Skocz do zawartości

04.XII.2005 Kręciołek Wielicki godzina 8:00


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga!!!W niedzielę, tj.4 grudnia odbędzie się kręciołek w Wieliczce na placu koło Plusdiscount. To może być super okazja do konfrontacji na śniegu. Zapisy od 8:00. Ilość załóg ograniczona!!!!Organizator Rako. Jak wpominałem na spotkaniu w SIP zadeklarowałem organizatorom, że przyjedzie minimum 10 Subarynek. Proszę Was!!Nie chę ich rozczarować!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

P.S. można gdzieś znależć więcej info na temat tej imprezy na stronie rako nic nie ma .......

Obawiam się, że na stronie Rako znajdziesz najwyżej info o terminie imprezy. Dopytaj się Charliego, który był już na wcześniejszej edycji imprezy, która moim zdaniem była na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka tam jest nawierzchnia? rowno jest? da sie duzym autem zmiescic? bo na ogol na takich kreciolkach faworyzowane sa male auta (maluch najlepszy :D )

chodzi o to co by sobie wstydu nie narobic i nie zostac objechanym przez slabsze auta :lol:

placyk jest dość ciekawy a próby głw miedzy pachlęciami :mrgreen: , w zeszłym roku było pare ciasnych łuków ale EVO dawało radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza całkiem fajnie wypadła szczególnie że był śnieg (po przejeździe Juniora (nie mylić z naszym forumowym juniorem :lol: ) szybko zaczął znikać ale i tak było fajnie), jedyna zamotka, która już nawet nie pamiętam jak powstała to to że zamiast 3 planowanych przejazdów skończyło się na dwóch, jeśli chodzi o samochody to jak już wspominałem kiedyś musiałem się wstydzić za pana Lipskiego, który skompromitował markę swoim przejazdem - co się pokaże zależy od podejścia - jak jedziecie żeby autka nie ubrudzić to możecie w ogóle nie startować, jak chcecie się pobawić i poświrować a przy okazji się sprawdzić to jak najbardziej trzeba jechać :twisted: poniżej zdjęcia poglądowe na placyk (sporo będzie zależeć od pogody :| )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o samochody to jak już wspominałem kiedyś musiałem się wstydzić za pana Lipskiego, który skompromitował markę swoim przejazdem - co się pokaże zależy od podejścia - jak jedziecie żeby autka nie ubrudzić to możecie w ogóle nie startować

Chyba właśnie zostałem namówiony - mistrzowi się nie odmawia :) Nie boję się ubrudzić auta, boję się je uszkodzić - bo to moje jedyne. Jakby komuś nie przeszkadzały ewentualne krzywe spojrzenia po moim przejeździe i śmiechy to zapraszam chętnego na fotel pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o samochody to jak już wspominałem kiedyś musiałem się wstydzić za pana Lipskiego, który skompromitował markę swoim przejazdem - co się pokaże zależy od podejścia - jak jedziecie żeby autka nie ubrudzić to możecie w ogóle nie startować

Chyba właśnie zostałem namówiony - mistrzowi się nie odmawia :) Nie boję się ubrudzić auta, boję się je uszkodzić - bo to moje jedyne. Jakby komuś nie przeszkadzały ewentualne krzywe spojrzenia po moim przejeździe i śmiechy to zapraszam chętnego na fotel pilota?

ja również nie startowałem w tym kręciołku. Obserwowałem go razem z lukim i Charlim. Fajna zabawa. Startowali zawodnicy na różnym poziomie...również kobiety :wink: Plac jest równy, brak krawężników. Aha!!!To ja, jako osoba, która działa w Wieliczce jestem narażony na wieczne potepienie w przypadku kalectwa na trasie, dlatego nie obawiajcie,to jest zabawa...A adrenalinka będzie swoją drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję odrazu zbiórkę organizować :) Bo zapewne część osób była by chętna dostać się jakoś do Wieliczki :) Kogo zabrać? Włeniacza mam już na prawym fotelu, mam jeszcze 3 wolne z tyłu + ewentualnie bagażnik - jak ktoś lubi towarzystwo koła zapasowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...