Skocz do zawartości

Felgi - ku przestrodze


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

skoro hemek nie chce wskazać 'palcem' to może 'palec' się sam ujawni i odezwie :?: ... wątpię ... :?

 

śmiem wątpić...

skoro nie mięli skrupułów żeby coś takiego komuś wcisnąć, to nie spodziewam się odwagi cywilnej do przyznania się...

ani tym bardziej nie liczę na jakąkolwiek próbę wyjaśnienia/wytłumaczenia jak do czegoś takiego mogło dojść...

 

aż mnie zatelepało ze złości... i przykro mi, bo przy tej okazji moje zaufanie do kilku innych osób mocno nadwątlone zostało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry lukass ale gdy ktoś o tym człowieku pisał źle kilka miesięcy temu to zglosiłeś skargę do modów . Teraz uruchamiasz całą machinę z niedomówieniami . Może sobie jednak ulżyj i podaj bo jesteś niekonsekwentny . Ja poczytałem co wcześniej pisałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry lukass ale gdy ktoś o tym człowieku pisał źle kilka miesięcy temu to zglosiłeś skargę do modów . Teraz uruchamiasz całą machinę z niedomówieniami . Może sobie jednak ulżyj i podaj bo jesteś niekonsekwentny . Ja poczytałem co wcześniej pisałeś .

:?:

O czym Ty piszesz :?: Chyba mnie z kimś pomyliłeś ? Od kiedy jestem na Forum to raz jeden zgłosiłem coś moderatorom i to dla jaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o namiar na tych bandytów na PW. I również przyłączam się do zwolenników upublicznienia nazwy firmy bądź nazwiska, bo to się kwalifikuje do sądu. :evil:

 

Myślisz że dał na to kwit :twisted: Aż taki głupi to on nie jest .

 

-- Wt kwi 26, 2011 9:55 pm --

 

Ja też dla pewności poproszę o namiary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam propozycje , poniewaz dostalem 3 PW i w kazdym padla inna osoba mysle ze rozsadniej jest po prostu podac jawnie namiary na tych magikow, gdyz jak widac poczta pantoflowa dziala , jak widac nie zawsze roznosi prawdziwe informacje i ktos a na pewne dwie osoby z 3 PW dostaly wlasnie antyreklame.Jak wiem wizerunak latwo zniszczyc a ciezko potem odbudowac.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też poproszę o namiar na tych bandytów na PW. I również przyłączam się do zwolenników upublicznienia nazwy firmy bądź nazwiska, bo to się kwalifikuje do sądu. :evil:

 

Myślisz że dał na to kwit :twisted: Aż taki głupi to on nie jest .

 

-- Wt kwi 26, 2011 9:55 pm --

 

Ja też dla pewności poproszę o namiary .

Napisz o co Ci chodziło jeżeli chodzi o moją osobę, albo edytuj poprzedniego posta - bo jestem osobą która jest jak najdalej od siania jakiegokolwiek zamętu i robieniu wojen podjazdowych i niedomówień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o co Ci chodziło jeżeli chodzi o moją osobę, albo edytuj poprzedniego posta - bo jestem osobą która jest jak najdalej od siania jakiegokolwiek zamętu i robieniu wojen podjazdowych i niedomówień.

Już jest zamęt , więc nie mów ze jesteś daleki . Powinieneś się tego spodziewać . Tu wszyscy wiedzą o kogo chodzi . Ja widzę że to straszne draństwo jest co ten ktoś zrobił . Napisałeś o sprawie i wszyscy wiedzą o kogo chodzi . Napisz teraz do modów aby dali szanse obrony człowiekowi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemek, zrobisz jak uważasz, ale prawda jest taka że wcześniej czy później (raczej nastawiałabym się na wczesniej :roll: ) info co to za warsztat rozejdzie się pocztą pantoflową, na dodatek z piękną, bogatą, coraz to bardziej kolorową historią wokół całej sytuacji... :|

 

Może jednak lepiej napisać kto, co i jak dokładnie z pierwszej ręki. Dla świętego spokoju i czystego sumienia, żeby potem nie było tłumaczenia, że inaczej to było niż ktoś słyszał...

 

To Twoja decyzja, ja namawiać na siłę nie będę, bo wiem że w Twojej sytuacji sama bym miała zagwozdkę...

