Skocz do zawartości

upalanie, nielegale - czyli przygotowanie do Zimy...


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

HIE HIE HIE :mrgreen:

Jestem ciekaw czy tylko ja taki jakiś inny jezZdem :oops: czy ktoś podziela moją opinię... :lol:

Mianowicie, aby przypomnieć sobie reakcje "bezwarunkowe" jakie się wykonuje jadąc na lodzie i zaprzyjaźnić się całkowicie (miłość to nie wszystko, wzajemne zaufanie również musi funkcjonować :D ) ze swoim czerwonym, czterołapnym, nowym druhem, :wink: postanowiłem (patrząc za okno co się dzieje na polku) ściągnąć nagar ze świec i przedmuchać wtryski... :mrgreen: Autko chodzi rewelacyjnie i muszę przyznać, że od takiej ilości bączków kręci mi się nadal w głowie (dosłownie) godzina, o której piszę tego posta mówi sama za siebie :arrow: Przed pracą już spać nie idę... Co prawda efektem dzisiejszego wypadu było ściągnięcie oponki z felgi na takiej małej kratce ściekowej, :roll: ale to jeszcze była letnia, więc i tak dobrze, bo zmobilizuje mnie to, aby jutro zimówki założyć... :twisted:

 

Kto już rozgrzewał w tym sezonie swój sprzęt i czemu jeszcze nie zorganizowaliśmy jakiegoś upalanka forumowego... :o :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja juz proponowalem zeby w ten weekend, co teraz bedzie, spotkac sie w Skawinie, gdzie byl gr1zly. Ja tez chetnie bym sie dowiedzial, co robi moje autko na sniegu :) Tym bardziej, ze od czwartku maja byc obfite opady :twisted:

 

KTO SIE PISZE?

 

 

Tak na marginesie jest dla mnie paranoja, ze zamkneli Czyzyny i plac obok hangaru. Tam zawsze mozna bylo bezpiecznie pocwiczyc...a teraz?! :evil: Moze by tak jaka petycje do urzedu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz proponowalem zeby w ten weekend, co teraz bedzie, spotkac sie w Skawinie

 

tam teoretycznie nie mozna wjezdzac. czasem "mili" panowie sie pluja.

przynajmniej tak bylo jakis czas temu. ok 10-12 lat temu przyjezdzalo pelno

malaczy i ustawiali pacholki - fajne proby na czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze by sie dalo tez Leszka namowic?... :D

 

A mowisz o Czyzynach tam obok blokow, czy tam gdzie sie scigali, czyli po drugiej stronie ulicy? I jak tam wjechac? :twisted:

 

Tak mowie o tym pasie co w lecie w niedziele po poludniu ludziska sie scigali, kolo akademikow polibudy, parku lotnikow - dawny pas lotniczy. Wjezdza sie tam od ul.Stella Sawickiego - zjezdzasz od Bora Komorowskiego w dol i za swiatlami jakies 200m w prawo - jak na dzialki, pozniej taka droga po plytach i przed przewroconym slupem - boczna sciezka.

 

Tak bylo jeszcze niedawno - nie wiem jak teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisko na Czyzynach dało sie wjechać pare dni temu, ale tam jest nudno.

Długa prosta i jak wjedą dwa auta to maja spore szanse sie trafić.

Co tydzień jak jest biało ktoś sie tam spotyka zderzak w lampe, drzwi lub jeszcze inaczej.

A to, ze zajezdnie (Stara petla na Czyzynach) zamknieto to nie wybacze :evil:

Tyle lat mozna byo tam pojeżdzić i jeszcze nigdy nie widzialem, zeby ktoś tam wydzwonił. Wyciagano mnie z zaspy śniegu kilka razy ale nic wiecej. No jeszcze jeden zatarty motor :mrgreen:

Moze automobilklub by udostępnił za jakaś opłatą na klka godzin :?:

Naprawdę mozna tam fajnie pojeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jechałem Stelli-Sawickiego i jakież było moje zdziwienie gdy zauwazyłem zamknięty szlaban na drogę prowadząca do lotniska hmm znaczy działek, zawsze był otwarty albo ... nie było go wcale. Nawiasem ten pas należy do muzeum lotnictwa chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AK mam znajomości... Mogę popytać co i jak by to wyglądało... Co prawda to nie są kompetencje tej osoby, ale może się uda...

 

Dzieki chłopaki za pamięć ale tym razem nie dam rady, może w innym terminie.

 

Trzymamy za słowo... :wink: To by dopiero było... :mrgreen:

 

Na lotnisko da sie wjechać bo naocznie widziałem jak nas od innej strony kiedyś policja zaskoczyła (bez podtekstów) :twisted:

 

Tyle że w tą sobotę chyba też nie dam rady... Ale będziemy walczyć... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...