Skocz do zawartości

jestem nowa, ale mam prośbę...... SA ZDJECIA !!!!!!


panna_van_gogh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam za moje popisy ortograficzne ale jest już późno :-)

 

Jeszcze jedna pocieszająca wiadomość to to że moja Subarynka wygląda jak WRX :-)

 

Pytałem przed chwila zaprzyjaźnionego właściciela Subaru WRX czy niemógłby pożyczyć tego WRX'a ale niestety nie ma skrzyni :-( i sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ja tak troche nie na temat... ale proponowalbym wprowadzic dzialy na forum... moze np:

 

1 bzdury

2 fotki

3 problemy techniczne...

 

albo cos innego.... wydaje mi sie ze bylby wtedy wiekszy porzadek i nikt nie zarzucalby innym zasmiecania forum...

 

P.S. kto usunal moja fotke :twisted: wiem ze mi zazdroscicie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sunnychris - ja Cię pozdrawiam. Jeśli nie Flipper, nie Azrael, to wiesz kto... Teraz już nawet z walizą pieniędzy nie masz po co iść do salonu Subaru... Jesteś wyklęty i nic Ci nie pomoże.

 

A swoją drogą, fajnie by było wiedzieć, kto oprócz Flippera i Azraela jest na tym forum "lepsiejszy" (choć to zapewne niekoniecznie forumowicz ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtego zdjecie nie usunalem - jak cos usuwam to podpisuje...

Po za tym za swoje czyny odpowiadam osobiscie i jezeli tlumaczenie sie bedzie konieczne - bede to robil osobiscie, wiec prosze bez insynuacji...

 

ja tak troche nie na temat... ale proponowalbym wprowadzic dzialy na forum... moze np:

1 bzdury

2 fotki

3 problemy techniczne...

 

ad1) Dla mnie to totalne nieporozumienie.... przeciez to nie hyde park tylko Forum SUBARU !!! Moze jeszcze zalozymy forum dla obcych, robaczkow, niepewnych, bungy, milosnikow rowerow, fanow latania i picia....

ad2) Mozna dodac fotki do posta - fakt, ze jest to forum moderowane i nie beda sie pojawiac takie fotki jak zalaczyles bo sa one NIESMACZNE to raz, a dwa nie jest to forum ZAMKNIETE wiec nie wchodzu tutaj TYLKO ludzie "w temacie" - odwiedzaja nas rowniez inni ludzie, ktory zanim przeczytaja watek zobacza takie zdjecie....

Pomoge ci zrozumiec - Sznowna Dyrekcja zadecydowala o usunieciu zdjecia .....

ad3) Przeciez jast takowe ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...