Skocz do zawartości

Narty / Snowboard...


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Główna różnica między Molltalerem a Białką była taka, że na lodowcu 90% narciarzy to zawodnicy ni ani razu nie miałem obaw, że ktoś na mnie wpadnie, a w Białce 50% to białe szkoły, które powinny się nazywać "kongres młodych kamikadze".

W Białce z dziećmi byłem tylko raz. Dobrze, że młody był w kasku,bo skończyło się "tylko" na rozciętej brodzie.

Generalnie w Polsce ludziom najczęściej wydaje się, że umieją jeździć, i że im szybciej jadą tym lepiej. Pomijam ilość tras do przepustowości wyciągów w Białce.

Cenowo też chyba lepiej jechać na tydzień w Alpy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cenowo też chyba lepiej jechać na tydzień w Alpy.
 

 

to zależy od tego co chcemy robić 

 

wyjazd na narty typu pojeździć podziwiając krajobrazy bez wątpienia

 

natomiast jak ktoś sobie "ćwiczy"

 

czy to podstawy czy "ewolucje" bez względu na nartach czy na desce to jednak polskie ceny przy dobrych warunkach pogodowych są atrakcyjne

 

dokładnie nie pamiętam ale 90 czy 100 zł za dostęp do stoku na 12 czy 13 godzin to niedrogo  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cenowo też chyba lepiej jechać na tydzień w Alpy.
 

 

to zależy od tego co chcemy robić 

 

wyjazd na narty typu pojeździć podziwiając krajobrazy bez wątpienia

 

natomiast jak ktoś sobie "ćwiczy"

 

czy to podstawy czy "ewolucje" bez względu na nartach czy na desce to jednak polskie ceny przy dobrych warunkach pogodowych są atrakcyjne

 

dokładnie nie pamiętam ale 90 czy 100 zł za dostęp do stoku na 12 czy 13 godzin to niedrogo  ;)

 

Dokładnie - w Białce byłem z córką na klubowym wyjeździe i też się szkoliłem - cenowo taniej, a do szkolenia nie trzeba długich tras (choć przydały by się stromsze:) ). Na "wyjeżdżenie" Alpy są bez porównania. W Alpach zjadę dziennie 5000-7000 metrów pionu, w Białce 1500-3000 m max - mimo, że w Polsce jednak taniej, to mniej opłacalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o wyjeździe, żeby pojeździć na nartach.

 

W Białce (w sezonie) głównie stoi się w kolejce do wyciągu.

 

Natomiast fajnie jest wyskoczyć sobie w tygodniu po pracy na nocną jazdę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Według mnie jak ktoś ma blisko to olać Polske i lepiej uderzyć na Czechy czy Słowację

Po wielu latach jeżdżenia w Alpy (dłuższe wyjazdy) i do Czech (krótsze wypady) w ubiegłym sezonie, w marcu, zrobiłem sobie tour po Podhalu (Myślenice, Kasina, Jurgów, Białka i Zakopane). Było bardzo fajnie i poza punktami obowiązkowymi każdego roku (Spindleruv Mlyn i Kasprowy) chyba polskie ośrodki wrócą do mojego kalendarza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na krótki wyjazd Czechy/Słowacja na dalej to tylko na lodowiec. Po prostu płacisz nie wiele więcej a masz pogodę, jakość itd. No ale to moje zdanie. W PL nie cierpie tabunów typowych januszy i grażyn z bachorami i łupienia ludzi gdzie się da. Za granicą jakoś wszystko potrafi być OK

Nie wszystkie dzieci dzieci są takie złe

 post-17486-0-20556600-1453131833_thumb.jpg

Moja córeczka lat 9 wczoraj.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na krótki wyjazd Czechy/Słowacja na dalej to tylko na lodowiec. Po prostu płacisz nie wiele więcej a masz pogodę, jakość itd. No ale to moje zdanie. W PL nie cierpie tabunów typowych januszy i grażyn z bachorami i łupienia ludzi gdzie się da. Za granicą jakoś wszystko potrafi być OK

Nie wszystkie dzieci dzieci są takie złe

 attachicon.gifP1010085-00-00-14-041_Fotor_Fotor.jpg

Moja córeczka lat 9 wczoraj.

 

 

9 lat? Pięknie, naprawdę wyśmienicie! Gratulacje dla córki ... i tatki :)

 

Ale co by nie powiedzieć, to wyjątek na stoku w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

 

jeśli ktoś szuka desek slalomowych to umieściłem coś w dziale sprzedam:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/86034-burton-speed-166-160-ostatnia-twarda-deska-burtona/

 

a jeśli deski Freeride to też coś jest:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/85856-s-deska-burton-t7-159-nowa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja nie byłem ale mysle aby wlasnie z nimi w marcu pojechac

Może na tym samym wyjeździe będziemy...zapraszam wtedy na warsztaty kulinarne ;)

 

 

 

Spoko, jedno z wiekszych biur organizujacych tego typu wyjazdy.

Ma być grupa 400 osób... :blink: 

 

 

 

Zwłaszcza, jeśli szuka się czegoś więcej niż tylko imprezy

Imprezy to dodatek, korzysta ten, który tego chce (mi się zdarzy ;) ) , ale celem wyjazdu są narty, a warunki i trasy ponoć genialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...