Skocz do zawartości

04.XII.2005 Kręciołek Wielicki godzina 8:00


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sie zastanawiam jak to zrobic... Musimy byc na zajeciach o 9:45... wiec jak wystartujemy z Vampeerem o 9:00 to pare minut i jestesmy wolni - zdazymy... ale konczymy o 13:00 w Wieliczce bedziemy 13:15... mozliwe zeby dwie proby trwaly az 4 godziny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasnie sie zastanawiam jak to zrobic... Musimy byc na zajeciach o 9:45... wiec jak wystartujemy z Vampeerem o 9:00 to pare minut i jestesmy wolni - zdazymy... ale konczymy o 13:00 w Wieliczce bedziemy 13:15... mozliwe zeby dwie proby trwaly az 4 godziny???

Dzwoniłem przed chwilą do Organizatora i przedstawiłem Wasz "ramówkę". Powiedział, że powinno sie udać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli trasa będzie wystarczająco pokręcona to może się jeszcze zgubi, silnik zgasi albo coś więc będzie jeszcze więcej czasu :mrgreen: (ale ja złośliwy jestem :lol: ) ale Imprezowa ekipa zapowiada się fajowo, chyba zrezygnuję z robienia zdjęć i będę filmiki kręcić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Lipski startuje? Jak tak to możecie na jego przejazd 2 x 10 minut policzyć

 

 

jeśli trasa będzie wystarczająco pokręcona to może się jeszcze zgubi, silnik zgasi albo coś więc będzie jeszcze więcej czasu (ale ja złośliwy jestem )

 

Ja to was nie rozumiem. Nie chcecie zobaczyć Subaru Imprezy N gr. a może jesteście takimi wyśmienitymi kierowcami że Ja czy pan A. Lipski może nigdy wam nie dorównamy.

Startuje on za własne pieniądze, ma jakieś hobby, może czasami słabo pojedzie, bardzo słabo. W tym sporcie też jest olbrzymia adrenalina, mniejsza czy większa ale to już zależy od rangi.

Chciałbym móc tak, jak on. Na normalne okazje STi a na rajdy N gr. STi lub EVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie, będzie... Zaraz rozpoczynam taniec śniegu :twisted: Ostatnio co prawda wytańczyłem śnieg u Niemców, ale samoloty nie startowały... Teraz wezmę mapę i postaram sie poprawić koordynaty... :wink: Albo po prostu przestanę ziać podnosząc temp. :mrgreen: Tak czy owak powinno padać... 8)

 

Co do mnie to tylko Ja mogę być na tyle zdolny aby podczas planowania wymyślić, że 4.12 to niedziela i będę startował, a natomiast 4.12 to poniedziałek i jadę na lotnisko... Nawet nie wiecie jakie było moje zaskoczenie kiedy się okazało, że 4.12 i 4.12 to ten sam dzień... :evil:

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może czasami słabo pojedzie, bardzo słabo. W tym sporcie też jest olbrzymia adrenalina, mniejsza czy większa ale to już zależy od rangi.

Nie wiem jak jeździ w prawdziwych imprezach rajdowych, ale jak są takie zabawy jak Plejady, to naprawdę szkoda było patrzeć, jak tak odstawione STi jechało wolniej od wolnossącej imprezy 1,8 z 4 osobami na pokładzie. Tu chodzi o to by chcieć pojechać, a nie tylko pokazać patrzecie jaki mam fajny sprzęt - to akurat wszyscy wiedzą i gratulują dobrze obstawionego garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jeździ w prawdziwych imprezach rajdowych, ale jak są takie zabawy jak Plejady, to naprawdę szkoda było patrzeć, jak tak odstawione STi jechało wolniej od wolnossącej imprezy 1,8 z 4 osobami na pokładzie.

 

Nie ma znaczenia jak jeździ, chyba ważne że chce jeździć i promować marke :wink:

A nawet jak jedzie wolniej to przynajmniej lepsze zdjęcia wychodzą :)

 

Tu chodzi o to by chcieć pojechać, a nie tylko pokazać patrzecie jaki mam fajny sprzęt - to akurat wszyscy wiedzą i gratulują dobrze obstawionego garażu.

 

Troche lansu nikomu nie zaszkodziło. Zobacz ile jeździ np Fiatów Uno ze sprzętem audio droższym od nie jednego Punto. Bardziej to jest ... niż jazda STi w zwolnionym tempie.

A ja gdybym miał N gr to pojechałbym nią na tyle na ile mnie stać a nie dla widzów. Dla widzów pojade jak toś mi zapłaci za samochód i powie: Tu jest STi, pojedź nim tak aby pokazać jak to jedzie a jeśli urwiesz koło no to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gdybym miał N gr to pojechałbym nią na tyle na ile mnie stać a nie dla widzów. Dla widzów pojade jak toś mi zapłaci za samochód i powie: Tu jest STi, pojedź nim tak aby pokazać jak to jedzie a jeśli urwiesz koło no to trudno.

Zupełnie się zgadzam, też pojadę na tyle aby mieć radość i nie uszkodzić auta, ale tu chodzi by w ogóle jakoś pojechać, a nie przetoczyć się tak by nawet kurzu nie wzbić. :) Inna sprawa, że nawet jakby ktoś mi zapłacił, to moje umiejętności nie będą wystarczające by pokazać co nawet moje obecne auto potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak jak z tym pytaniem czy sti lepsze od wrx'a a moze a4 lepsze od obydwu.

p.Lipski jezdzi dla siebie i jak ma satysfakcje z takiego jezdzenia to wszystko jest ok. bo tylko o jego satysfakcje chodzi a nie wasza...

 

ja jutro jade na kreciolek i pewnie bede ostatni, co nie zmienia faktu ze bede sie bawil wysmienicie czego i wam zycze 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... mam pytanko: czy ustawiamy się jakoś na wspólny wyjazd z krk :?: ... ja o 7.15 jestem pod Elea na białym prądniku i odbieram mojego pilota..... więc ca 7.30 mogę się gdzieś umówić na wielickiej czy gdzieś tam na trasie po drodze.....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aflinta pisal : "że zabieram Wełniacza i Gustawa z placyku przy rondzie Grunwaldzkim o 7:40 rano w niedzielę i udajemy się na 8:00 do Wieliczki na zapisy" - bede sie staral do nich dotrzec i pozniej razem jechac do wieliczki, wiec jak chcesz to dojedz do grunwaldzkiego i dlaej juz razem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...