Skocz do zawartości

O rowerach


Niuniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jezdzilem troche na pozyczonym Hexagonie V3 i calkiem przyjemnie znosil meczenie go po roznych wertepach i lasach pod Krakowem az do czasu gdy przy ok 50km/h na ostrym asfaltowym zakrecie cos poszlo nie tak i zaliczylem ostra glebe.... mnie karetka zabrala z glebokimi sladami po spotkaniu z asfaltem a rower w sumie bez szwanku wyszedl a wyrwane hamulce i przerzutke wymienilem na nowe za paredziesiat zł :) Takze ogolnie rower wywarl na mnie pozytywne wrazenie a co sie zepsuje mozna za grosze wymienic. Mysle ze V6 powinien byc wytrzymalszy bo to wyzsza półka jak by nie patrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ta... to miejscówka w Niemczech... koło Bischofsmais.

Są tam dwa tory z shor'ami (kładkami) i kilka wariacji 4X, 2X z dirt'ami.

Oprócz tego oczywiście wypasiona trasa DH i sympatyczna FR.

 

Jak by ktoś reflektował to w wakacje szykuje się kolejna wyprawa do "Mekki" :arrow: francuskie Alpy :idea::mrgreen: ...a w tak zwanym międzyczasie zorganizujemy sporo wypadów po polskich miejscówkach. :lol:

 

pozdRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede teraz sprzedawal swojego poprzedniego - Super V. Ma swoje lata i trzeba go dac koniecznie do przegladu (cos tam trzeszczy, zebatki prawdopodobnie do wymiany, luzy na przednim amorku), ale generalnie jestem b zadowolony z niego - stad kupilem tez kolejnego cannondale ;) Jak chcesz to pogadamy, co Ty na to? :)

 

p.s. jesli jestes zalogowany na studentix.pl to tam sa fotki Propheta w mojej galerii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korton napisał/a:

Con ten system lefty daje poza tym, ze beznadziejnie to wyglada?

 

 

Masa.

 

Nie wiele z tego oszczędności biorąc pod uwagę wzmocnione korony, lewą goleń i całe mocowanie piasty. Nie mówiąc o beznadziejnym wyglądzie.

 

Szkoda, że boxxerek 151 wyszedł z produkcji. Świetny był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...