Skocz do zawartości

Puchar Jesieni Toru "Kielce"


ARTX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda, że się skład wysypuje, ale tak to bywa. Może przyszły sezon SuperOesowy uda się zaliczyć większej ekipie. Marzy mi się taka systematyczność (co najmniej 5-6 subarynek), żeby stworzyć klasę markową. Fajnie by było. Ale to już od Was zależy.

 

OT: Tak a'propos tego świeżo zakupionego Subaru '99 z oznaczeniami STi. Przeszukiwaliśmy z jego właścicielem net, próbując się czegoś dowiedzieć o tym aucie. Niektóre znaki z VIN'u się nie chciały odkodować jakimś znalezionym na necie VIN decoderem za free. Natomiast silnik ma dziwny symbol. Wygląda tak: EJ205NW1KA. Początek wskazuje na 250KM silnik z Imprezy STi RA, ale część dalsza jest trochę inna niż znalezione w necie. Czy ktoś z Was mógłby coś o takim silniku powiedzieć? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=102175&highlight=ej205

 

Pod tym linkiem padło kiedyś takie pytanie. Odpowiedzi wiele nie było, ale jak wynika z podanych odnośników, to nie jest STi :oops: ale WRX, tylko jakby trochę mocniejszy od serii. Ten symbol występuje w tej tabeli z mocą 250KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... no i po Pucharze :) .... wygrał Lancer Evo 6 .... honor czterołapów uratowany .......

 

jeśli chodzi o nasze (startujących forumowiczów) wyniki to tu jest link: WYNIKI ...... mój komentarz co do występu grupy 3 forumowych malczanów: ja się bawiłem przewspaniale, wreszcie nabrałem przekonania, że warto było zakupić kaszloka a co za tym stało w moim przypadku, zakupić również pare dużych problemów takich "wielkości" silnika i skrzyni razem wziętych :wink: ale koniec końców uporałem się z nimi..... frajda niesłychana pocinać sobie takim kaszlokiem :mrgreen: polecam wszystkim! za grosze upalania "po pachy"...... zresztą Buffy i CracowDragon mają chyba takie samo zdanie :twisted: ..... co do samego wyniku, hmm widać sporą różnicę między "nami" a miejscowymi w maluchach potworkach.... tak, tak konkurencja była uzbrojona dość mocno ..... powsadzane do biednych malczanów silniki nie wiadomo od czego, poprzywożone na sztywnych holach :twisted: ..... podsumowując: było świetnie :!: :D ......

 

pozdrowienia dla 3 osobowego Emil Rally Teamu :wink: ( i dzięki za pożyczanie kasku) oraz dla michala i wszystkich forumowiczów uczestniczących w zawodach ..

matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza bardzo pozytywna 8) Było fajnie, zabawa przednia. Widać że forum trzyma sie razem i forumowe Małkersy nie rozdzieliły sie nawet na liście końcowych wyników :twisted:

Podziękowania dla Kajtka , za to że mnie nie uszkodził :mrgreen: i że w ogóle wziął mnie jako balast do Małkersa :wink: , jak i za dobrą zabawe w "Wesołym Rambo" podczas powrotu do Krakowa :lol: - tu również pozdro dla Buffiego i jego kumpla :wink: Pozdrawiam także Matta jak i Grupę Warszawską za miłe towarzystwo :wink:

Super impreza-fajni ludzie-dużo fun'u- i to wszystko na 4ech kółkach -> czego chcieć więcej 8)

 

Czekam z niecierpliwością na jakąś foto relacje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGS, to żałuj że nie widziałeś jak ten Fiat 126 śmigał po torze. To tak naprawde miało niewiele wspólnego z Maluchem - silnik z Fiata 127 z tego co wiem a z Malucha tylko blachy....śmigał jak wściekły :twisted:

Poza tym w próbach było moim zdaniem fajne to że nie faworyzowały danej klasy aut i walka dzięki temu była wyrównana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja napisze coś od Siebie... impreza super... :lol: Za taką cenę spodziewałem sie czegoś innego (gorszego?) :oops: a tu taaaaka niespodzianka... Wyszalałem sie za wszystkie czasy, poupalałem Maluszka mimo, że gabarytowo był problem z upchaniem mnie do niego a Emil Rally Team chciał używać łyżki do butów, aby mnie później wyciągnąć i mimo tego, że maluszka dojeżdżałem pierwszy raz od HO, HO.... Można było urwać coś z czasu ale z WRC fan'em byliśmy całkiem zadowoleni z naszych przejazdów... Technicznie i czysto, chociaż za pierwszym przejazdem jak było jeszcze mokro skończyło się moim zdaniem baaaardzo ładnymi slajdami i to przy odpowiednich krawędziach zakrętów a było tych slajdów 4 pod żąd.... 8) Niestety był też aspekt usterkowy... Maluszek się na mnie pogniewał i pewna jego część (dość istotna do jazdy) się zepsuła... Ale na szczęście w nieszczęściu już po obu przejazdach...

 

Matt, gratulacje... Ogarniasz Maluszka... Jak staliśmy już po mecie to widzieliśmy z Michałem, że BAAAArdzo ładnie chodzisz po torze.... :shock: :o

 

A o Buffym to pisać nie będę bo mnie palce bolą... :twisted:

 

EMIL, nie licząc jednego drobnego incydentu to pojechałeś super... :wink: Oby tak dalej O Forumawa Braci... Czekam na zimowe... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja napisze coś od Siebie... impreza super... :lol: Za taką cenę spodziewałem sie czegoś innego (gorszego?) :oops: a tu taaaaka niespodzianka... Wyszalałem sie za wszystkie czasy, poupalałem Maluszka mimo, że gabarytowo był problem z upchaniem mnie do niego......

 

Rozumiem, że to Wy byliście maluszkami z mumerami 20, 21 i 22? Raczej tak, widoku wielkiego człowieka w maluchu nie da się zapomnieć... Wywołałeś małą sensację:)

 

A sama impreza jak zwykle w Kielcach bardzo fajna. Bez zadęcia, przesympatyczni ludzie.

 

Myślcie subarowcy o przyszłym roku. Zapowiedzieli 7 eliminacji SuperOesu na siedemdziesięciolecie Automobilklubu Kieleckiego. Może faktycznie uda się zebrać klasę markową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślcie subarowcy o przyszłym roku. Zapowiedzieli 7 eliminacji SuperOesu na siedemdziesięciolecie Automobilklubu Kieleckiego. Może faktycznie uda się zebrać klasę markową.

 

Strasznie żałuję, że nie mogłem przyjechać :cry::cry:

W przyszłym roku nie odpuszczę - jest już jakaś data następnej eliminacji?

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...