Skocz do zawartości

SZUKAM pilotki na PLEJADY


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Malymala, zrób tak: wyloguj się z forum i jeszcze raz przeczytaj ten wątek, a zobaczysz, że żadne okazanie i przeprosiny nie są potrzebne :idea:

 

znam wątek, chodzi mi głownie o wypowiedź

 

Narazie to widze, ze niektorzy wykazuja sie bardzo niska cierpliwoscia z [ you ] - oto pw, ktore przed chwila dostalem (nie powiem od kogo ;) )

 

"możesz sie odpier.........bo inaczej porozmawiamy jeszcze raz napisz co na mnie to sie policzymy!!!!!!!!! "

 

 

:mrgreen:

 

i brak sprostowanie ze strony Than_Junior, że nie jest on mego autorstwa, pomimo sugestii innych osób

inne wpisy traktuje jako dziecinną zabawę na którą najwyraźniej macie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

malymala, zrob jak radzi Urabus, a bedziesz sie smiac razem z nami :lol: o tak :lol::mrgreen::lol::mrgreen::lol::mrgreen::lol::mrgreen:

 

-- 6 maja 2011, o 13:39 --

 

gdzie pomysłodawca tego ....... zamieszania

przeciez wszyscy wiedza ze to [you] :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie pomysłodawca tego ....... zamieszania

przeciez wszyscy wiedza ze to ESP :mrgreen:

 

JA :?: :!: :?: :!: :?: :!:

:lol::lol::lol:

 

Ogólnie pomysł świetny - muszę go wprowadzić na kilku zaprzyjaźnionych forach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ, na Plejadach przeproś wszystkich
a moze po prostu na Plejadach sie razem napijemy i posmiejemy
Nie czuję się urażony

to może chociaż spragniony :?: :wink: :mrgreen:

 

-- 6 maja 2011, o 14:35 --

 

albo wkurzony, tak jak [you] :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się urażony

to może chociaż spragniony :?: :wink: :mrgreen:

 

-- 6 maja 2011' date=' o 14:35 --

 

albo wkurzony, tak jak [you'] :mrgreen:

Spragniony to zawsze... :mrgreen: :wink:

 

A wkurzony to chyba jednak bardziej był [you]... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malymala, a moze po prostu na Plejadach sie razem napijemy i posmiejemy, hmm? ;)

od dzisiaj mrożę flaszeczkę :mrgreen: tylko wiesz ja to mały i mała :mrgreen: ale chętnie poznam/my Twoją Pilotkę :mrgreen:

Przysiągłbym, że Ty to Ala Małym :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej bedę polował na Przemeq :mrgreen:

 

Musisz się jeszcze trochę poduczyć - trzeba tak sformułować zdanie, by nick wystąpił w nim w mianowniku. W przeciwnym razie od razu widać, że było [ you ], jeśli zamiast "będę polował na Przemqa" pokazuje się to, co u Ciebie 8).

 

I potem wszyscy się śmieją, że np. forumowicz [you] nie potrafi zastosować prostego tricku z [ you ] :roll: :mrgreen:.

 

Ogólnie pomysł świetny - muszę go wprowadzić na kilku zaprzyjaźnionych forach :mrgreen:

 

Niestety w wielu jest celowo wyłączony ten trick, albo w skrypcie w ogóle nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej bedę polował na Przemeq :mrgreen:

 

Musisz się jeszcze trochę poduczyć - trzeba tak sformułować zdanie, by nick wystąpił w nim w mianowniku. W przeciwnym razie od razu widać, że było [ you ], jeśli zamiast "będę polował na Przemqa" pokazuje się to, co u Ciebie 8).

 

I potem wszyscy się śmieją, że np. forumowicz [you] nie potrafi zastosować prostego tricku z [ you ] :roll: :mrgreen:.

 

Ogólnie pomysł świetny - muszę go wprowadzić na kilku zaprzyjaźnionych forach :mrgreen:

 

Niestety w wielu jest celowo wyłączony ten trick, albo w skrypcie w ogóle nie istnieje.

 

Ano racja, jeszcze muszę poćwiczyć :)

A co do for - to na kilku mam dostęp do czegoś więcej niż panelu admina ;) A jak nie mam to wiem kto ma i gdzie mieszka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I potem wszyscy się śmieją, że np. forumowicz Aga nie potrafi zastosować prostego tricku z [ you ] :roll: :mrgreen:.

 

Forumowiczka :idea: ... wypraszam sobie rodzaj męski... jestem stuprocentowym rodzajem żeńskim :P:mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro taka super zabawa to proponuje, stawiam szacowną 0,7l za wytypowanie nr startowego i trasy Plejad 2011 jaką ma malymala :mrgreen: wygrana do odbioru w pierwszy wieczór :mrgreen:

a aby zabawa była jeszcze trudniejsza, każdy ma tylko 2 próby :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...