Skocz do zawartości

jestem nowa, ale mam prośbę...... SA ZDJECIA !!!!!!


panna_van_gogh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than z tego co wiem to nikt nie sugerował nigdy chyba żeby SIP jako SIP podstawiał jakieś auta. Tyle że można pomóc ludziom którzy mają rzadkie marzenia. Bardzo niewiele osób nawet związanych z Subaru chciałoby WRXem jechać do ślubu bo to ani przestronne auto ani super-luksusowe. Dyrekcja sama zdecyduje czy może i chce tutaj pomóc, może w tzw. międzyczasie znajdzie się ktoś inny kto zechce tam podjechać Subarakiem. A Ty się tak nie unoś proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Subarynka WRX Nasza Ukochana :)))))) Jestesmy zakochani z tym niebiesciutkim samochodziku....

 

Kiepściutko coś widzę to Wasze małżeństwo jak się kochacie w samochodzie a nie w Sobie.

 

Siwus malkontentus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrekcja sama zdecyduje czy może i chce tutaj pomóc,

 

Przeciez to to samo. Ludzie i tak by sie zaczeli zwracac do SIPu z prosba o podwiezienie na slub. A kiedy by im z oczywistych wzgledow powiedziano "nie", to by sie obrazili, powiedzieliby, ze widocznie wszyscy sa rowni, a niektorzy sa rowniejsi i takie tam.

 

A Ty się tak nie unoś proszę

 

 

:lol::lol::lol: jak mi wskazesz miejsce, gdzie ja sie unosze, to przestane sie smiac :D:lol:

 

Pozdrawiam,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than Junior, nie przesadzaj, nikt nie traktuje SIP'u jak dostawcy samochodow na wesela. Wiekszosc ludzi w polsce nawet nie wie ze istnieje cos takiego jak SIP, marka samochodow Subaru, nie mowiac juz o modelu Impreza, czy tym bardziej jego wersji przerobionej przez STi. Dla wiekszosci ten samochod to po prostu paskudny, maly sedan, a ze spoilerem cyt. "marzenie dresiarza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważając możliwość zawiezienia kogokolwiek do ślubu, doszedłem do wniosku że mógłbym być traktowany kiedyś w przeszłości jako współwinny tej tragedii. Slub kościelny ma jedną zaletę........ martyrologia rozwodu zniechęci każdego do ponownego "powstania" gdy go dręczy "głód"

 

Siwus a'propus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :)

 

widze, ze rozpetałam burze, wiec postanowilam przeprosic Was wszystkich za mojego posta....

Za Chiny nie traktuje ani tego Forum, ani SIPu jako wypozyczalnie limuzyn slubnych... :? pomysłałam po prostu, ze ktos moze pomoc nam spelnic nasze marzenie i zrobic dobry uczynek ;)

 

Ten nasz wedding to w ogole ma byc taki fajny slub - przy jego okazji na wzajem robimy sobie niespodzianki, na ktore niekonicznie stac nas na codzien... wieczor kawalerski spedzamy na meczu painballowym (baby vs faceci :)).... zaproszenia robilismy sami - bo nie chcielismy zadnych obiachowych golabkow i karet...etc

 

Gdyby mialo byc standartowo pewnie pojechalibysmy mercem okularnikiem, ale chyba bym wtedy wysiadla po drodze :lol: dlatego pomysłałam o Subarynce, bo jak napisał Azrael - moze nie jest super przestonna, ale ten dzwiek..... :D:D:D:D sami wiecie ;)

 

Dlatego zwrocilam sie do Was, ale jesli poczuliscie sie wykorzystywani albo urazeni to jeszcze raz sorki.... juz zmiatam i wiecej mnie nie ma :roll:

w kazdym razie dzieki Wam wszystkim za checi i zainteresowanie...

 

pozdrawiam,

Anka = pAnna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :)

 

bo jak napisala Azrael -

 

 

Azrael wbrew pozorom jest imieniem męskim ;-)

 

 

 

dlatego zwrocilam sie do Was, ale jesli poczuliscie sie wykorzystywani albo urazeni to jeszcze raz sorki.... juz zmiatam i wiecej mnie nie ma :roll:

w kazdym razie dzieki Wam wszystkim za checi i zainteresowanie...

 

 

Eeee nie znikaj absolutnie. To że Than Ju sie coś nie podoba nie znaczy że więksozść forumowiczów tak mysli. Z resztą jego intecje jak wierzę też wiążą się bardziej z ochrona interesów SIP niż z chęcia odmówienia wam tej przyjemności. Mam nadzieję że do października uda się dla was skombinować jakiegoś WRXa - zostań i trzymaj rękę na pulsie.

