Skocz do zawartości

Fotele WRX czy STI?


Spokojny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

A skoro już fotele będą słuszne to i koło sterowe wartałoby wymienić na kierownicę łatwiejszą w obsłudze.

Myślę o jakimś zestawie bez poduszek + naba, tak aby zachować wygodną pozycję. Co polecają fachowcy?

 

-- 15 kwi 2011, o 07:45 --

 

A jakby porównać fotele STi (bug) do foteli z EVO? Ktoś podpowiedzieć może?

 

-- 22 kwi 2011, o 08:32 --

 

Nikt nie używa/ł foteli z EVO? No dalej, to nie wstyd, można się przyznać! :wink:

 

-- 1 maja 2011, o 16:30 --

 

No dobra, bug'owe fotele zakupione. Teraz dodatkowe pytania:

1. Fotele w Forku mają podgrzewanie - zakupione tego nie mają. Czy jest konieczne oszukanie elektryki?

 

2. Podobnie jak w p.1. w Forku są poduszki boczne - bug'owe nie posiadają tego dobrodziejstwa. I tutaj jestem niemal pewien, że trzeba oszukać elektrykę. Jak :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Fotele w Forku mają podgrzewanie - zakupione tego nie mają. Czy jest konieczne oszukanie elektryki?

Myślę, że lepiej będzie przełożyć maty grzewcze do foteli z STi. Jest to możliwe, i gdzieś tu na forum są wątki do zagranicznych for wskazujących, jak to zrobić.

 

Ja włożyłem fotele bez grzania i bez poduszek do Forka, i oszukiwać musiałem tylko komputer od airbaga, rezystorkiem 3,3 Ohma.

 

We wtyczkę od airbaga trzeba po prostu wsadzić rezystorek, np taki:

 

3w%20100k.jpg

 

zagiąć druciki i wsunąć odpowiednio we wtyczkę. jakby był problem, mogę zrobić foto, ale musiałbym do tego zdemontować fotel ;)

 

chociaż może niekoniecznie.. ?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włożyłem fotele bez grzania i bez poduszek do Forka, i oszukiwać musiałem tylko komputer od airbaga, rezystorkiem 3,3 Ohma.

 

We wtyczkę od airbaga trzeba po prostu wsadzić rezystorek,

 

Choć na elektryce/elektronice znam się jak świnia na gwiazdach, to myślę, że rezystorek dam radę wetknąć :mrgreen:

Z okazji Święta Pracy masz kolego pomuka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że odpiąć te kable pod siedzeniem to nie lada sztuka. Japończyki tak to wymyślili, że trzeba coś wcisnąć, coś odciągnąć, i wyciągać wtyczkę jednocześnie. Najlepiej to byłoby mieć 3 ręce. Albo przynajmniej kogoś do pomocy.

 

Tak to przynajmniej było w S-Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odgrzeje kotleta. Czy te dobrze trzymajace fotele z buga to takie z wysuwanym zaglowkiem?

Np. takie: http://allegro.pl/subaru-impreza-01-03-wrx-fotele-fotel-i5628322686.html

Czy rzeczywiscie sa on wezsze od pozniejszych foteli z wrxow i siedzi sie na nich nizej?

Czy podejda pnp do bloba wrx?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

będziesz szukał airbagów po samochodzie...

i zębów.

 

podobno wymieniał krzesło bez tego, i nic się nie stało smile.png

podobno są też tacy, którym udało się przeżyć spacer nocą przez praski trójkąt bermudzki w Wawie. icon_wink.gif Nie warto ryzykować.

 

 

Rozłączałem poduszki fotela kilka razy. Nie żebym komukoliwek radził robić to samo, ale z własnego doświadczenia na razie 5/5 prób było szczęśliwych.

 

Odgrzeje kotleta. Czy te dobrze trzymajace fotele z buga to takie z wysuwanym zaglowkiem?

Np. takie: http://allegro.pl/subaru-impreza-01-03-wrx-fotele-fotel-i5628322686.html

Czy rzeczywiscie sa on wezsze od pozniejszych foteli z wrxow i siedzi sie na nich nizej?

Czy podejda pnp do bloba wrx?

 

 Bug/Blob/Hawk powinny wszystkie fotele do siebie pasować jeśli chodzi o mocowania szyn, niekoniecznie muszą pasować wtyczki (od grzania, od poduszek, czy czujnik zapięcia pasa), ale tu też obstawiałbym że na 90% będzie pasować. Trochę grzebałem w temacie foteli z Imprez (GD,GH) i Forków (SG) i naprawdę na przestrzeni niemal 10 lat produkcji zmieniło się bardzo niewiele :)

 

 

Edytowane przez marhof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pokazcie mi jak wygladaja fotele z buga wrxa, wspomniane wczesniej w tym watku.

EDIT

W tym watku ktos sprzedaje buga wrxa na czesci i posiada dokladnie takie fotele, jak te z drugiego zdjecia:

http://forum.subaru.pl/index.php?/topic/88985-impreza-wrx-eu-ca%C5%82a-na-gratynap%C4%99dyhebleskrzyniawn%C4%99trzefelgiopony-itp/#entry2474277

 

Nie ma nikogo, kto przesiadl sie z wrxa buga do bloba albo na odwrot i nie ma bezposredniego porownania foteli?

Edytowane przez uxon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...