Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Filmy z testow zderzeniowych zawsze powoduja, ze ogladajacy mysli "eeee, te 55km/h to jakos tak wolno, bez sensu, po co komu taki test i czemu ten samochod sie tak odksztalca? :roll: "

 

Oto nagranie crashtestu Tribeci bez stop-klatki :

 

film jest przyspieszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drift Ikarusem robi wrażenie

Na wlasne oczy widzialem na trasie Sosnowiec-Katowice na wysokości Dąbrówki duuuży turystyczny autokar ( nie wiem marki) który na czarnym lodzie ustawil się prawie pod kątem prostym do kierunku jazdy zajmując przy tym wszystkie 3 pasy. Kierowca wyprowadzil na prosto, bylem pod wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu jechałem 501 w kierunku NH po prostu koszmar. Kierownikowi chyba się bardzo spieszyło bo ludzie wręcz latali po Ikarusie.

 

Ikary to były piekne, prawdziwe maszyny z duszą i mam do nich wielki sentyment :-) W Krakowie niestety już nie zobaczymy Ikara liniowo.

 

http://psmkms.krakow.pl/wiesci.htm#3

 

Ikar forewa' :twisted:

 

8343a1c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan,

Krakowskimi Ikarusami wciąż jednak mogli przejechać się kibice piłkarscy. Krakowskie MPK zachowało bowiem pięć pojazdów: DK244, DK260, DK276, DK287 i DK582, które wykorzystywane miały być wyłącznie do przewozów przed i pomeczowych.

:shock:

 

No tak... Na mięso armatnie zostały przeznaczone. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu jechałem 501 w kierunku NH po prostu koszmar. Kierownikowi chyba się bardzo spieszyło bo ludzie wręcz latali po Ikarusie.

 

ja nimi śmigałem do końca (159, 139, 501), najfajniej się jeździło na samym końcu przegubowego gdy miał tzw. pusty przelot a ruch był znikomy na ulicach :twisted: :cool: Kiedyś nawet silnik eksplodował (prędkość szybko spadła i było trochę dymu we wnętrzu :mrgreen: )

 

też mam taką fotę z Ikarem:

ikaraf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...