Skocz do zawartości

Na ilu Zlotach Plejad byliście?


pumex1

Na ilu Zlotach Plejad byliście?  

162 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

chojny napisał(a):

guma napisał(a):

Ja w sumie to poza pierwszymi i dwoma ostatnimi byłem na wszystkich

 

 

 

A pamiętasz te ruskoje hiciory w Puszczy? :mrgreen:

 

 

Puszcza (pomijajac prysznice ;) ) w mojej ocenie byla najlepsza impreza z niezapomnianym ogniskiem i wokalem Śmiecha i Czerwa i zreszta pierwszymi Plejadami z moim udzialem. Pozniej bylo ciut gorzej, ale...

 

ta, nie zapomnę pytania o godz 9-tej na śniadaniu:

 

"wyście już wstali :?: " :shock:

 

- nie, myśmy się jeszcze nie kładli :mrgreen:

 

i nie zapomnę pana z firmy budowlanej zaczepionego gdzieś w lesie, żeby nas podwiózł po "Tiskie", bo mieliśmy o 6-stej straszną suszę, wchodzimy do sklepu i ... 40 razy proszę... :mrgreen:

Chłop zwariował... :lol:

 

a myśmy z Sipaj'em cały zapas sklepu wykupili :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1 napisał(a):

Nie wszyscy dawali radę powtórzyć

 

 

pumex1 napisał(a):

"nie polewaj mi już"

 

a to jest taki zwrot nie znałem

 

na Plejadach zakaz używania takiego zwrotu jest 8)

ja to nie znam takiego zwrotu :P

a co to znaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem być na pierwszym, ale dopiero szukałem Subaru, Lucek namawiał lecz jakoś głupio było pojechać Roverem w dieslu. Choć może i dobrze bo część uczestników odniosła rozległe i nieodwracalne uszkodzenia mózgu. Tłumaczy to ich zachowanie na następnych zlotach i chęć osiągnięcia tej mitycznej nirwany pierwszego spotkania i doznania :P

 

Jest pomysł !

 

Zbieramy po 100 zł od każdego kto jedzie na plejady w tym roku ! Dzięki temu będzie lista pewniaków i będzie można z dyrekcją zrobić rezerwacje w jednym miejscu dla "Pewniaków z THE Forum" :!: :!: :!: unikniemy rozbicia na małe obozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Szacun dla mistrzow ja z moja familiada na pierwszych ! Ale nie ostatnich ! Pozdro dla wszystkich posiadaczy sti marze marze i kiedys wymarze ! A i osobiste dla Mariusza co z zdjatkami z plejad ! Pozdro dla wszystkich doswiadczonych plejadowiczow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje poslusznie, ze bylem na wszystkich, do tej pory zadnych Plejad nie opuscilem. Pumex, a po co Ci te informacje, przeciez Ty i tak wiesz ze ja zawsze jestem, ba ... nawet wiesz, o ktorej przyjechalem :twisted:

 

-- 2 lip 2011, o 22:57 --

 

Odziwo wszystkie Zloty doskonale pamietam, mimo ze co roku jezdem sprawca forumowych hejnalow i ze nawilzam sie wspolnie z Mamusia, Pumexem, Subaryta, Carfitem, Alexem, Bebnem, Luckiem (szkoda, ze juz nie jezdzi na Plejady), Golfstromem, Szubaru i innymi co to za kolnierz nie wylewaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiech'u, ja do tej pory nie wiem, o której przyjechałeś ;)

poza tym "jariba jariba" ;)

 

Smiech'u, to my weterany.... A koszulkę z Morska masz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywista oczywistosc, posiadam dwie koszulki z Morska bo w jedna juz sie nie mieszcze z powodu nadmiernej morsko-sci watroby czy jakos tak

 

-- 2 lip 2011, o 23:22 --

 

... yyy, zdaje mnie siem ze Krebelka tez zawsze byla, no i Ojciec Dyrektor chiba tys beł

 

-- 2 lip 2011, o 23:34 --

 

Mamusiu Kochana, ja Cie bardzo serdecznie przepraszam, zem niekconcy legutko przestawil w Morsku domek numer pienć. Mam nadzieje ze sie nikt Mamusi nie czepial o te kilka metrow? Cza beło mnie nie przeszkadzac jak zem stawial namiota, mialbym ino ortalion z namiotu do wyczepania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
pumex1, chyba raczej po ostatnich zakończonych Plejadach się zdezaktualizowała

true :) można wykasować poprzedni głos i oddać na nowo ;) Doszła "dyszka" w ankiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...