Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

my sie w Polsce cieszymy z akcji typu Dream Cars, a oto co sie dzieje w sezonie nad RUMUŃSKIM MORZEM :)

 

 

Heh... byłem w tym roku 2-krotnie w Bukareszcie i nigdzie dotychczas w Europie nie widziałem takiej koncentracji Ferrari, Lambo, AMG i i i i i

 

Maja tam też coś takiego:

http://pl.youtube.com/watch?v=ZbbquVi1V ... re=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tegorocznych boków można zobaczyć też na tym filmie:

 

Widziałem ten film na innych forach. Nieźle, ale według mojego motta "zawsze da się lepiej"

Trochę za szeroko jedziesz, popracuj nad tym. W niektórych zakrętach za późno wchodzisz. Pomijam ten, gdzie był lód i przód zupełnie uciekł. Ja lubię jak przód jedzie mi po wewnętrznej zakrętu ciasno. Czym większa prędkość tym wcześniej przed zakrętem musisz złożyć samochód. Jeśli robisz to stylem tzw. skandynawskim zwanym u nas często "z odbicia" musisz pamiętać że potrzebujesz więcej miejsca. Spróbuj ciaśniej i opisz czy widzisz różnicę.

Ogólnie fajnie, ale zawsze da się lepiej :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka tegorocznych boków można zobaczyć też na tym filmie:

 

Widziałem ten film na innych forach. Nieźle, ale według mojego motta "zawsze da się lepiej"

Trochę za szeroko jedziesz, popracuj nad tym. W niektórych zakrętach za późno wchodzisz. Pomijam ten, gdzie był lód i przód zupełnie uciekł. Ja lubię jak przód jedzie mi po wewnętrznej zakrętu ciasno. Czym większa prędkość tym wcześniej przed zakrętem musisz złożyć samochód. Jeśli robisz to stylem tzw. skandynawskim zwanym u nas często "z odbicia" musisz pamiętać że potrzebujesz więcej miejsca. Spróbuj ciaśniej i opisz czy widzisz różnicę.

Ogólnie fajnie, ale zawsze da się lepiej :mrgreen: :wink:

Jężdząc na tym filmie nie jechałem na czas a miałem na celu raczej zapinanie jak największych boków. Nie skupiałem się na prawidłowym torze jazdy ani idealnej technice. Jako instruktor za pewne wiesz też doskonale, że jeśli mamy partię zakrętów to przejeżdża się całą partię a nie pojedyncze zakręty. Stąd też w jakiś zakręt trzeba wejść później aby w inny wejść wcześniej lub w ogóle w niego wejść. :twisted: Co do lodu na drodze to nie widać tego na filmie ale wszystkie zakręty były mocno oblodzone i przyczepność była raczej słaba. Na filmie nie widać też dużej stromizny drogi - z góry jechałem o wiele ostrożniej - drzewa jakoś tak szybciej się przybliżały do auta. :twisted: No i nie jechałem też swoim autem więc wykorzystanie pobocza "na full" nie wchodziło w grę (kamienie, dziury etc.). Jasne, że może być lepiej, szybciej i efektowniej. Nawet wiem jak to zrobić. :twisted: Ale to dopiero jak będe upalał swojego własnego, zaturbionego subaraka. :wink: Ale dziękuję za zainteresowanie i uwagi. :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arti, klasa dajesz rade.

Dzięki. :wink:

Widac ze lajtowo bo i z gory , drzew duzo , pewnie na zwyklej zimowce wiec latwo mozna przegiac zwlaszcza ze to nie twoje auto

No wiesz, auto jest taty a tato trzyma kamerę, więc jakby mi gdzieś "nie wydało" to mógłbym sobie z tym co mam wyjść z auta, pójść w las i nigdy nie wracać. :mrgreen:

 

Nie no, żartuje. Tak poważnie to szkoda by było WRXa, bo auto nie ma ani jednej ryski ani wgniotki na sobie. :cool: Moim wolnymssakiem nie ma takiej frajdy z jazdy po górach jak Imprezą turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Bov-a.... mówiłem ci że gwizdek

Już pisałem, nam się podoba. :mrgreen:

Podoba mi się miejsce.... tu miały miejsce pierwsze testy Type R-a.

Jodłownik jest wyśmienity. Tyle jest ciekawych OSów dookoła ale mostki do przełęczy definitywnie są najlepsze. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jodłownik jest wyśmienity. Tyle jest ciekawych OSów dookoła ale mostki do przełęczy definitywnie są najlepsze. :cool:

 

Arti super filmik, to ze szeroko itepe, latwo mowic trudniej zrobic a jeszcze trudniej poddac szerokiemu gremium pod ocene!

 

Jak dle mnie szacunek, jazda fajnie wyglada z zewnatrz, ogarniasz, auto przepieknie brzmi wydech jak marzenie (pieknie podkresla bokserka i nie jest przesadnie glosny) BOV fajnie upuszcza, kojarzy mi sie z WRCami bo one gwizdaly a nie sapaly. Jak dla mnie calosc cud miod orzeszki :mrgreen: No i ogolny RESPECT :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mervin, wielke dzięki za miłe słowa. :oops: Z wydechu również jestesmy bardzo zadowoleni. Choć jak dla mnie mogłoby byc o wiele głośniej. :twisted:

 

Oj tam mile slowa, ogarniasz nie boisz sie pochwalic i wystawic na krytyke i za to podziw :smile: A co do glosnosci to wiesz ja osobiscie nie lubie jak auto ryczy i slychac je z odleglosci 3 km, to troche wiocha jesli nie jest rajdowka z krwi i kosci, a tu fajnie i subtelnie, mozna zaryczec, sapnac i postraszyc staruszki na przejsciu :mrgreen: :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...