Skocz do zawartości

Puchar Jesieni Toru "Kielce"


ARTX

Rekomendowane odpowiedzi

bede na 100% ale jako kibic, trochę mi szkoda katować mojego nowego nabytku, a po za tym tak naprawde to jeszcze musze dużo nuczyc żeby nim "poprawnie" jeździc.

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bede na 100% ale jako kibic, trochę mi szkoda katować mojego nowego nabytku

jakie to katowanie, dla Subaru to radosc :twisted:

 

a po za tym tak naprawde to jeszcze musze dużo nuczyc żeby nim "poprawnie" jeździc.

i własnie jest do tego okazja, sporo amatorow przyjezdza abys ie wlasnie czegos nauczyc i sa po raz pierwszy na torze, wiec tylko jak jest okazja trzeba z niej korzystac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 95%, chyba ze bede mial nieprzewidziana nocke w pracy, spowodowana zsylem do drukarni :( Komu trzeba wplacic 60pln (jakis numer konta?) i czy bedzie na miejscu mozliwosc zmiany kol (zabe i krzyzak mam, tylko czy bedzie mozna gdzies kola porzucic, bez obawy ze znikna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Panowie że całkiem pożądna ekipa się szykuję.

 

nawet moje fotki wrzuciliście :P:P

 

ja ciągle negocjuje z rodziną, ale pewnie wpadnę, w końcu ostatnio zawalczyłem tylko połowicznie i chciałbym sie poprawić (zwłaszcza na pierwszej ciasnej próbie, gdzie królują ośki) żaden to może powód do dumy, ale na kartingowej pętli (obecnie 1 próba) obroniłem dobre imię czteronapędówek

 

ale nie ma się co oszykiwać, że scyzzory są bezkonkurencyjne dla laików takich jak ja.

 

Michał jak wyślesz zgłoszenie online ze strony www.scyzzor.com to rano przed zawodami nie będziesz musiał wypełniać formularza tylko się pod nim podpiszesz, a 60 PLN płacisz na miejscu.

 

widzę, zę konkurencja zdecydowanie wzrasta

pozdrawiam

WJR

 

PS: co do wcześniejszych pytań dotyczących nawierzchni to można ją określić jako śliską (bardzo), jak będzie padać to warynki będą zbliżone do lodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Do kiedy można się zapisać, o ile jeszcze można...

zgłoszenie wczesniej mozesz wysłac ONLINE -> http://scyzzor.com/?page=zgloszenie

lub zapisy do 9:45 w biurze zawodów

 

2. Słyszałem, że nawierzchnia jest śliska. Tzn. asfalt pokryt syfem, czy jak?

tak jak koledzy wspomnieli nawierzchnia nie jest pokryta syfem tylko nasz tor jest bardzo łaskawy dla bieżnika, ale za to śliski. Technika jest tu dosc wazna.

 

Komu trzeba wplacic 60pln (jakis numer konta?) i czy bedzie na miejscu mozliwosc zmiany kol (zabe i krzyzak mam, tylko czy bedzie mozna gdzies kola porzucic, bez obawy ze znikna).

Pieniadze wplacasz w dniu zawodów, a co do znikniecia kół czy innych przedmiotów to nie ma obawy, zostawia sie w jednym miejscu i nikt napewno nie ruszy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Jeśli te dziecko to on, to spokojnie można powiedzieć, że młody od pieluch na WRXach wychowany. A propo, to ja naprawdę nie jestem fanem ogromnych spojlerów, ale EVO i STI bez dużej lotki to wizualna porażka. Choć o gustach się nie dyskutuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... panowie zawody już jutro a tu nie ma żadnych konkretów kto sie wybiera a kto nie i czy jedziemy grupą (jestem największym zwolennikiem tej opcji :mrgreen: ) czy też każdy osobno.... ze spotu wczorajszego wiem ze część jedzie pooglądać a część jednak startuje.... wstępnie listy obecności przedstawiają się następująco:

 

startujący:

-Buffy

-CracowDragon

-ARTX

-michal

-ost

-WJR

-OGS

-ja

 

oglądający:

-Piotr (prawda, że nie pasuje do charakteru tej grupy?! :twisted: 8) )

-Abt

-Krzysiek

-WrcFan & Megis

-carfit

 

ktoś jeszcze? .........

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dopisana :) ja wiele osób nie moge wziąć, a to jedno miejsce już jest i tak zajęte :mrgreen: ...... a co z Azraelem, widz ? uczestnik? czy nie przyjeżdża? ....... rozmawiałem z Cracowem przed chwilą i wstępnie ustaliliśmy żeby jechać dość rano :roll: ....

 

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dopisana :) ja wiele osób nie moge wziąć, a to jedno miejsce już jest i tak zajęte :mrgreen: ...... a co z Azraelem, widz ? uczestnik? czy nie przyjeżdża? ....... rozmawiałem z Cracowem przed chwilą i wstępnie ustaliliśmy żeby jechać dość rano :roll: ....

 

matt

 

Jeszcze jedzie jako kierowca emil oraz zofija i ja na ogladare. Wyruszamy dzisiaj - bedziemy nocowali w motelu przy torze. Srebrne GT na "tablicach z Białorusi" :D

 

pzdr/m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

za pare godzin zamykamy zgłosznia on-line, do tej pory przez net zgłosiło się 33 zawodników, co jest rekordem ilości zgłoszeń, wróży to około 60 załóg w dniu zawodów, więc konkurencja będzie spora.

 

OT: @niuniek: wlasnie jeden z naszych kolegów przywiozl uszkodzona impreze gt '99 z niemiec, widac ze nie seryjna, inny zawias, wydech, hamulce, spojlery od sti, i ma wlasnie taki znaczek jak ten, ktory miga Ci w avatarze, pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem, a wyglada to na jakiegos firmowego tunera, mam racje? mozecie jakies info podrzucic co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie jakies info podrzucic co to jest?

Subaru Technica International....

 

ufff, no to z gorki, bo juz myslalem ze to jakas wydumka (pierwszy raz na oczy taki emblem widzialem, a subaryn troche przez tor sie przwija), i trzeba bedzie ze swieca czesci szukac, mysle ze jutro poprosimy o przyjacielska przysluge ;) od bardziej obeznanych z subarami kolegow zeby rzucili okiem, bo kupiony byl jako GT, a jesli to STi to tylko sie cieszyc, dzieki i to chyba tyle OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...