Skocz do zawartości

Na ilu Zlotach Plejad byliście?


pumex1

Na ilu Zlotach Plejad byliście?  

162 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

coś Ci Bartek się sypie? Nie łam się - u mnie skończył się wsteczny. Ale to dobra okazja na zrobienie wycieczki do Mekki - czyli do Marasa :) przy okazji jakieś urwane nadkole się uzupełni i.... tyle strat

 

U mnie strat zdecydowanie więcej :(

najgorsze, że silnik się grzeje i znika gdzieś płyn chłodniczy.. dlatego drugi dzień musiałem zdecydowanie odpuścić :wacko:

w środę serwis i zobaczymy co to, ale obawiam się najgorszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ci Bartek się sypie? Nie łam się - u mnie skończył się wsteczny. Ale to dobra okazja na zrobienie wycieczki do Mekki - czyli do Marasa :) przy okazji jakieś urwane nadkole się uzupełni i.... tyle strat

 

U mnie strat zdecydowanie więcej :(

najgorsze, że silnik się grzeje i znika gdzieś płyn chłodniczy.. dlatego drugi dzień musiałem zdecydowanie odpuścić :wacko:

w środę serwis i zobaczymy co to, ale obawiam się najgorszego.

 

Bartek nie zabijaj bliźniaka ! Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w środę serwis i zobaczymy co to, ale obawiam się najgorszego.

uszczelki pod głowicą? eeee... no ja CIę proszę - żaden tam najgorszy scenariusz :)

 

PS zastanawiają mnie 4 głosy na 10 zlotów. Skoro było nas tylko 2 ze Śmiechem + Dyrekcja, to ktoś jak to w "exit pools" nie chciał się przyznać, że wcale nie był, więc wybrał wartość skrajną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

 

 

Szymon, Ty jesteś tu chyba na forum od Początku.....

no nie... jakieś parę miesięcy po starcie ;)

 

 

 

a Plejady chyba podobnie...

no tak... tu od początku :)

 

 

 

Trasa Terenowa tez jest Ci ponoć b.dobrze znana...???...

owszem, ale nie ta tegoroczna ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Barteq79 powiedział Trasa Terenowa tez jest Ci ponoć b.dobrze znana...???... owszem, ale nie ta tegoroczna ;)

 

Czyli widzimy się w tym razem nie w Srebrnej....:) tylko w Wiśle....:)


a Ty teraz dieselkiem będziesz się ścigał.... no tak... XT...juz nie ma...:(  a szkoda...


a propo Forek Radzia jest do sprzedania.... "Landrynka" chce się pozbyć?.... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takich co zaczęli w Wałbrzychu jest tu spora grupa jak widzę :D

Tylko niektórym się ciągłość plejadowa przerwała na chwilę (w naszym przypadku wypadły Mikołajki) :wacko:

 

Mnie wypadły Kielce niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widzimy się w tym razem nie w Srebrnej....:) tylko w Wiśle....:)

No chyba, że na Majówkę do SG wlecisz ;)

 

a Ty teraz dieselkiem będziesz się ścigał.... no tak... XT...juz nie ma...:(  a szkoda..

A to akurat nie do końca jest jak piszesz... Jest... AC/DC "Back in black" Turboszynszyla XT "edyszon" ;)

 

a propo Forek Radzia jest do sprzedania.... "Landrynka" chce się pozbyć?.... :biglol:

No nie.... 5-tego samochodu nie udźwignę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli widzimy się w tym razem nie w Srebrnej.... :) tylko w Wiśle.... :) No chyba, że na Majówkę do SG wlecisz ;)

 

a wiesz, że jest szansa.... będę w pobliżu...bo obok Stronia Śl....:) więc w sumie nie daleko...

 

 

 

 

a propo Forek Radzia jest do sprzedania.... "Landrynka" chce się pozbyć?.... :biglol: No nie.... 5-tego samochodu nie udźwignę ;)

 

coś o Tym wiem.... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta powinna być nowa, ponieważ obecna została utworzona przed 8 edycją czyli 3 lata temu. Wyniki są mylące :)

 

 

 

Takich co zaczęli w Wałbrzychu jest tu spora grupa jak widzę

 

ja zacząłem z wysokiego C, czyli Białystok i słynny Ośrodek Puszcza. Co tam się działo się !!!!!! :lol: :lol: :lol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...