Skocz do zawartości

04.XII.2005 Kręciołek Wielicki godzina 8:00


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorki, że tylko tyle ale serce mówiło rób zdjęcia, a rozum kręć filmiki i się zdecydowac nie mogłem :| poza tym niestety muj cyfrak nie pozwala na używanie zooma w trakcie kręcenia, no i oczywiście karta tylko 256 mb :( a z laptopem bym wyglądał delikatnie mówiąc dziwnie na kręciołku :lol: zdjęcia niebawem aflinta wrzuci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem twardy i krecilem do konca, pomimo ze sie zblizales dosyc szybko :mrgreen:

Brawo za twardość! Świetnie to wygląda :)

 

Pod adresem: http://dzp.ntt.com.pl/~aflinta/kreciolek_charlie/ są fotki wykonane przez Charliego. Jeszcze idą powolutku na serwer, ale już jutro (czyli na Mikołaja) powinny być wszystkie dostępne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro odzyskałem władzę nad kompem to mogę się w tym temacie udzielić... SORRY, że dopiero teraz... Tak czy owak gratulacje dla forumowiczów :!: :!: Szkoda, że nie mogłem być... A w tą niedzielę 11.12.2005 jesteście Panowie na Jura rally... :?: Ja zapewne staruję... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies informacje o tym wydarzeniu kulturalnym roku w jurze

Dokładnie nie jestem w stanie napisać. Wiem, że jest w niedzielę na poligonie wojskowym, czyli wylot na obwoenicę po prawej stronie na przeciwko kwitka... Wpisowe standardowo 50zł... jak zejdę do sierry to zeskanuję mapkę z ostatniego rally jakie się tam odbyło... jest ciekawie... szuter, błoto (bo śniegu to chyba nie będzie), ale poślizgać się można i ciekawa trasa... Postaram się dowiedzieć więcej... :mrgreen:

 

[EDIT]

aaa... ostatnio start był o 11:00, więc nie trzeba sie tak wcześnie zwlekaz z wyrek... Na 10 wystarczy tam być... Ja podjechałem 11:10 i się bez problemu zapisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Korton, niestety ale się nie zgadzam... Prawidłowo wykonany bok (jeżeli chcemy jechać szybko a nie pokazowo) jest w tedy kiedy nie musimy kontrować a idąc bokiem tylko prostujemy kierownicę... nie przeciągając zakrętu w drugą stronę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...