Skocz do zawartości

Fotele WRX czy STI?


Spokojny

Rekomendowane odpowiedzi

Darek, jak już inwestowałeś kasę, trzeba było zmienić na STI bug.

 

Było, nie było - wiedziałem co robię...BUGowe nie mają poduch (ani podgrzewania, choć brak instalacji, ale do następnej zimy jeszcze trochę czasu...może się coś wymyśli) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny - ja wsadziłem do siebie stołki od imprezy gc i jestem mega zadowolony - zrobiłem tylko kompletnie tapicerkę żeby wszsytko było w tym samym stylu - uważam, że to była dobra decyzja

a że masz podobnego Forka to wklejam foty

 

 

imag0131u.th.jpg

imag0125t.th.jpg

imag0126hi.th.jpg

imag0129e.th.jpg

imag0130d.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupowałem w kolorkach GC8 STi żeby je teraz tapicerowac :twisted:

mogłem kupić zwykłe GTkowe z EU, ale przekombinowałem :lol::lol::lol:

a najsmieszniejsze w calej tej sytuacji jest to, ze dotychczas ich nie zalozyles :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że wymieni się wszystko - nie tylko oparcie, ale też siedzisko, dywaniki, boczki itp.

 

Nie podejrzewasz mnie chyba o wymianę samego oparcia? :roll:

Zrobiłem to zdjęcie specjalnie dla uwidocznienia wartości zmian na lepsze :mrgreen:

 

Dywaniki będą czarne...niebieskie jakoś nie pasują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczas ich nie zalozyles

nie mam czasu, albo mnie na Litwę ganiają, albo siedzę do późna w firmie, albo jest za zimno na prace garażowe :mrgreen:

nic to, mysle ze juz niedlugo poprawimy sytuacje 8)

 

oczywiscie bedzie odpowiednia fotorelacja :D

 

a zeby nie bylo OT: jezeli mozna wybierac, to trzeba wybierac produkt z logo STi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siekla

Fotele prezentują się luks atrakcyjnie. Ja jestem gotów pozostawić w kolorach STi. Wtedy zobaczę jak się taki zestaw prezentuje w forkowej szarej rzeczywistości wnętrzowej.

 

Pytania dodatkowe - a jakie są podstawowe minusy zakupu foteli z anglika?

 

I jeszcze jedno - a dużo jest rzeźby przy montażu foteli z EVO? I które EVO ma fotele najlepiej pasujące do kierowcy Subaru? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Pytania dodatkowe - a jakie są podstawowe minusy zakupu foteli z anglika? (...)

jedyny problem wystepuje tylko wtedy, gdy fotel kierowcy ma regulacje siedziska - jak zamontujesz takie fotele do LHD, to regulacje siedziska bedzie mial nie kierowca, a pasazer :mrgreen:

 

dlatego najlepiej szukac foteli bez regulacji wysokosci siedziska :idea:

 

:arrow: viewtopic.php?f=16&t=143121&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daab - tapicerowałem w Lublinie

 

Spokojny - z Twojego Forka plug and play przekladasz dolna czesc siedziska kierowcy z regulacja wysokosci - roboty na 15 minut /klucz oczkowy i srubokrety plaski i krzyżak/- do fotela z Angola - i w ten sposob masz regulacje wysokosci w dwóch fotelach ;) - jak u mnie

 

nic nie wiem o Evo

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojny - z Twojego Forka plug and play przekladasz dolna czesc siedziska kierowcy z regulacja wysokosci - roboty na 15 minut /klucz oczkowy i srubokrety plaski i krzyżak/- do fotela z Angola - i w ten sposob masz regulacje wysokosci w dwóch fotelach ;) - jak u mnie

Piotr, a nie wiesz jak to jest w przypadku np SI MY06? Też można sobie tak regulację przełożyć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety fotele od 2003 - 2004 maja inna konstrukcje - u nas sa jeszcze miski alu w kótre mocowana jest gąbka - potem jest już system sprężyn i inna regulacja wysokości. Trzeba tez pamiętać o przełożeniu szyn - to akurat nie problem.

 

Wyjaśniając graficznie

system od 2003 :

sti06.th.jpg

 

system do 2003:

01sti.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak będzie pogoda zaryzykuję stwierdzenie, że z Eddiem zabieramy się do tematu "przekładki" - 5 przednich foteli luzem w garażu + 4 w 2 autach to za dużo, garaż ma ograniczoną pojemność :mrgreen:

 

Jakby co, zrobimy fotostory :twisted:

 

-- 26 mar 2011, o 20:13 --

 

Krótkie obiecane fotostory z zabawy z fotelami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...