Jump to content

Czy Poznaniacy się pozdrawiają?

follow_me
 Share

Recommended Posts

I podPoznaniacy?

Pytam, bo:

- po pierwsze, w wątku machającym prawie sami warszawiacy

- po drugie, czym bym nie jechała, to kiwnięcie jadącym z przeciwka Plejadom spotyka się co najwyżej z uniesionymi ze zdziwienia brwiami...

• Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trochę bardziej na południe to samo mam :|

Ale jechałem ostatnio po kielecczyźnie i sporo subaraków mijałem a nikt nie odmachał. Na wiariata wychodzę :mrgreen:

Z drugiej strony jak moja żona jedzie to zawsze odmachują :idea::mrgreen:

Pozdrawiam

I podPoznaniacy?

Pytam, bo:

- po pierwsze, w wątku machającym prawie sami warszawiacy

W Warszawie jest chyba najwięcej Subaru i najwięcej forumowiczów, dlatego piszą najwięcej postów :wink:

- po drugie, czym bym nie jechała, to kiwnięcie jadącym z przeciwka Plejadom spotyka się co najwyżej z uniesionymi ze zdziwienia brwiami...

Niestety tak to już jest. Kiedyś pozdrawiali się prawie wszyscy kierowcy Subaru, teraz jak jadę to tylko Ci w Imprezach lub Ci ze świnkami wiedzą o co chodzi, i to nawet nie zawsze :|

Mimo żem oświniaczony to jeszcze nikt w Wawie mi nie odmachał. Mimo że kiwki były do innych oświniaczonych aut to najczęściej reakcją było spojrzenie "a temu o co cho?". Także nie marudź - nie tylko w Poznaniu nie odmachują. Najwyraźniej trzeba mieć Imprezę Blue Mica + świnki. Inaczej nie należy się do klubu... ;)

follow_me, pozdrawiają. Ale albo w wątku o spotkaniach wlkp albo niestety są incognito, a wtedy to dopiero dziwnie się patrzą ;)

swoją droga - "świnka magnesówka" by mi się przydała, przy przesiadaniu się na różne samochody ;)

Spragnionym odwzajemnionych kiwek polecam przejażdżkę w okolice naszych pięknych Tater :) W ciągu kilku dni spotkałem 3 czy 4 różne imprezy i ze wszystkimi kierownikami sobie pomachaliśmy ładnie.

na regionalnym trzeba pisac bo na tamtym sama Warszawa siedzi :)

a kiwki sa, ja tam nie narzekam ale ja mam swinke na lusterku. Powiedzialbym ze gorzej to wyglada w innych wojewodztwach,wczoraj jechalem przez trojmiasto,mijalem kilkanascie subarynek i tylko jedno legacy mi mignelo wiec slabiutko

Pozdrawiają i machają :D

Całkiem niedawno mnie ta przyjemność spotkała.. Wracaliśmy właśnie do domu i stojąc na światłach, czekając na zielone rozglądałam się wokoło, nagle dojrzałam granatową Imprezę, potem świnkę na lusterku i za kółkiem zadowolonego kierowcę. Traf chciał, że spojrzał i w moją stronę, uśmiechnął się szerzej i pomachał :D Bardzo miłe i sympatyczne :D

Jak jeżdżę po Wawie i odmacha mi jeden na 20- 30 Subaraków to jest dobrze. Z reguły albo nie widzą, albo się patrzą co on chce, Ci z nowszych modeli nawet nie zwracają uwagi :|

Tak, pozdrawiają się nawet inkoguto germańskimi oprawcami w TeDeIku. 8)

Naklejaj świnie, będzie Cię łatwiej namierzyć.

Nie mam świnki na samochodzie, ale uśmiechy rozdaję na prawo i lewo i prawie zawsze są odwzajemnione :-) Ale ostatnio w Warszawie na hotelowym parkingu, kiedy uśmiech słałam do parkującego właśnie obok kierowcy forestera, pan mnie zapytał, czy ubrudził się keczupem na twarzy, bo tak się z niego śmieję...

Nie mam świnki na samochodzie, ale uśmiechy rozdaję na prawo i lewo i prawie zawsze są odwzajemnione :-) Ale ostatnio w Warszawie na hotelowym parkingu, kiedy uśmiech słałam do parkującego właśnie obok kierowcy forestera, pan mnie zapytał, czy ubrudził się keczupem na twarzy, bo tak się z niego śmieję...

Zawsze byłem zdania, że powinni im te Forestery pozabierać ....

:wink:

Pozdrawiają i machają :D

Całkiem niedawno mnie ta przyjemność spotkała.. Wracaliśmy właśnie do domu i stojąc na światłach, czekając na zielone rozglądałam się wokoło, nagle dojrzałam granatową Imprezę, potem świnkę na lusterku i za kółkiem zadowolonego kierowcę. Traf chciał, że spojrzał i w moją stronę, uśmiechnął się szerzej i pomachał :D Bardzo miłe i sympatyczne :D

czy ta imprezka była na angielskich rejestracjach? i czy to było gdzies tak pod koniec kwietnia na bułgarskiej? :wink:

Tak, pozdrawiają się nawet inkoguto germańskimi oprawcami w TeDeIku. 8)

chojny, kiedyś Cie częściej pozdrawiałem... nawet codziennie :mrgreen:

czy ta imprezka była na angielskich rejestracjach? i czy to było gdzies tak pod koniec kwietnia na bułgarskiej? :wink:

Nie, impreza była na polskich blachach (PZ...), a było to dokładnie 25 kwietnia br. na ul. Warszawskiej w stronę Ronda Śródka :D

chojny, kiedyś Cie częściej pozdrawiałem... nawet codziennie :mrgreen:

za 5zł :mrgreen:

Trzeba spota Wlkp zrobić 8)

za 5zł :mrgreen:

nie za 5, a za 20. I nie na parkingu - tylko za ten numer z lodówką :mrgreen:

Trzeba spota Wlkp zrobić 8)

true :)

ech... ci poznaniacy :roll:

biznes jest biznes ;)

Jak jeżdżę po Wawie i odmacha mi jeden na 20- 30 Subaraków to jest dobrze. Z reguły albo nie widzą, albo się patrzą co on chce, Ci z nowszych modeli nawet nie zwracają uwagi :|

By-zy-dura :twisted:. Ja zawsze macham - przestałem inicjować tylko machanie do diesli, bo w dużej części kupują je "niesubarowe" osoby.

W Warszawie jest chyba najwięcej Subaru i najwięcej forumowiczów, dlatego piszą najwięcej postów

Chociaż w przeliczeniu na jednego mieszkańca Kraków chyba jest lepszy 8).

Przemeq, to ja chyba jakiś dziwny jestem :roll: , bo mi nikt nie odmachuje, nawet uwagi nie zwraca. Z dieslami to się zgadzam.