Skocz do zawartości

jestem nowa, ale mam prośbę...... SA ZDJECIA !!!!!!


panna_van_gogh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 176
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przepraszam, ale ja jestem hetero

 

Po pierwsze, nie ma za co przepraszać, chyba że odczuwasz taką potrzebę.

Po drugie ................z wiekiem , zacznie Ci się robić .......wszysto jedno.

 

Siwy orientacji.................zdezorientowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejciu, Siwy, od dzis chyba przestane szukac srebrnego Forysia z zolta kartka na szybie

 

Filip D. ZAGROZONY :D

 

Po pierwsze, nie na szybie, tylko na tylnej klapie ( na szybach mam już dwanaście zielonych listków i ostrzeżenie UWAGA ŚLEPY BEZ PRAWA JAZDY ) I i żółta kartka mogła by w tym gąszczu zginąć.

 

Po drugie ............mam już chłopaka, jest........ bajeczny.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ! kochani, zanim napiszecie pracę magisterską z tematu " ROWER SIWEGO", pragnę wyjaśnić że był to żart, tz. jeszcze nie mam chłopca, jak i już "dziewczyny". Chilowo żadna płeć mnie nie interesuje, chyba że w wyniku mieszania genemi, powstanie zupełnie nowa, najlepiej "bezdźwięczna", to znaczy taka co będzie operd..........ć, rzucając kur......mi na papierze, bez zbędnej gestykulacji, a ja to sobie przeczytam, i przywale jej...........na zgodę.

 

Siwy Noproblem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mialem jechac, bilet se kupilem, zapowiadal sie raj amerykanski a tu panie dupa blada, odwolaly bydleta zjazd. No i dopiero w lutym.

A co za tym idzie za tydzien ze synem sie udam do Modlina miasta.

Czy pan Szanowny uzyskal laskawa zgode mister konsulata na wyjazd do jego imperialistycznego badziewia?

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imperializm, niestety, Panie Szanowny Arno,. w mordę jeża, odwiedzić będę musiał, ponieważ Pan urzędnik - ażeby go zesrało - wizę mi w paszport wkleił, i nawet głupiego PRZEPRASZAM, czy jak tam oni mówią z temi pierogami w gębie SOŁŁY nie był łaskaw powiedzieć, za tę krzywdę co mię świnia wyrządził. 15 godzin bez fajki, chyba mordę zapiję w pierwszej godzinie, żeby mną nie powykręcało. Tyle że w samolocie drogo i lot mnie będzie kosztowł dwa bilety. Jeden dla mnie, drugi dla mojego kochanego nałoga. No ale jak tu bidule nie zabrać. Największe obawy związane z lotem, to czy się na pokładzie gorzała nie skończy, i czy samolot jest przystosowany do tankowania w locie..........bo ja tak i często, bo mam mały zbiornik. Przepraszam że tak króciutko, ale zajmany jestem .....................szyje se spadachrona na wypadek jak by się przypadkiem jakiś PATRIOT-a plątał koło mojego samolota. Bo im Ben Bladen zapowiedział, że będzie samolotami zrównywał budynki............bo im wystają, a jemu to przeszkadza, czy też widok mu zasłania.

 

Siwus amerikus BŁŁŁŁE......turistikus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan to masz pod gorkie.

Poza tym 15 H to sie leci do LA a nie do jakiegos Organto.

Tam jeszcze dziki upal jak wiadomo i taka fajiowa wilgoc co ja tylko piwem schlodzic mozna, ale co tam za piwo.

Takie jedno piwo jest ichniejsze co mowia ze faszystkowskie bo w siedemdziesiatych latach fabryka pogoniola strajkowiczow: Coors.

No i de durne pALY CO NORMALNEGO PIWA POZA SZCZYNAMI NIE MAJA, POWYMYSLALMY mICRObREWERIES. No i niektore mopzna ostatecznie wypic. Jedno jest Adams chyba.

No i u nich tansze diobre wina amerykanskie co u nasz drogie, no i u nich tanszy jack daniels. No i generalnie tam sie da chlac. Ile fabryk dał.

To jest kraj idealny do tegio. poza tym jest coś co pozwala zmniejszyc osiagi subaru. A to jest żarcie. Tam mozna zrec duzo, smacznie i nikt obok nie bedzie gadal, ze sie czlowiek obzrea. Celuja w tym zarciu wlasnie na poludniyu.

Proponuje llokalny odatek skrobiowy o nazwie GRITS.

No i stek na sniadaie.

