Skocz do zawartości

Czy Poznaniacy się pozdrawiają?


follow_me

Rekomendowane odpowiedzi

tylko za ten numer z lodówką

 

No co? Leciała piknie tylko lądowanie było awaryjne... :roll:

 

A nie to nie ta historia :mrgreen:

 

 

!!UWAGA!!

 

Dzisiaj odbieram Subaraka z wiosennego pieszczenia więc będę pozdrawiał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

By-zy-dura :twisted:. Ja zawsze macham - przestałem inicjować tylko machanie do diesli, bo w dużej części kupują je "niesubarowe" osoby.

 

Z dieslami to się zgadzam.

 

 

Znaczy jak sobie po benzynowej imprezie drugiego subaru w dieslu kupiłam, to już na machnięcie nie ma co liczyć? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Znaczy jak sobie po benzynowej imprezie drugiego subaru w dieslu kupiłam, to już na machnięcie nie ma co liczyć? :-)

 

Nie :mrgreen:. Musisz zacząć pierwsza, wtedy Ci na pewno odmachamy. Ale pierwsi nie, szczególnie, że z nicku można wywnioskować, że jesteś kobietą, a te niemachające, do których się machnie, zazwyczaj myślą, że chodzi o podryw. A my tacy nie jesteśmy, żeby w taki sposób podrywać :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :mrgreen:. Musisz zacząć pierwsza, wtedy Ci na pewno odmachamy. Ale pierwsi nie, szczególnie, że z nicku można wywnioskować, że jesteś kobietą, a te niemachające, do których się machnie, zazwyczaj myślą, że chodzi o podryw. A my tacy nie jesteśmy, żeby w taki sposób podrywać :mrgreen:.

 

No zaczynam pierwsza jak napisałam:-)

Nie mam świnki na samochodzie, ale uśmiechy rozdaję na prawo i lewo i prawie zawsze są odwzajemnione :-)

 

Więc jak zobaczycie, że szczerze się w outbacku uśmiecham, to będę ja:-) Mimo, że w dieslu :-)

 

-- 9 maja 2011, o 12:35 --

 

przestałem inicjować tylko machanie do diesli

Ciekawi mnie jak odróżniasz forka w dyzlu od nowego XTeka :?: :wink: :mrgreen:

 

Najpierw zajeżdza się od tyłu, sprawdza napis na klapie, a potem wyprzedza i pozdrawia, jeśli to nie diesel :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zajeżdza się od tyłu, sprawdza napis na klapie, a potem wyprzedza i pozdrawia, jeśli to nie diesel :mrgreen:

 

O to to.

 

A jak się jedzie z naprzeciwka, to się antycypuje :mrgreen:.

Mhm... taki element ryzyka... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym machaniem, to naprawdę różnie bywa. Czasami odmachują, a czasami nie. Ostatnio coraz rzadziej sam inicjuję machanie, bo często spotykam się ze zdziwionym wzrokiem kierownika po drugiej stronie. I nie ma znaczenia, czy to diesel, czy inne "bardziej rasowe" subaru.

Co ciekawe - zauważyłem, że więcej machających kierowników spotykam w zachodnim fyrtlu Poznania. A - i jak jadę turbo lodówą, to reakcja jest większa niż wtedy, gdy jadę legacy dieslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podPoznaniacy?

Pytam, bo:

- po pierwsze, w wątku machającym prawie sami warszawiacy

- po drugie, czym bym nie jechała, to kiwnięcie jadącym z przeciwka Plejadom spotyka się co najwyżej z uniesionymi ze zdziwienia brwiami...

add 2 - oj tam w warszawie i okolicach jest ten sam problem że nie odpozdrawiają nawet osoby mające świnie na lusterkach... :|

 

taka prawda że nie każdy wie o co chodzi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach pełno dyzli śmiga i nie raczą odmachać.. Mimo to ja pozdrawiam jak tylko mogę. Ponadto kobiety w subarakach robią wielkie oczy ja się macha do nich i często udają że nie widzą. Ale ogólnie jest fajnie, na mnie pasażerowie tez patrzą jak na wariata jak na widok subaru mam banana na gębie i macham łapami :-)

Na zasadzie a ten co? Auto zobaczył i głupieje.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam koło Mapteka i Toru Poznań, więc praktycznie jadąc do pracy/z pracy mogę nie kłaść ręki z powrotem na kierownice.

 

a z okna widze forestera i obk. codzinnie moja ulica przejezdza Baja, co 2 dni jakies STi. Sporo Subaru widuje tez na BP na Dabrowskiego, sporo kolo mojej pracy (Suchy Las, Nickel Technology Park Poznan), ze 4 sa na Grzybowym...

 

Z obk i nowego forka w zyciu mi nikt nie odmachal. Juz nie mowie o Tribekach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam koło Mapteka i Toru Poznań, więc praktycznie jadąc do pracy/z pracy mogę nie kłaść ręki z powrotem na kierownice.

 

Z obk i nowego forka w zyciu mi nikt nie odmachal. Juz nie mowie o Tribekach.

 

Ja do pracy jadę trasą Ławica - Przeźmierowo, koło toru Poznań :-) Więc ten jedyny czarny obk macha :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem dwie prawidłowości, potwierdzające dyskryminację Foresterów:

 

1. Nowym Foresterom nikt nie macha.

2. Odpozdrawianie następuje sporadycznie, na pomachanie ze strony Imprezy czy Outbacka, nie mówiąc już o Legacym, nie ma na co liczyć.

 

Ogólnie to przez dwa lata spotkałem się może z pięcioma przypadkami odpozdrowienia? Przy czym najbardziej serdeczne pozdrowienie spotkało mnie ze strony rozpędzonej Skody, której posunąłem się tak, aby mogła bez zwalniania ominąć traktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z tym machaniem, to naprawdę różnie bywa. Czasami odmachują, a czasami nie. Ostatnio coraz rzadziej sam inicjuję machanie, bo często spotykam się ze zdziwionym wzrokiem kierownika po drugiej stronie. I nie ma znaczenia, czy to diesel, czy inne "bardziej rasowe" subaru.

Co ciekawe - zauważyłem, że więcej machających kierowników spotykam w zachodnim fyrtlu Poznania. A - i jak jadę turbo lodówą, to reakcja jest większa niż wtedy, gdy jadę legacy dieslem.

Bo z Baranowa z serwisu jadą?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...