 

W razie czego na pewno pan Waldek z Forysiem Turbo da się przekonać, tez będzie oryginalnie (Foryś jest oryginalny, a właściciel... hihihihi) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, spoko, ktoś się zgłosi, ja nie posiadam Imprezy tylko Forysia. Co prawda wydech SKUBI SPORT daje pewną namiastkę dzwięku Imprezy, no ale nie o tym mażyłaś. Nie rezygnuj tak szybko, nic nie namąciłaś, tu jest po prostu taka atmosfera i trzeba przywyknąć. Najpierw głos zabierają osoby nie mogące pomóc a nie mogące przemilczeć tak słodkiej - poruszającej serce każdego Subaroholika - prośby.

 

Siwus Subaroholikus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azraelku - poprawiłam juz ta wstrętna literówę :) Speszona byłam - to dlatego ;)

 

Panie Waldemarze - dzięki za słowa otuchy :) A kochać się kochamy, ale kochamy też te mruczące samochodziki ;) zreszta to chyba bardzo ułatwia małzenskie zycie, bo nie bede robic awantur o Bartkowe przesiadywanie w garazu zreszta ostatnio nawet mi zazdroscic zaczal bo mamaładniesjzy komplet kluczy niz on ;)

 

pozdrówka dla wszystkich - i w razie czego czekam na wieści :oops:

Anula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Nie uznaję ślubów jakiegokolwiek rodzaju

Azrael, jestem drugim Twoim wielbicielem :P ja rowniez nie uznaje slubow, a najbardziej jestem "ciety" na ksiezy, ale to juz nie na tym forum bede ich zniewazal :D

 

Than_J: Uwazaj bo mozesz miec na sumieniu malzenstwo :D

 

Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak tylko gwoli wyjaśnienia - ślub biorę, bo i tak bylibysmy z Bartkiem razem... Chcemy w grudniu zapozyczyć sie na kupe kasy, a niestety zyjemy w takim kraju, gdzie nie liczy sie to, ze od paru ładnych lat mamy wspolny budzet - rame chodzimy do kina i razem wcinamy żurek jak nie ma kasy - licza sie papiery.... a kościelny biore jako osoba niewierzaca - nawet nie wiecie ile z tym lazenia... ufff...

pAnna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Nie uznaję ślubów jakiegokolwiek rodzaju

Azrael, jestem drugim Twoim wielbicielem :P ja rowniez nie uznaje slubow, a najbardziej jestem "ciety" na ksiezy, ale to juz nie na tym forum bede ich zniewazal :D

.

 

 

I dobrze bo bym Cię zmoderował. ;-P

 

 

A wielbicieli nigdy nie dość, jeszcze jak zaczniecie wspomagać moja fundację pomocy mojemu Cossiemu.... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a kościelny biore jako osoba niewierzaca - nawet nie wiecie ile z tym lazenia... ufff...

pAnna

 

No to po co i dla kogo taka szopka i jeszcze uzeranie sie z batmanami?? :shock:

Mnie nikt , za zadna cholere nie namowi na cos takiego... :D

Na sama mysl mam drgawki i wysypke:)))

 

Pozdrawiam,

Agnieszka

 

P.S. Mam nadzieje, ze ktos w koncu wpadnie na pomysl legalizacji wolnych zwiazkow, bo zaden slub mi sie nie usmiecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga - dla mnie to nie szopka, bo ja bede w obecnosci Przyjaciol uroczyscie przysiegac Milosc osobie, ktora kocham.... poza tym dla mnie milosc to takze szacunek dla tego co dla drugiej osoby jest wazne...

dlatego to robie...

ale to raczej nie miejsce na takie wynurzenia, wiec w razie czego zapraszam na gadu...

pAnna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krebelka: taaaaaa, Batman, Joker i te sprawy :? jak ja nie nawidze tych kolesi w kieckach, a najbardziej wpienia mnie, jak sprowadzaja sobie autka zza granicy za smieszna cene bo podatkow nie placa, a i kasy z tacy nie brakuje :evil: ech, szkoda zlosci...

 

Ale Krebelko, Twoja wypowiedz jest tak dosadna i pokrywa sie z moimi teoriami dot. zycia, ze az moglbym z Toba zawrzec jakis zwiazek :twisted: oczywiscie nie koscuielny 8) :twisted:

 

hehe, Pozdrawiam, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...