Skocz do zawartości

04.XII.2005 Kręciołek Wielicki godzina 8:00


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

charli, obawiam sie... (w pozytywnym tego slowa znaczeniu), ze ani P. Lipski ani nikt nie zdola obalic faktu, ze Impreza jezdzi dobrze... wiec tym sie nie przejmuj i nie musisz swiecic przed znajomymi oczami... Facet ma po 50-tce z tego co mi wiadomo... ma prawo jezdzic tym co mu sprawia przyjemnosc, a wynik nie koniecznie musi byc dla niego wykladnia szczescia... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem błędne założenie, że te "kilka godzin" to określenie ironiczne i że od czasu Twojego postu (6:37) do momentu, kiedy wszedłem na stronę (7:05) już się załadowały... :twisted:

 

Zapuściłem mtr'a jeszcze raz i widzę, ze pingi spadły, tak więc za maksymalnie godzinę (1:30) wszystkie zdjęcia powinny być już na serwerze, w momencie kiedy to piszę, to brakuje jeszcze 35 sztuk z 499. Oczywiście wszystkiego jest tyle, czyli minaturek i innych takich tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... owoc666, ja czekam na Twoje fotki bo pare mi tam cyknąłeś w porównaniu do innych kolegów :evil: ......

 

..... OGS, a ja jedno SC miałem za sobą 8) ......... w ogóle jakoś dziwnie, bo w klasie malczanów wyprzedziłem 3 sztuki (na 14 :wink: ) a z innych klas "aż" (w porównaniu do wyniku w klasie) 10 innych aut "objechałem" :roll: .......

 

aha... chciałem podziękować i pozdrowić mojego pilota krzyśka, którego mi polecił inny pilot .... WRCfan :D ..... jestem bardzo zadowolony z jego postawy i "roboty" wprawdzie taki prawdziwy sprawdzian będziemy mieć w niedziele na KJS-ie Zimowym ale jak narazie było profesjonalnie (z jego strony oczywiście :wink: bo kierwca musi się jeszcze dużo nauczyć :lol: )

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha... chciałem podziękować i pozdrowić mojego pilota krzyśka, którego mi polecił inny pilot .... WRCfan :D ..... jestem bardzo zadowolony z jego postawy i "roboty" wprawdzie taki prawdziwy sprawdzian będziemy mieć w niedziele na KJS-ie Zimowym ale jak narazie było profesjonalnie

 

Bardzo się ciesze że jesteś zadowolony z Krzycha 8) Krzychu też jest bardzo happy ze współpracy :wink: Trzymam kciuki za wasze dalsze starty i czekam na pierwsze sukcesy :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisalem Ci, ktore SI jest ktore :wink:

 

aktualizowałem opisy :) może sie nie obrazicie jakos specjalnie :)

 

Buu, nie ma mojego tankowca

 

srebrne legacy (outback czy jak to kombi sie u Was nazywa)? pierwszego przejazdu nie widziałem a z kolei na drugim chłopaki powiedziały zeby nie robic zdjec tylko patrzyc bo dobrze jedzie :)

 

... mojego kaszloka tyż nie

 

a w jakich barwach jest? moze jeszcze znajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrne legacy (outback czy jak to kombi sie u Was nazywa)? pierwszego przejazdu nie widziałem a z kolei na drugim chłopaki powiedziały zeby nie robic zdjec tylko patrzyc bo dobrze jedzie :)

:oops::D

Autko to zwykłe Legacy Kombi, no i serduszko na tle innych subaraków nie za mocne :(

 

a w jakich barwach jest? moze jeszcze znajde :)

Czerwono biały http://dzp.ntt.com.pl/~aflinta/kreciole ... edium.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani nikt nie zdola obalic faktu, ze Impreza jezdzi dobrze...

 

A ja pamiętam coś takiego:

 

"Ta Impreza to chujowe auto, ryje przodem - trzeba kupić Evo"

 

:mrgreen:

 

..... owoc666, ja czekam na Twoje fotki bo pare mi tam cyknąłeś w porównaniu do innych kolegów

 

Zdjęcia, które robiłem - robiłem aparatem OGSa. Także uderzajcie do niego :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...