Skocz do zawartości

Prośba o radę--->nowe auto do 100 tys zł


Michał z Ursusa

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega którego znam od podstawówki poszukuje nowego auta bo twierdzi że nowe to nowe...ma budżet do 100 tys zł i chce nowe auto którym jednocześnie nie będzie najwolniejszy na drodze i będzie do tego w miarę wygodne i żeby to nie był jakiś strasznie mały samochód...

 

Ja osobiście nie wiem co mu doradzić jak powiedział żeby w miarę jechało a do tego nie paliło 20 L...więc proszę o Waszą pomoc :wink: może jakiś mocny diesel??

 

Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

GT-R odpada...ma być auto w miarę duże nie musi być vanem ale coś ,,wyższego" niż GT-R i właśnie ter serwis odpada.

 

Ja osobiście nie wiem co mu polecić bo ciężko znaleść auto co fajnie jeździ i w miarę mało pali...wiem że może dziwnie wyglądać ze gość ma 100k na auto a chce oszczędzać na paliwie ale kolega sporo jeździ i jak by to przeliczyć na cały rok to taki GT-R wyjdzie mu kosmos...

 

 

Ja osobiście jestem zakochany w nowym RS6 tym z V10 580KM...jeździłem i dla mnie auto bajka...wygodne duże w kombi do tego lata jak głupie, automat działa rewelacje przynajmniej jak dla mnie...tunerzy już przetarli szlak z tym silnikiem...wydechem i softem po 720-730KM robią...ale auto ponad 500 tysi nówka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT-R odpada...ma być auto w miarę duże nie musi być vanem ale coś ,,wyższego" niż GT-R i właśnie ter serwis odpada.

 

Ja osobiście nie wiem co mu polecić bo ciężko znaleść auto co fajnie jeździ i w miarę mało pali...wiem że może dziwnie wyglądać ze gość ma 100k na auto a chce oszczędzać na paliwie ale kolega sporo jeździ i jak by to przeliczyć na cały rok to taki GT-R wyjdzie mu kosmos...

 

 

Ja osobiście jestem zakochany w nowym RS6 tym z V10 580KM...jeździłem i dla mnie auto bajka...wygodne duże w kombi do tego lata jak głupie, automat działa rewelacje przynajmniej jak dla mnie...tunerzy już przetarli szlak z tym silnikiem...wydechem i softem po 720-730KM robią...ale auto ponad 500 tysi nówka :P

Zawsze mozna kupic namiastke marzen, A6 Avant 2.0TDI 140koni FWD, skoro nie widac róznicy to po co przepłacać? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy te TFSI w ,,zwykłych" Passatach, A4-kach są tak podatne na mody jak np. TFSI w Audi S3 w tych usportowionych wersjach, wiadomo usportowione wersje na dzień dobry są mocniejsze ale ciekawe czy są różnice w samych silnikach...turbo, wtryski itp itp

 

Ten Passat z TFSI brzmi ciekawie i auto jak dla mnie ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia.

 

piękne auto, ale chyba po to żeby jeździło na lawecie i dostawać zastępcze konkurencyjnych marek :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia.

 

piękne auto, ale chyba po to żeby jeździło na lawecie i dostawać zastępcze konkurencyjnych marek :roll:

 

Możesz to rozwinąć ? :D ja wogóle nie siedzę w temacie nowych aut i ciekawią mnie jakie bolączki mają nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robi duże przebiegi to diesel może ? A jak diesel, to BMW. A jak BMW, to 335d/535d. Może takie ?

 

Nowe za 100K........., daj mi namiar to biore od razu dwa :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insignia.

 

piękne auto, ale chyba po to żeby jeździło na lawecie i dostawać zastępcze konkurencyjnych marek :roll:

 

Możesz to rozwinąć ? :D ja wogóle nie siedzę w temacie nowych aut i ciekawią mnie jakie bolączki mają nowości

Hej...

Sorry ze sie wtrace ale tutaj nie ma za bardzo czego rozwijac..no chyba ze metalowe "wjazdy" na lawete :mrgreen::mrgreen:

Insignia jest pieknym autem i nie chcialbym takze nikogo obrazic. Przekaz jednak swojemu znajomemu,zeby trzymal sie zdala od Opla,mimo iz Insignia,ponoc,wcale nie jest taka awaryjna.... :) To tak szczerze i od serca z mojej strony :)

 

Wkleje Ci adres stronki na ktorej mozna sobie troszk poczytac o autkach...

 

http://www.chcekupicauto.pl/

 

Jesli mialbym cos polecic to na pewno "Bawarie" i swietne dieselki :D

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciekawosci skonfigurowalem sobie nowego mondka w dieslu 200 KM i zanim doszedlem do opcji dodatkowego wyposazenia mialem juz 130 000 PLN :shock: pozniej dodatkowe opcje i mamy 154830 zł :lol::lol:

 

paranoja dawac za nowe auto, wyposazone w miare dobrze okolo 130k pln :/

 

wiec jak sie tak uparł na nowe to polecam focusa na wypasie. do 100k powinien sie zmiescic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne auto, ale chyba po to żeby jeździło na lawecie i dostawać zastępcze konkurencyjnych marek :roll:

słyszałem już opinie kilku warsztatów. Auto jest naprawdę atrakcyjne ale elektronika podobno siada strasznie. W ciągu 3 miesięcy auto potrafi odwiedzić serwis 3 razy i to nie na 2 godziny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...