Skocz do zawartości

Puchar Jesieni Toru "Kielce"


ARTX

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że to Wy byliście maluszkami z mumerami 20, 21 i 22? Raczej tak, widoku wielkiego człowieka w maluchu nie da się zapomnieć... Wywołałeś małą sensację:)

 

Owszem to My byliśmy 20, 21, 22... Co do sensacji to nieskromnie powiem, że chyba faktycznie :oops: bo jak to kolega na torze zauważył miałem tyle zdjeć co STI SE... i znacznie więcej niż fiat 126p z silnikiem od 127... 8) I dostałem nową ksywkę Pan Iniemamocny, :shock: Jak ktoś oglądał to wie o co chodzi... :wink: A WRC fan jak wsiadaliśmy to się śmiał, że ubieram się w maluszka... :lol:

 

Azrael, twój pilot dotarł bezpiecznie do domu i nic mu już nie grozi... :wink: Michał spisał się świetnie... :mrgreen: Na pewno lepiej niż ja... :roll: Miałem obawy czy będziemy się slyszeć bo w maluchu i do tego w kasku to nie wiele dociera, :twisted: ale okazało się, że problemów nie było... :!:

W przyszłym roku na pewno sie pojawię, tyle, że sierrą zapewne... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Matt, gratulacje... Ogarniasz Maluszka... Jak staliśmy już po mecie to widzieliśmy z Michałem, że BAAAArdzo ładnie chodzisz po torze.... :shock: :o

 

heh dzięki :oops: ale myśle, że troche przesadzasz ......... ja tego auta się dopiero uczę, jeżdżę nim dopiero od 3 tygodni więc do kompletnego ogarnięcia jeszcze mi trochę brakuje :roll: ... zwłaszcza, że pierwszy raz nim jechałem tak na maxa, na czas, na zawodach i w ogóle pospinany żeby głupiego błędu nie zrobić :D .......

 

.... po tegorocznej imprezie również chciałbym się zjawić za rok, a wcześniej mogłybyście scyzzory zorganizować coś w zimie :twisted::twisted: .....

 

pozdr. matt

P.S. będą jakieś foty na www.scyzzor.com ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo, że podobały się Wam zawody. Staramy się, żeby były coraz lepsze. Poziom organizacyjny będzie się podnosił cały czas (zadbamy o to), bo poziom startujących już jest mocno wyśrubowany. Widać po różnicach czasowych. Gratuluje wyników wszystkim startującym.

 

Na stronie www.phoenixteam.pl pojawił się pierwszy klip z zawodów, autorstwa Dar00. Mam nadzieję, że to nie ostatni. Jeżeli ktoś z Was ma jakiś materiał filmowy lub zdjęciowy, to bardzo proszę o kontakt. Zbieramy wszystko co się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffy znowu coś zepsół...

 

Swiete slowa ;P Drugi raz jade z tym gosciem na prawym i drugi raz jade w krajobraz ;D Tak sie napialem, zeby w drugim przejezdzie, ze az mi zylka p..... pekla i cala uwage skupilem zeby nie wpakowac sie rozpedzonym autem w zmarzniete opony. No coz, trzeba cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc. Dzieki dla Adama z Auto GT, Witka z Evo VI i Buffiego za rady jak podejsc do tematu. Obiecuje nastepnym razem bedzie lepiej. Pojde na 80, a nie na 110% :) Chyle czola przed miejscowymi mistrzami. Co prawda wygral warszawianin, ale nie dosc ze za kierownica Evo VI, to jeszcze z kilkoma mistrzowskimi tytulami na karku, zatem respect :) Dzieki dla organizatorow za super impreze - 10 XII tez postaram sie byc :) Szkoda STi (przod bugeye, tyl MY'03) i EVO VIII, ktore nie wytrzymaly trudu imprezy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze nie dotarlem. moze nastepnym razem bede kibicowal :).

jezeli wygral pan z tego evo http://www.automobilklub.kielce.pl/imag ... G_7542.jpg

... to mamy niezlego wymiatacza na forum :mrgreen:

 

pozdr

 

Wygral, ale na forum sie nie udziela. Udziela sie natomiast wlasciciel, ktory wymiata rownie dobrze :)

 

booyac , czy jest szansa stosowania zamiast opon, klasycznych pacholkow i stosowania kary za potracenie kazdego (np. 5sec.)? Ja uzywam tylko jednego auta do jezdzenia na co dzien oraz rajdowania i nie ukrywam, ale mialem strasznego pietra w szykanach, poniekad stad (procz braku umiejetnosci rzecz jasna) moja wyprawa w krajobraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygral, ale na forum sie nie udziela. Udziela sie natomiast wlasciciel, ktory wymiata rownie dobrze :)

booyac , czy jest szansa stosowania zamiast opon, klasycznych pacholkow i stosowania kary za potracenie kazdego (np. 5sec.)? Ja uzywam tylko jednego auta do jezdzenia na co dzien oraz rajdowania i nie ukrywam, ale mialem strasznego pietra w szykanach, poniekad stad (procz braku umiejetnosci rzecz jasna) moja wyprawa w krajobraz :D

 

Mialem okazje obserwowac Witka tylko z zewnatrz, Pancin mowi ze wrazenia ze srodka sa niesamowite, kiedy zrobili sobie jazde testowa po szutrowej dojazdowce do kempingu :), tamta evo6 to ladny potworek i trzeba nie lada drygu zeby go ogarniac, zatem pelen respect

 

kwestia opon/slupkow i ich punktowania to jest jeden z kilku elementow ktorych zmiane rozwazamy w przyszlym roku, z jednej strony chcemy stworzyc jak najlepsza alternatywe rajdow/wyscigow gorskich dla coraz bardziej profesjonalnych amatorow (tak, wiem co to znaczy oksymoron :) uprzedzajac odpowiedzi), z drugiej strony doskonale rozumiem ze opona zawsze bardziej boli blache niz pachon, a po trzecie wielu jest zawodnikow ktorzy moga sobie pozwalic na bardzo agresywna walke z ryzykiem wlaniecia w opone, co przy karach czaasowych na pewno w duzej mierze zostaloby zredukowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booyac, to moze slupki bez kar czasowych? Dla wielu osob, porabanych tak jak ja na punkcie swojego wypieszczonego autka, szybka szykana z opon bedzie zawsze nie lada problemem. A jak walne w slupek to najwyzej obetre prog, czy zderzak. Strzal w twrade opony to niemal pewna wizyta u blacharza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...