Skocz do zawartości

SZUKAM pilotki na PLEJADY


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapytaj o przebieg, czy nie bita i jakie ma poduszki powietrzne...

 

no własnie, dla mnie airbagi są bardzo ważne, a te kandydatki co TJ zareklamował, to airbagi jakby do połowy napełnine miały :roll: , co może wskazywać na przeszłość wypadkową, tudzież zmęczenie materiału :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

 

 

Airbagi kazdy woli inne. Ja zakladam, ze nigdy nie beda musialy spelnic swojego przeznaczenia, wiec nie musza byc, jak to ujal guma, calkowicie napelnione. Wazne zeby byly, aby podczas... kontroli ... nie bylo sie do czego przyczepic - albo raczej: na co narzekac. Faktem jest jednak, ze na takie dwa dni i udzial w takiej imprezie licza sie: lans i efektywnosc. A wiec sprawne powinno byc ... podwozie ... oraz takie elementy jak ... ECU (nie moze mylic parametru "lewo" z parametrem "prawo" ! ), a dla odpowiedniego efektu wizualnego calkoksztalt powloki lakierniczej rowniez powinien robic dobre wrazenie. Nie musi byc funkiel nowka, ale na pewno zadbana!

 

Tak wiec carlos-wrx, zdjecie aktualnego stanu tego egzemplarza na pewno by nie zaszkodzilo :idea:

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than_Junior, gadałem z tą lafiryndą Intakiemwrx, dwie pierwsze żadne wyzwanie, całkiem miło ale prawdziwa petarda to Krzesisława. Może nadal tęsknic za Intakiem ale jak już to idzie zawsze na całość.

 

:wink:

 

Jako dobry kolega zadzwoniłem do Krzesisławy w celu polecenia zacnego Than_Juniora. Była bardzo pod ekscytowana, żeby nie powiedzieć napalona na ten pomysł spędzenia tylu godzin u niego na prawym. Jednak w nadgorliwości podesłałem foto Than_Juniora jej MMS-em ... od tego czasu nie odbiera telefonu.... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak w nadgorliwości podesłałem foto Than_Juniora jej MMS-em ... od tego czasu nie odbiera telefonu....

 

Zakochała się od pierwszego wejrzenia i pędzi ku umiłowanemu? :twisted:

 

Zapomniała telefonu pewnie. :wink:

 

 

Ty byś lepiej filmotekę przejrzał i sprawdził czy Krzesisławy nie masz gdzieś na dziale z klasykami gatunku romantyki. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, jesteś pewien ze nie podeslales jej swojego zdjęcia? Bo ja z nią własnie czatuje na fejsbuniu... Ale wydaje mi sie, ze ma trochę mylne wyobrażenie o tym, jaki jest cel Plejad, sądząc po tym jakie rzeczy sobie wyobraża ze będziemy robić :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, jesteś pewien ze nie podeslales jej swojego zdjęcia? Bo ja z nią własnie czatuje na fejsbuniu... Ale wydaje mi sie, ze ma trochę mylne wyobrażenie o tym, jaki jest cel Plejad, sądząc po tym jakie rzeczy sobie wyobraża ze będziemy robić :shock:

 

Nie wiem jak Ty, ale ja na Plejadach zazwyczaj robiłem te rzeczy które są bliższe wyobrażeniom Krzesisławy. Oddawałem się też, picu biciu szlajaniu i o Subaru gadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...