Skocz do zawartości

04.XII.2005 Kręciołek Wielicki godzina 8:00


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 187
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem jechać autobusem do Wieliczki ale jak tak bardzo chcesz aflinta wziąć jakiś balast do samochodu to moge się wepchać, jak coś to się dogadamy. Kajtek Ty mnie loepiej nie drażnij bo jak się wkurzę to narobię Ci reklamy i wezmę puszkę i pójdę po widzach zbierać dla Ciebie na start - 20 zł nie wykrzesasz? nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmiemy grilla i kielbaski ?

To jest całkiem dobry pomysł... W przerwach między startem kolejnych zawodników\forumowiczów można by się posilić :mrgreen:

Charlie, Jutro będę wszystko wiedział... Sprawa jest jeszcze taka, że gdzieś muszę przed startem podjechać i ręczny zrobić... Bez "łapy" będzie ciężko... więc koszty rosną... Ale postaram się coś załatwić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapy... oczywiście można bez bo tak w sobotę jechałem, ale jakoś wolał bym ją mieć... :wink:

eee...masz raceje..smok bez łapy to jakoś tak mniej groźnie wygląda :mrgreen: ..a przeciez sianie grozy (zianie ogniem?? :roll: ) między rywalami to już połowa sukcesu 8)

 

Za wilgotno na zianie ogniem, ale kupię specjalnie jedną paczkę papierosów więcej... :mrgreen: będzie przynajmniej dym... :wink:

 

 

Nowi mile widziani, a że się już zapowiedziałeś to nie masz wyjścia i musisz się pojawić... 8) Wiek samochodu jest mało ważny... Liczy się fan... A z tylnim napędem to Ci go z pewnością nie zabraknie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo996, jak mógłbym się wstydzić jak sam Ci zasugerowałem start w kręciołku :D .......

 

Cracow Dragon napisał:

Nowi mile widziani, a że się już zapowiedziałeś to nie masz wyjścia i musisz się pojawić...

 

... teee kajtuś, żebyśmy tej zasady nie zastosowali w stosunku do Ciebie :lol: bo będziemy musieli zrobić zrzutke sponsorską na Twój start 8)

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi mile widziani, a że się już zapowiedziałeś to nie masz wyjścia i musisz się pojawić... 8) Wiek samochodu jest mało ważny... Liczy się fan... A z tylnim napędem to Ci go z pewnością nie zabraknie... :twisted:

 

No Panowie, potraficie pozytywnie nastroić :) Będę na 100% jeśli tylko nie będę musiał wcześniej iść do pracy... Ale jestem dobrej myśli :P W końcu to niedziela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc ustalone, że zabieram Wełniacza i Gustawa z placyku przy rondzie Grunwaldzkim o 7:40 rano w niedzielę i udajemy się na 8:00 do Wieliczki na zapisy. Charlie dojedzie we własnym zakresie, bo 7:40 to abstrakcyjna pora (w sumie to się zupełnie w tej materii zgadzam) :) Jest jescze ktoś chętny by go zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee, to co jest wykruszają się ludzie? A kto będzie startował?

Ja pojadę!!Kolega STI również. Liczę, że zjawi się OGS i Vampeer dla których specjalnie dobierzemy odpowiednio godziny startu (myslę,że organizatorzy się zgodzą), tak żeby Studenci wystartowali w kręciołku i nie stracili zajęć. Johny wspominał, ze może przyjedzie...może Niuniek. Matt napewno!Szczerze mówią liczyłem na dużo większą frekwencję :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...