Skocz do zawartości

SZUKAM pilotki na PLEJADY


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze w momencie gdy oglosilem wsrod znajomych, ze potrzebuje pilotki, moje kolezanki skoczyly sobie do gardel, stwierdzilem ze musze inaczej do tego podejsc. Obserwowalem to co sie dzieje ostatnimi czasy tutaj (mam na mysli tematy typu "poznalismy sie na The Forum i tera bierzemy slub!" albo "szukam szwagra" ) i doszedlem do wniosku, ze taki calkowicie neutralny temat, bez podtekstow matrymonialnych - raczej tez powinien zostac zaakceptowany przez reszte ;)

 

A wiec potrzebna mi jest pilotka na Plejady.

 

Jade trase szosowa, ale raczej rekreacyjnie, z numerem lanserskim "69". Lanserskim dlatego, ze co roku sie wszyscy o niego bija a teraz podczas rejestracji byl dziwnym trafem jeszcze wolny. Wciaz nie wiem z jakiego dokladnie powodu jest taki popularny, ale skoro wszyscy go chca, a ja go mam - znaczy jest lans 8)

 

Samochod, ktorym startuje to chyba najlepsze Subaru jakie kiedykolwiek powstalo, czyli Legacy Spec.B w kolorze bialej perly - kolor podany, wiec dane techniczne juz niepotrzebne - prawda, drogie panie? ;)

 

Obrazek pogladowy:

 

img0140cv.th.jpg

 

 

Co do kierowcy to ma lat 24, studiowal zagranica, pracuje w sektorze motoryzacyjnym, umi 5 jezykow (w tym francuski) i jest niezwykle przystojny i skromny 8)

 

Zdjecie pogladowe w malowaniu bojowym (wiecej na zamowienie - nie dotyczy [you] bo ma ich juz wystarczajaco :roll: )

 

http://img703.imageshack.us/i/img4371.jpg/ © forumowiczka, ktora sie nie ujawni

 

A teraz kryteria podstawowe:

 

:arrow: pilotka musi byc plci zenskiej (bede sprawdzal dowody osobiste!)

:arrow: musi umiec czytac, pisac i mowic (nie musi umiec prac, prasowac i gotowac!)

:arrow: musi byc w wieku od 17 do 25 lat (okreslaja to regulamin zlotu i ja)

 

Jesli nie spelnia ktoregos z powyzszych, niestety nie moze byc brana pod uwage :( Zas im wiecej z nastepujacych spelni, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze zostanie wybrana!

 

Kryteria dodatkowe:

 

:arrow: powinna byc wesola i otwarta (bo nie chce spedzic dwoch dni w aucie z tzw "stuck up bitch")

:arrow: powinna ladnie pachniec

:arrow: powinna lubic motoryzacje, ale niekoniecznie Subaru (to mozemy zmienic w trakcie Plejad)

:arrow: moze byc singielka, ale nie musi (to rowniez mozemy zmienic w trakcie Plejad)

:arrow: jako ze bedzie lato i strojem obowiazkowym beda miniowka albo szorty, powinna miec zgrabne nogi!

 

Koszty uczestnictwa i noclegu przejmuje ja ( :!: :!: :!: ), tak wiec udzial dla pilotki jest calkowicie darmowy! Jedyne o co musi zadbac sama to dojazd do Gronowa, ale jestem pewien ze forum pomoze :) Jesli wiec znacie kogos, kto by byl chetny i spelnia powyzsze kryteria - prosze o kontakt na pw lub gg: 4702516

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

eMTe, no nie wiem... :roll: captureup.th.jpg

 

 

Than_Junior, popytam studentki w Gdyni, może się któraś skusi

 

Zapewniam wstępną selekcję

 

bardzo dobry pomysl, wiedzialem, ze na Ciebie mozna liczyc 8)

 

 

o jessu Marti na randka.pl to wystaw

 

 

Panie Prezesie, Pan mi tu sie nie smieje tylko lepiej popyta wsrod znajomych (takich ktorych nie mamy wspolnych, bo do tych juz mam kontakt :P )

 

Dyzio_D, wiesz ... jesli jestes ladna, to mozemy sie zastanowic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yagoolar

Nie wiedzieliśmy że masz więcej fotek Than_Junior'a...

 

:shock: :roll: :evil:

 

Jeśli po zmyciu malowania bojowego, okaże się, że Than_Junior jest np. szczupłą brunetką o śniadej karnacji, w rozmiarze 65G, to ja mogę być pilotką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...