Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

grygo napisał/a:

wosp olsztyn

 

 

no przeciez to sie musialo tak skonczyc :roll:

Miejmy nadzieję że te

grygo napisał/a:

wosp olsztyn

 

 

Może dobrze że, skończył na tym słupie, bo gościu w ogóle nie rozumie jazdy samochodem po śniegu...może go to ostudzi, dobrze że nie wypadł na ludzi.

Jak on chciał z taką prędkością podejść do tego zakrętu?? Przecież jechał 3 razy za szybko...

 

[ Dodano: Pon Sty 11, 2010 12:02 pm ]

grygo napisał/a:

wosp olsztyn

 

 

no przeciez to sie musialo tak skonczyc :roll:

Miejmy nadzieję że te

grygo napisał/a:

wosp olsztyn

 

 

Może dobrze że, skończył na tym słupie, bo gościu w ogóle nie rozumie jazdy samochodem po śniegu...może go to ostudzi, dobrze że nie wypadł na ludzi.

Jak on chciał z taką prędkością podejść do tego zakrętu?? Przecież jechał 3 razy za szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLIWA - znalazłem w twoim profilu filmik z LFS jak jeździsz Subarakiem. To ty go zrobiłeś? Jak tak to gratki, śmigam nim już od dłuższego czasu i to dla mnie ogromna frajda, zasiąść za kierownicą Imprezy (której niestety jeszcze nie posiadam :razz: )! Pzdr J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLIWA - znalazłem w twoim profilu filmik z LFS jak jeździsz Subarakiem. To ty go zrobiłeś? Jak tak to gratki, śmigam nim już od dłuższego czasu i to dla mnie ogromna frajda, zasiąść za kierownicą Imprezy (której niestety jeszcze nie posiadam :razz: )! Pzdr J.

 

Zrobił to mój kumpel, autor tego filmiku (RallyMasters to jego profil), jak mi to pokazał to byłem w lekkim szoku, nie spodziewałem się że ktoś będzie mnie naśladował :cool: :mrgreen: w wirtualnym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie bardzo rozumiem jak do tego doszlo.. podjezdzal pod gore i ktos jadacy z gory w niego wjechal ??

 

no jak doszlo...... , niedostosowania prędkości do panujących warunków , postawilo go na hamowaniu ...

 

Premo, tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta honda palneła chyba wcześniej w zaparkowane CC 2:48 na tym filmiku

 

ogolnie to w takim wypadku brawa dla organizatorow za meeega glupote za puszczanie zawodnikow na trase dzie stoja zaparkowane samochody :!: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie chyba warunki przerosły zawodników. Szkoda, że narażeni byli ludzie, którzy jeszcze za tą przejaźdzkę zapłacili :roll:

Z tego co wyczytałem na innym forum, to nie był przejazd licytowany tylko zapoznawczy. Jako pasażer nie jechała osoba przypadkowa, tylko znajoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie był przejazd licytowany tylko zapoznawczy. Jako pasażer nie jechała osoba przypadkowa, tylko znajoma.

 

jedno wyklucza drugie :razz:

 

ogolnie to w takim wypadku brawa dla organizatorow za meeega glupote za puszczanie zawodnikow na trase gdzie stoja zaparkowane samochody

 

juz mnie to zastanawialo przy filmiku wklejanym przez emotorsporta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...