Ale chyba jakbym się zdecydowała ujawnić na forum, to wszystko od początku do końca, żeby nie było niedopowiedzeń.

 

-- 26 kwi 2011, o 21:03 --

 

Panowie , mam propozycje , poniewaz dostalem 3 PW i w kazdym padla inna osoba mysle ze rozsadniej jest po prostu podac jawnie namiary na tych magikow, gdyz jak widac poczta pantoflowa dziala , jak widac nie zawsze roznosi prawdziwe informacje i ktos a na pewne dwie osoby z 3 PW dostaly wlasnie antyreklame.Jak wiem wizerunak latwo zniszczyc a ciezko potem odbudowac.........

 

no to już się zaczęło... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz o co Ci chodziło jeżeli chodzi o moją osobę, albo edytuj poprzedniego posta - bo jestem osobą która jest jak najdalej od siania jakiegokolwiek zamętu i robieniu wojen podjazdowych i niedomówień.

Już jest zamęt , więc nie mów ze jesteś daleki . Powinieneś się tego spodziewać . Tu wszyscy wiedzą o kogo chodzi . Ja widzę że to straszne draństwo jest co ten ktoś zrobił . Napisałeś o sprawie i wszyscy wiedzą o kogo chodzi . Napisz teraz do modów aby dali szanse obrony człowiekowi .

Napisz mi na PW o kim myślisz i co niby wszyscy wiedzą, bo chyba nie masz zielonego pojećia co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze to powinno być podane kto igra z naszym życiem...

Mogę prosić o PW?
Ja już wiem , co to za mistrz i nawet nie jestem jakoś specjalnie zaskoczony :roll:
Carfit , rzuc no info na PW
Tez bym sie chetnie dowiedzial.....pw please :idea:
Ja tez poproszę namiary na PW

 

 

halo halo... czasem psioczymy na evo - ale koledzy na evo.org.pl mają jeden plus że się nie [moderator-czuwa] i walą prosto z mostu kto wali w gumy - nie liżmy sie po jajcach i wywalajmy z imienia i nazwy takie "perełki"... bo anonimowo to szkoda bic piany!!!!!

 

 

powiem więcej - gdyby to forum miało więcej ikry w sobie, to wiele rzeczy i spraw, ciekawych i poglądowych - wyszloby na jaw i nie byłoby tylko sympatycznie, ale wkońcu ciekawie... a tak to sie klepiemy po plechach i potem wzajemnie wpitalamy się na minę... ot - w[moderator-czuwa] mnie to niesamowicie...

 

-- 26 kwi 2011, o 22:10 --

 

Napisałeś o sprawie i wszyscy wiedzą o kogo chodzi

ja nie wiem, ale chętnie się dowiem :evil: :!: :!: :!: :!:

tylko nie PW, ale publicznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze to powinno być podane kto igra z naszym życiem...

Mogę prosić o PW?
Ja już wiem , co to za mistrz i nawet nie jestem jakoś specjalnie zaskoczony :roll:
Carfit , rzuc no info na PW
Tez bym sie chetnie dowiedzial.....pw please :idea:
Ja tez poproszę namiary na PW

 

 

halo halo... czasem psioczymy na evo - ale koledzy na evo.org.pl mają jeden plus że się nie [moderator-czuwa] i walą prosto z mostu kto wali w gumy - nie liżmy sie po jajcach i wywalajmy z imienia i nazwy takie "perełki"... bo anonimowo to szkoda bic piany!!!!!

 

 

powiem więcej - gdyby to forum miało więcej ikry w sobie, to wiele rzeczy i spraw, ciekawych i poglądowych - wyszloby na jaw i nie byłoby ciekawie... a tak to sie klepiemy po plechach i potem wzajemnie wpitalamy się na minę... ot - w[moderator-czuwa] mnie to niesamowicie...

 

-- 26 kwi 2011, o 22:10 --

 

Napisałeś o sprawie i wszyscy wiedzą o kogo chodzi

ja nie wiem, ale chętnie się dowiem :evil: :!: :!: :!: :!:

tylko nie PW, ale publicznie....

