Skocz do zawartości

Czy Poznaniacy się pozdrawiają?


follow_me

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czarny (a właściwie grafitowy według specyfikacji obk - znak rozpoznawczy - intensywnie turkusowy fotelik dziecięcy z tyłu .

 

I na nasze... czarny OBK z fotelikiem dla dziecka.

 

Będziemy wypatrywać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarny (a właściwie grafitowy według specyfikacji obk - znak rozpoznawczy - intensywnie turkusowy fotelik dziecięcy z tyłu .

 

I na nasze... czarny z fotelikiem dla dziecka.

 

Będziemy wypatrywać :wink:

 

No kurcze, zapomniałam, że dla niektórych turkusowy, pistacjowy i seledynowy to to samo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, zapomniałam, że dla niektórych turkusowy, pistacjowy i seledynowy to to samo

 

A to nie są cukierki? :shock:

 

 

Świnke na lusterko naklej, to bedzie Cie jeszcze łatwiej zidentyfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznanianka wrzuć jeszcze swoje zdjęcie, żebyśmy wiedzieli że to faktycznie Ty, bo wiesz Outbacków jeździ dużo, a fotelik z tyłu trudno będzie dostrzec, a kierowniczkę nie :mrgreen:

 

Ależ bardzo proszę:-)

5793691983_45290d0fb1_m.jpg

 

Małoletni autor portretu zaznacza, że to w trakcie zabawy w Indian, kiedy właśnie wydaję indiański okrzyk...Pióropuszu tez na co dzień nie noszę, bo by się o podbitkę w outbacku zniszczył :D

Ale reszta kropka w kropkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do jednego. Machajmy sobie! Musimy się czymś różnić od Volkswagenów. Mnie też już ręka boli od machania, a odmachujących jak na lekarstwo. Jeżdżę Legacem, a z Imprezy odmachała mi tylko raz jakaś dziewczyna. No helllooooo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do jednego. Machajmy sobie! Musimy się czymś różnić od Volkswagenów. Mnie też już ręka boli od machania, a odmachujących jak na lekarstwo. Jeżdżę Legacem, a z Imprezy odmachała mi tylko raz jakaś dziewczyna. No helllooooo? :)

 

Właśnie to miałem napisać !

Od dziś sumiennie wymacham każde mijane Subaru niezależnie od tego co sobie pomyśli kierowniczka/kierowca no i załoga mojego samochodu (swoją drogą to jak wiozę kogoś niewtajemniczonego to się muszę natłumaczyć, a i tak wiele osób myśli że je wkręcam ...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sprowadza się do jednego. Machajmy sobie! Musimy się czymś różnić od Volkswagenów. Mnie też już ręka boli od machania, a odmachujących jak na lekarstwo. Jeżdżę Legacem, a z Imprezy odmachała mi tylko raz jakaś dziewczyna. No helllooooo? :)

 

Właśnie to miałem napisać !

Od dziś sumiennie wymacham każde mijane Subaru niezależnie od tego co sobie pomyśli kierowniczka/kierowca no i załoga mojego samochodu (swoją drogą to jak wiozę kogoś niewtajemniczonego to się muszę natłumaczyć, a i tak wiele osób myśli że je wkręcam ...)

 

Z tym tłumaczeniem mam tak samo.

"Kto to był? Jakiś znajomy?"

"To SUBARU, Kochanie. Jakiś znajomy." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- znak rozpoznawczy - intensywnie turkusowy fotelik dziecięcy z tyłu :-).

Ale faktycznie, kiedy jeździłam czarną imprezą kombi, od-pozdrowień było więcej :-)

Czyżby Recaro? Jeśli tak, to mamy ten sam znak rozpoznawczy, tyle, że ja go wożę w czarnej Tribece :)

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...