Skocz do zawartości

Odzyskano skradzione Subaru WRX - Warszawa


Stf

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Subaru dzisiaj odnalezione przez MEGA sprawnie dzialajaca Policje.

 

 

....i porzucone na osiedlowym parkingu.

 

:shock: :shock: :shock:

 

brawo za orient w warsztacie :!:

 

i brawo dla policji

 

czekamy na więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru dzisiaj odnalezione przez MEGA sprawnie dzialajaca Policje.

 

 

....i porzucone na osiedlowym parkingu.

 

Trochę się pogubiłem. Na filmie widać jak kradną skradzione już wcześniej Subaru? :mrgreen: Złodzieje złodziejom podprowadzili? Czy to jest to subaru z tego wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma przebite numery

słyszałem o podobnym przypadku z przebitymi numerami chyba w jakimś BMW i z odzyskaniem auta przez właściciela i wciągnięciem go do ruchu drogowego na poprzednich numerach nie było tak łatwo, taki kraj mamy

ciekawe jak tutaj będzie wyglądać sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poręczenie majatkowe w kwocie 20kPLN - aż żal d... ściska :(

 

I to jest w tym wszystkim najgorsze i skandal w biały dzień :idea: , recydywa i dostaje dozór policyjny i 20k poręczenia, które pewnie on albo jego kompan ukradną, ja bym skurwysynowi rękę obciął na pniaku , na środku starego miasta w warszawie o 12.00 w południe :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poręczenie majatkowe w kwocie 20kPLN - aż żal d... ściska :(

 

I to jest w tym wszystkim najgorsze i skandal w biały dzień :idea: , recydywa i dostaje dozór policyjny i 20k poręczenia, które pewnie on albo jego kompan ukradną, ja bym [moderator czuwa] rękę obciął na pniaku , na środku starego miasta w warszawie o 12.00 w południe :roll:

 

Też mi się ciśnienie podnosi jak recydywa dozór dostaje. A skąd on weźmie te 20k złota? Nawet jeżeli ma to wiadomo, że z kradzieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciągnięciem go do ruchu drogowego na poprzednich numerach nie było tak łatwo, taki kraj mamy

 

 

to jedno. A druga sprawa to z tego co tutaj napisano, to samochód jest trochę pozmieniany, uszkodzony, itp. Co z ubezpieczeniem :?:

Właściciel musi odbierać auto takie jakie jest, czy decyduje, że jednak woli odszkodowanie? albo samochód i część odszkodowania za uszkodzenia?

 

 

Co do tego dozoru, to szlag mnie trafia jak takie rzeczy czytam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odebrałem auto w częściach po 4 latach i bez karoserii . Pierwsza sprawa w sadzie była po 11 latach :shock:

 

 

No ale musiałeś je odbierać w takim stanie :?:

no i jak sprawa w sądzie się skończyła :?: dostałeś odszkodowanie za uszkodzenia samochodu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest w tym wszystkim najgorsze i skandal w biały dzień , recydywa i dostaje dozór policyjny i 20k poręczenia, które pewnie on albo jego kompan ukradną, ja bym [moderator czuwa] rękę obciął na pniaku , na środku starego miasta w warszawie o 12.00 w południe
Też mi się ciśnienie podnosi jak recydywa dozór dostaje.

 

Spokojnie. Podejrzewam,ze to wyrok tymczasowy, bo pewnie nie byli mu w stanie udowodnic, ze to on na prawde ukradl. Zreszta nie sadze, zeby on byl zlodziejem, tylko pewnie kupil wiedzac ze jest skradziony. Reke uciac to zlodziejowi, temu najwyzej palce u stop polamac i kare pieniezna, ale wieksza ;)

 

-- 26 sie 2011, o 23:01 --

 

"Danielowi P. grozi kara nawet do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności "

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...