Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mam wrazenie, ze czesc osob jest wpieta do tego forum na tej samej zasadzie, co czlonkowie zalogi poduszkowca Nabuchonodozor wpinali sie do obszaru przypominajacego obecne Sydney...

 

:mrgreen:

 

PS: Nagroda dla tego, kto zrozumial o co chodzi :twisted::mrgreen:

 

Szpila w kark?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kielbolek, zadna nowosc. U mnie w miescie szybciorem wybudowali nowy tunel (wlasciwie wiadukt) z funduszy unijnych. Pomalowali piekna farba, zrobili sciezke rowerowa... No po prostu cuda wianki! Wielki Swiat, chcialoby sie powiedziec.

 

Po jakims czasie okazali sie, ze zle sa skonstruowane odplywy wody i jak tylko popada deszczyk to w tunelu robi sie morze metrowej glebokosci i strazacy musza usuwac wode. Teraz juz jest podobno ok, ale fakt pozostaje faktem, ze ktos nawalil i to mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kielbolek, zadna nowosc. U mnie w miescie szybciorem wybudowali nowy tunel (wlasciwie wiadukt) z funduszy unijnych. Pomalowali piekna farba, zrobili sciezke rowerowa... No po prostu cuda wianki! Wielki Swiat, chcialoby sie powiedziec.

 

Po jakims czasie okazali sie, ze zle sa skonstruowane odplywy wody i jak tylko popada deszczyk to w tunelu robi sie morze metrowej glebokosci i strazacy musza usuwac wode. Teraz juz jest podobno ok, ale fakt pozostaje faktem, ze ktos nawalil i to mocno.

 

Ponoc juz naprawili :lol: Pamietam swiezo po otwarciu to co sie dzialo po deszczu. Ogolnie tunel jest swietny i chyba jak w zadnym innym miejscu w miescie, jest tam cala masa ludzi chcacych sie ganiac :twisted: Jezdze tamtedy praktycznie codziennie i malo kiedy komus nie dowale. Najlepiej jest jak stajesz na swiatlach jadac z Zielonych Wzgorz w strone Kopernika - 3 pasy i pelen ogien :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...