

...przypominam, że kolega aby uczestniczyć w naszym spotkaniu musi mieć zaliczony 1 stopień w SJSie, aby z nami jeździć na 2-gim...;)

 

"taka mała drobnostka"...;) - inaczej się nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Barteq - Kolega Waldek chciałby dołączyć na nocleg 19go - podeślesz mu jakieś namiary, co i jak i gdzie? Dzięki

 

...przypominam, że kolega aby uczestniczyć w naszym spotkaniu musi mieć zaliczony 1 stopień w SJSie, aby z nami jeździć na 2-gim... ;)

 

"taka mała drobnostka"... ;) - inaczej się nie da...

 

Kolega Waldek tak się wziął zawziął w sobie (pomimo świeżo narodzonego maleństwa), że robi jedynkę 15go, tak więc na dwójkę 20go z nami też się dostanie. Ogarnia już wszystko w SJS bezpośrednio. Ale dzięki za trzymanie ręki na pulsie.

A tak przy okazji - jeździ który z Was w rękawiczkach? Już jakiś czas szukam czegoś (właśnie na takie bardziej aktywne kręcenie na torze) i nie wiem, co wybrać - piszą, że materiał rękawic powinien być taki sam jak ten z kierownicy, więc skóra do skóry, zamsz do zamszu... Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia i może coś polecić? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas szukam czegoś (właśnie na takie bardziej aktywne kręcenie na torze) i nie wiem, co wybrać - piszą, że materiał rękawic powinien być taki sam jak ten z kierownicy, więc skóra do skóry, zamsz do zamszu... Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia i może coś polecić? Z góry dzięki

 

...na razie nic nie kupuj! to co piszą...to jedno to co w praktyce to drugie...  pogadamy o tym i tamtym na torze... ;)

masz dobrą kierownice...i na jeden dzień Ci wystarczy... też coś kupiłem...sprawdzam... i ogólnie nie jestem zadowolony,

chyba ze kupisz rękawice z pełnymi wkładkami silikonowymi....wyglądającymi jak guma przyklejona do materiału wtedy bedzie trzymac!

unikać lakierowanego silikonu, bo to lipa..fajnie wygląda...ale do zdjęcia tylko się nadaje... :biglol:

Edytowane przez Barteq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evoo dzięki za info.

 

Będąc ostatnio na zakupach z moimi gośćmi z Rosji w Witchenn przypadkowo zobaczyłem piękne rękawiczki retro w pasztetowej cenie i nabyłem. Dla śmiechu czasem będę w nich jeździł czasem ale traktuję je jako pierwszą część jakiegoś klasycznego cabrio, melodia przyszłości ;)

 

@jimi miałem/mam  OMP KS-3 lub 4 (nie pamiętam numeru) ale kupione bez dopytania kogoś doświadczonego i szybko mi się wytarł zamsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

zakładając do seryjnego STI takie kute lekkie BBS-y zwykły kierowca odczuje jakieś pozytywne zmiany w prowadzeniu, poruszaniu się?

Czy raczej chodzi tylko o estetykę? 

 

Zalezy o ile beda lzejsze, 2kg mniej na kole juz troche czuc. W swojej osce wymienilem 19" na lekki niekute 18-tki i i mam 5kg mniej na kazdym kole. Roznica jest zdecydowana, auto nabralo lekkosci, lepiej skreca, lepiej hamuje, przyspieszenie raczej bez zmian, bo i tak ogranicza mnie trakcja, ktora tez troche ulegla poprawie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...