A po powrocie relacja waga/konie mechaniczne na pewno bedzie nieco inna a co za tym idzie osiagi wozu in question spadna wyraznie o jakies 0.0009 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi jeszcze raz obrzydzisz te Amerykie, to chyba se zamówie Ladena żeby mnie zestrzelił, to chociaż jakiejś rozrywki doznam. Ja wiem że to nudny kraj, ale nie lecę tam dla jaj, tylko żeby rodzina przestała mękolić. Lepiej byś mnie wspułczół a nie jakieś harakiri z mózgu, bo pojadę do tego Pomodlina abo ruskich tam pośle.............mać.

 

Pozdrawiam i załączam serdeczne : odpier...........się od mojej Ameryki !!!!!!!!!!!!!!!! :D

 

Siwy -jedyny spadkobierca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filipku, żadne drapanie chmur, jade do jakiegoś Pierdziszewa na jakiejś Froryddzie czy cóś, a ten mnie jeszcze piwem straszy. TO PO JAKĄ CHOLERE JA TAM FRUNE. Przecież to są cholerne kosztowności, nie lepiej przepić w Polsce ???? A tam mi jeszce karzą gadać z temi knedlami w pysku, co ja nie umiem. Mom takiego śtresa.....a ten mnie jeszcze katuje tem browarem.........dzwonie do ruskich !!!!!

 

Siwy .........jezu !!!!!! komuś walne !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Siwy, serdecznie wspolczuje straconej na przejazd kasi - przelicz sobie na litry Bolsa albo Wareczki Strong i jeszcze bardziej sie pogrąż :D

 

Ale mam propozycje nie do odrzucenia - przez czas Twojej nieobecnosci chetnie zaopiekuje sie Foresterkiem, warunek - pelny bak 8)

 

Pozdrawiam, Filip D. - sąsiad Siwego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAMUSIU !!!!!!! wszyscy mnie biją !!!

To co? Ja mam być podwójnie karany ????? Nie dość że jadę na zapyziałe zadupie co Oni mają jedną dolinę co śmierdzi jakiegoś empira z bildingiem, jeden wodospad i to z Canadami na spółkę, co 10 min. jakieś fruwadło zdycha i wali o ziemię która i bez tego tam się trzęsie. Za przekroczenie szybkości, moją drugą po gorzale obsesję, jest dożywocie. TERMOSYŚCI coś wysadzają bez przerwy i wszyscy się żywią jakimś chamem z Burgas..........kanibale. Tatusiu !!!! ja nie chcę do Ameryki !!! - Nie gadaj gówniarzu, tylko wiosłuj !!! I nie kołysz tym kajakiem !!!

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mister Waldi,

Sorry jak mowie, a w pierdziszewie fajno jest, bo majo dysnejlanta co jest erste klase.

Poza tem ja nie obrzydzam a jeno mowie; ze zrec tam wolno, jezu jak ja bym chetnie sie nazarl, zeby potem na obkolo nie gadaly zem gruby, ale ze akceptuje siebie.

 

Ale nie, kurde, nie. mnie wiatr w oczy.

 

No nic. cieszyc sie, ze nie musze Taurusem po I 75 jezdzic a suba po wislostradzie.

 

Alebym sie prawde mowil nachlal chetnie teych szczyn pseudopiwnych. Tipa Olumpia, Anheuser Bush, albo jakie inne Stolichnye, albo Smirnoffy ukradzione. Nawet Budwaiserka, czyli butt wiper moglby byc.

Kluchami sie pan nie przejmujw jadaczce, przyklad dal bareja, i juz na lotnisku sie pan przestaw.

Jednoczesnie informuje ze tym co wiatr w morde, moze sie swobodnie dac npo kupic w landzie szczesliwosci aparty cyfrowe za pol ceny naszy p[olski.

I to jest to co nasz boli, Polakow, ze one ten kurna ich mac imperialisty maja tanio. I chleb jaki doobry, bo miekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jak mowie, a w pierdziszewie fajno jest, bo majo dysnejlanta co jest erste klase.

 

Zawszem wiedziiał że dwa człowieki sie dogadajo, ino se wcześni muszo po mordzie dać, a potym ido na wódke i sie po barach klepio. U babów jakoś taki tradycji ni ma............odszczepieńce jakiesik.

 

Siwy dradycjonalista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooooo !!!!

 

Widze ze mója watke bardzo sie rozrosł, ale tak jakoś troche chyba od tematu odeszliśmy :lol::lol::lol:

Dzieki wszystkim, ktorzy wykazali dobrą wole pomocy i wszem i wobec ogłaszam, ze nadal cisza w sprawie Jeżdzacej Niebieskosci ;) a niebieska musi byc bo juz zolte wstazki do koloru kupiłam :twisted::twisted:

 

pozdrówka All :)

pAnna (jeszcze ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...