Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dzisiaj miałem identyczną sytuację tyko, że jechałem z przeciwka. Wyjechałem zza wzniesienia na trasie medzy Białym Stokiem, a Bielskiem Podlaskim i co widzę???!!! Tir na czołówkę ze mną wali :shock: Całe szczęści, że był kawałek pobocza. Zabić to mało :evil:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, czy widząc już z dalszej odległości napierającego z przeciwka tira w ten sposób, zamiast zjeżdżać na pobocze zatrzymać się na swoim pasie i poczekać aż zauważy i się zatrzyma, albo przynajmniej zjedzie na swój.

 

Loteria ?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się, czy widząc już z dalszej odległości napierającego z przeciwka tira w ten sposób, zamiast zjeżdżać na pobocze zatrzymać się na swoim pasie i poczekać aż zauważy i się zatrzyma, albo przynajmniej zjedzie na swój.

 

Loteria ?? :roll:

 

Lepiej tego nie próbować, bo się taki kierowca tira zatrzyma, wyjdzie i w...klepie kierowcy osobówki, że jedzie jak ciota. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loteria ?? :roll:

 

Raczej rosyjska ruletka :cool:

 

 

[ Dodano: Czw Kwi 02, 2009 6:31 pm ]

Lepiej tego nie próbować, bo się taki kierowca tira zatrzyma, wyjdzie i w...klepie kierowcy osobówki, że jedzie jak ciota. :mrgreen:

 

Chyba stoi jak ciota :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wegierska czy to dla ciebie jakies zaskoczenie, tam tez maja dobrych tjunerow :mrgreen:

 

600 ps co to jest kiedys na bemowie 1/4 mili byla taka z 1000 konnym silnikiem ale pewnie takich lukow by ne pokonala poza tym tamta miala taka moc ze przy pierwszym przejezdzie nawet dwojki nie byl w stanie zapiac bo juz sie skrzynia rozleciala :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglad jakby sie urwala rura doprowadzajaca powietrze do przepustnicy.

 

kiedys zerwal mi sie przy overbooscie cybant z rury doprowadzajacej powietrze do IC. Huk byl taki ze ludzie na przystanku przy 4-Spiacych mysleli ze ktos granat rzucil ale wtedy to mi autko ladowalo 1,7 bara bara :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...