Piotrek, ja założyłem temat, bo tak się umówiłem z "poszkodowanym", jako ciekawostkę anty-techniczną. Co do info co kto i jak to myslę że głowny zainteresowany (hemek) sam niedługo opisze co i jak od a do z :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi na PW o kim myślisz i co niby wszyscy wiedzą, bo chyba nie masz zielonego pojećia co piszesz.

Co żeś się do mnie przypindolił . Czytam to forum od roku . Zawsze znikały takie wstydliwe tematy . Wywołałeś zamieszanie i wszyscy kojarzą z jedną osobą . Piszesz że jesteś daleko od zamieszania , a co to jest ? [EOT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos chyba z tego, że nie padło tu nazwisko/nazwa firmy :wink:

 

z tym się zgadzam w 100% - należy piętnować druciarstwo, tępić i batożyć!!!

 

-- 26 kwi 2011, o 22:18 --

 

Co żeś się do mnie przypindolił . Czytam to forum od roku . Zawsze znikały takie wstydliwe tematy . Wywołałeś zamieszanie i wszyscy kojarzą z jedną osobą . Piszesz że jesteś daleko od zamieszania , a co to jest ? [EOT]

 

chłopie, ale o co chodzi - beblasz coś od rzeczy, weź no się ogarnij, powiedz co masz do powiedzenia, albo nie [moderator-czuwa] od rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz mi na PW o kim myślisz i co niby wszyscy wiedzą, bo chyba nie masz zielonego pojećia co piszesz.

Co żeś się do mnie przypindolił . Czytam to forum od roku . Zawsze znikały takie wstydliwe tematy . Wywołałeś zamieszanie i wszyscy kojarzą z jedną osobą . Piszesz że jesteś daleko od zamieszania , a co to jest ? [EOT]

Napisz mi na PW o kim myślisz, to Ci powiem czy tak, czy nie - bo na razie to stwierdzasz że to taka a nie inna osoba, nie mając ku temu żadnych podstaw, chyba że wiesz coś o czym ani ja ani hemek nic nie wiemy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było nieporozumień opisuje całą sytuacje:

Dokładnie rok temu po delikatnym remapie u Jako stwierdziłem że zmieniłbym hamulce.Dostałem namiary na warsztat na ul.bajecznej w Warszawie.Zadzwoniłem zapytałem się czy sa dostępne hamulce od STI.Pan Zbyszek powiedział że są tyle tylko że trzeba bedzie zmienić felgi oryginalne na inne które wchodzą na Brembo.Zapytałem czy mają jakieś dostępne. Zaproponował mi w okazyjnej cenie te oto właśnie felgi.Felgi odebrałem wcześniej i pojechałem do wulkanizatora założyć nowe opony.(juz wtedy było ciężko je wyważyć).Zostawiłem samochód na montaż i przyjechałem odebrać po paru godzinach.Zaciski były założone ale okazało się , niestety ,felgi obcierają o zacisk.Troszkę się zdenerwowałem ale p.Zbyszek powiedział że zaraz znajda jakieś dystanse i będzie dobrze.(znowu wyszły moje braki techniczne).po pewnym czasie odbieram gotowy samochód.Ku mojemu zdziwieniu zaciski były delikatnie zeszlifowane.Okazało się że niestety nawet z dystansem felga obcierała o jeden zacisk.trochę wstyd się przyznać ale ślepo zaufałem wykonawcy i odebrałem auto płacąc z uśmiechem na ustach.

Postanowiłem ujawnić warsztat tylko dlatego ,że uświadomiłem sobie ile ryzykowałem jeżdżąc na tych felgach i jeszcze wożąc dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiedziałeś A to powiedź i B,takie ostrzeganie "że ktoś komuś coś za ileś gdzieś" to d..e rozbić,chcesz żeby wszyscy kupując felgi chodzili ze zdjęciem tych trefnych? Moim zdaniem powinieneś ujawnić wszystkie fakty,ale powtarzam- tylko fakty,domysły i opinie zostaw dla siebie,nie wiemy na 100% że kupujący kupował to na nieświadomce ani że sprzedający sprzedawał je ze świadomością zagrożenia jakie stwarza.Ale fakty moim zdaniem powinny być podane do wiadomości publicznej a każda ze stron powinna mieć szansę na wypowiedzenie się tak jak to było w pewnym wątku o zakupach na alledrogo,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...