Skocz do zawartości

Puchar Jesieni Toru "Kielce"


ARTX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze Panowie że nie próżnowaliście do piątku przy komputerach.

 

podziękowania dla scyzzorów za jak zwykle bardzo miłą i zajadłą rywalizację.

 

jak mówiłem przed startem Jak nie ja to na pewno mój samochód wejdzie na pudło i teak też sie stało, ale nie było zbyt łatwo.

 

Adam miał problemy z biegami, a ja podczas drugiego przejazdu też odczuwałem pewien dyskonfort, który okazał sie kończącym się sprzęgłem (na szczęście samochód dojechał do Warszawy)

Ale jak mówią gdzie drwa rąbią tam wióry lecą. Jakieś ślady po oponach też sie trafiły, poważnie zastanawiam się nad tanim laminatowym poszyciem przed przyszłym sezonem.

Impreza super, ale przydałyby sie pewne małe korekty w regulaminie (np: odrzucanie najgorszych przejazdów tylko w wypadku kiedy prób jest nie mniej niż 3)

 

Gratulacje dla Michała który dzielnie walczył z nadmiarem mocy, i dla wszystkich zawodników (zwłaszcza tych lepszych, a jak zwykle było ich trochę :evil:

 

pozdrawiam

WJR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (mowa do forumowego team'u maluszków 8) ), Następnym razem chyba musimy pożucić jazdę techniczna i zacząć jeździć znacznie bardziej widowiskowo... Albo zacząć zajmować wysokie pozycje... :mrgreen: Na najbliższy jadę sierrą... Zobaczymy co wyjdzie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem napisać, że impreza była super. Jak na debiut nie było żle, ale jak reszta "przyjezdnych" mam ochotę powalczyć ze scyzorami... Ja również jestem za karami za potrącanie opon. W przyszłym roku stawiam się na pewno, bo przy takim poziomie zawodów umiejętności rosną i rosną...

 

PS. Po tej imprezie chyba nigdy nie kupię Bmw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia opon/slupkow i ich punktowania to jest jeden z kilku elementow ktorych zmiane rozwazamy w przyszlym roku, z jednej strony chcemy stworzyc jak najlepsza alternatywe rajdow/wyscigow gorskich dla coraz bardziej profesjonalnych amatorow (tak, wiem co to znaczy oksymoron :) uprzedzajac odpowiedzi), z drugiej strony doskonale rozumiem ze opona zawsze bardziej boli blache niz pachon, a po trzecie wielu jest zawodnikow ktorzy moga sobie pozwalic na bardzo agresywna walke z ryzykiem wlaniecia w opone, co przy karach czaasowych na pewno w duzej mierze zostaloby zredukowane

 

zobaczymy co przyniesie przyszły rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Ost! Tylko sekunda gorzej niz p. Tuszynski w Makkinenie to super wynik!

 

Pozdro dla calego klubu malkersowo/subarowego...:)

 

Dzięki. Dokładnie 0,73 s. Mam nadzieję, że Adam T. zjawi się następnym razem, chciałbym spróbować ponownie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...