Skocz do zawartości

Czy Poznaniacy się pozdrawiają?


follow_me

Rekomendowane odpowiedzi

I podPoznaniacy?

Pytam, bo:

- po pierwsze, w wątku machającym prawie sami warszawiacy

- po drugie, czym bym nie jechała, to kiwnięcie jadącym z przeciwka Plejadom spotyka się co najwyżej z uniesionymi ze zdziwienia brwiami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę bardziej na południe to samo mam :|

Ale jechałem ostatnio po kielecczyźnie i sporo subaraków mijałem a nikt nie odmachał. Na wiariata wychodzę :mrgreen:

Z drugiej strony jak moja żona jedzie to zawsze odmachują :idea::mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podPoznaniacy?

Pytam, bo:

- po pierwsze, w wątku machającym prawie sami warszawiacy

W Warszawie jest chyba najwięcej Subaru i najwięcej forumowiczów, dlatego piszą najwięcej postów :wink:

- po drugie, czym bym nie jechała, to kiwnięcie jadącym z przeciwka Plejadom spotyka się co najwyżej z uniesionymi ze zdziwienia brwiami...

Niestety tak to już jest. Kiedyś pozdrawiali się prawie wszyscy kierowcy Subaru, teraz jak jadę to tylko Ci w Imprezach lub Ci ze świnkami wiedzą o co chodzi, i to nawet nie zawsze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo żem oświniaczony to jeszcze nikt w Wawie mi nie odmachał. Mimo że kiwki były do innych oświniaczonych aut to najczęściej reakcją było spojrzenie "a temu o co cho?". Także nie marudź - nie tylko w Poznaniu nie odmachują. Najwyraźniej trzeba mieć Imprezę Blue Mica + świnki. Inaczej nie należy się do klubu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

follow_me, pozdrawiają. Ale albo w wątku o spotkaniach wlkp albo niestety są incognito, a wtedy to dopiero dziwnie się patrzą ;)

 

swoją droga - "świnka magnesówka" by mi się przydała, przy przesiadaniu się na różne samochody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na regionalnym trzeba pisac bo na tamtym sama Warszawa siedzi :)

a kiwki sa, ja tam nie narzekam ale ja mam swinke na lusterku. Powiedzialbym ze gorzej to wyglada w innych wojewodztwach,wczoraj jechalem przez trojmiasto,mijalem kilkanascie subarynek i tylko jedno legacy mi mignelo wiec slabiutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiają i machają :D

Całkiem niedawno mnie ta przyjemność spotkała.. Wracaliśmy właśnie do domu i stojąc na światłach, czekając na zielone rozglądałam się wokoło, nagle dojrzałam granatową Imprezę, potem świnkę na lusterku i za kółkiem zadowolonego kierowcę. Traf chciał, że spojrzał i w moją stronę, uśmiechnął się szerzej i pomachał :D Bardzo miłe i sympatyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeżdżę po Wawie i odmacha mi jeden na 20- 30 Subaraków to jest dobrze. Z reguły albo nie widzą, albo się patrzą co on chce, Ci z nowszych modeli nawet nie zwracają uwagi :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam świnki na samochodzie, ale uśmiechy rozdaję na prawo i lewo i prawie zawsze są odwzajemnione :-) Ale ostatnio w Warszawie na hotelowym parkingu, kiedy uśmiech słałam do parkującego właśnie obok kierowcy forestera, pan mnie zapytał, czy ubrudził się keczupem na twarzy, bo tak się z niego śmieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam świnki na samochodzie, ale uśmiechy rozdaję na prawo i lewo i prawie zawsze są odwzajemnione :-) Ale ostatnio w Warszawie na hotelowym parkingu, kiedy uśmiech słałam do parkującego właśnie obok kierowcy forestera, pan mnie zapytał, czy ubrudził się keczupem na twarzy, bo tak się z niego śmieję...

 

Zawsze byłem zdania, że powinni im te Forestery pozabierać ....

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiają i machają :D

Całkiem niedawno mnie ta przyjemność spotkała.. Wracaliśmy właśnie do domu i stojąc na światłach, czekając na zielone rozglądałam się wokoło, nagle dojrzałam granatową Imprezę, potem świnkę na lusterku i za kółkiem zadowolonego kierowcę. Traf chciał, że spojrzał i w moją stronę, uśmiechnął się szerzej i pomachał :D Bardzo miłe i sympatyczne :D

czy ta imprezka była na angielskich rejestracjach? i czy to było gdzies tak pod koniec kwietnia na bułgarskiej? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pozdrawiają się nawet inkoguto germańskimi oprawcami w TeDeIku. 8)

 

chojny, kiedyś Cie częściej pozdrawiałem... nawet codziennie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta imprezka była na angielskich rejestracjach? i czy to było gdzies tak pod koniec kwietnia na bułgarskiej? :wink:

Nie, impreza była na polskich blachach (PZ...), a było to dokładnie 25 kwietnia br. na ul. Warszawskiej w stronę Ronda Śródka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 5zł :mrgreen:

nie za 5, a za 20. I nie na parkingu - tylko za ten numer z lodówką :mrgreen:

 

Trzeba spota Wlkp zrobić 8)

true :)

 

ech... ci poznaniacy :roll:

biznes jest biznes ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeżdżę po Wawie i odmacha mi jeden na 20- 30 Subaraków to jest dobrze. Z reguły albo nie widzą, albo się patrzą co on chce, Ci z nowszych modeli nawet nie zwracają uwagi :|

 

By-zy-dura :twisted:. Ja zawsze macham - przestałem inicjować tylko machanie do diesli, bo w dużej części kupują je "niesubarowe" osoby.

 

W Warszawie jest chyba najwięcej Subaru i najwięcej forumowiczów, dlatego piszą najwięcej postów

 

Chociaż w przeliczeniu na jednego mieszkańca Kraków chyba jest lepszy 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...