Skocz do zawartości

jestem nowa, ale mam prośbę...... SA ZDJECIA !!!!!!


panna_van_gogh

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, co z Wami??!!

Widzialem dzisiaj (w Krakowie) przy ul. Powstania Warszawskiego na parkingu kolo Glownego Salonu Plus GSM (dawny salon Seata, potem Peugeota) niebieskie Subaru Impreza '02 WRX STi na zlotych felgach. Przyznajcie sie do kogo nalezy!!!!!!!! ;)

 

Pozdrawiam, czujny Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja chetnie bym pomogl, ale tylko Brava dysponuje :( Ale dzis widzialem w Krakowie 3 razy Impreze: Wspomniane STi na Powstania Warszawskiego, niebieska WRX '03 i czarna WRX '03 na zlotych felgach (odpowiednio: ul. Lubicz i Pilotow - kolo "krakchemii")

Serio nikt z Forumowiczow nie jest posiadaczem zadnego z tych aut :twisted: :?:

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pisalem juz Pannie Mlodej na priva ... a wiec , o ile bede w Europie to podwioze mlodych do kosciola 8) , w przyszlym tygodniu montuje nowa sprezarke IHI VF 34, i komplet 3 calowy turbo back od supersprinta ..... bedzie auto baaaardzo glosne i moze nie bedzie slychac dzwonow koscielnych :lol::lol::lol:

 

mam nadzieje , ze modyfikacje sie jakos nie skaplikuja .... zwlaszcza turbo (strojenie kompa, ustawianie waste gate, ........)

 

jak sie wszystko uda ... to pod kosciol podjedzie okolo 260 koni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.4 seryjnie 90KM + chip, wycieta katałka i zplanowana głowica
eeeeee, to bardzo przerobiony, moj ma tylko stozkowy filtr powietrza no i ............... chyba tyle ;)

 

Ale widze ze Tomoking okazal sie uczynny i moze uda sie zrealizowac marzenie Ani (oby sie udalo). Tomo, trzymamy za Ciebie kciuki :)

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipie D, Facet na tym zdjęciu wygląda jak podczas swojego siódmego ślubu. Jeżeli ktoś bierze drugi ślub.............znaczy się nie zasłużył na pierwszy rozwód.

Dostać "wolność" i niedocenić. Powinien dostać "dożywocie".

 

Siwy co drugi raz .................w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipie D, Facet na tym zdjęciu wygląda jak podczas swojego siódmego ślubu. Jeżeli ktoś bierze drugi ślub.............znaczy się nie zasłużył na pierwszy rozwód.

Dostać "wolność" i niedocenić. Powinien dostać "dożywocie".

 

Siwy co drugi raz .................w życiu.

hahaha, zabrzmialo to w Twoich ustach tak groznie...........ze chyba pozostane bez koscielniaka....bleeeee ;)

 

Ps: Ale za to w US matury niezle przebiegaja....w Polsce tylko pozazdroscic mozna..........mam nawet zdjecie, ale czy moderator sie nie wkurzy ze OT? Wole poczekac na pozwolenie 8)

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam taka propozycje :wink: Jest taki program na TVN'ie "Dla Ciebie wszystko" moze sprobuj swoich sil :wink: skoczysz na linie czy na parolotni a oni Ci za to podstawia do slubu taka subarynke jaka sobie wymarzysz:) Moze nawet od Kuzaja albo Martyny W., a moze od SIP pozycza jakis najnowszy model :wink:

Pozdrawiam i zycze powodzenia,

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do postu ktory napisal Wlasciciel Browaru , chociaz to nie to samo zawsze Subaru :wink: ...ale tak na serio to pomysl Krebelki jest calkiem niezly, nie zaszkodzi sprobowac, pozostal niecaly miesiac i jakby nie patrzac to jeszcze jest sporo czasu i zycze powodzenia w poszukiwaniach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...