Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje - sezon 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

Inne wroble cwierkaja, ze do zespolu SPRT ma dolaczyc niejaki Sebastian Frycz.

 

Zobaczymy z biegiem czasu, czy ta informacja sie potwierdzi...

 

no to SPRT będzie miało mocną pakę, tylko po co budować taki zespół skoro nie ma się gdzie ścigać :/ w Polsce jak są tacy organizatorzy...

 

może PZMot powinien brać "kaucję" (zabezpieczenie) na poczet organizacji rajdu- innymi słwy przyznawać organizcję temu automobilklubowi który ma cała gotówkę na sfinansowanie bo potem to są takie jajka, że w ostatnim momencie, sorry panowie zabrakło nam 30-50 tysięcy i nie będzie rajdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Komorna to nie chcieli w tym roku do RSMP włączyć, mają za to już drugi odwołany rajd.

Jasne można było psioczyć na organizatorów dawnych Kormoranów, ale przynajmniej impreza się odbywała. Ciekawe co na to sponsorzy teamów? Dali kasę, a imprez jak na lekarstwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy ktos rozsądny chciałby jeździć na takich warunkach o jakich Fryczu mówił. mówie oczywiście o utytułowanych zawodnikach mających ciśnienie na walke o 1 plac w klasie.

zastanawia mnie natomiast czy start Frycza w Subaru nie bedzie miał wpływu na starty Kajtka. chyba, że obaj pokrywają 100% kosztów startów tymi autkami, wtedy ok. ale IMHO SIP (czy tam SPRT) coś do tych startów dokłada z własnej kieszeni i ciekawi mnie, że mają ochote wystawiać 3 autka. no ale może ktoś ma ochote na 3 pierwsze miejsca w generalce na koniec przyszłego sezonu... trzeba będzie słuchać wróbelków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co teraz zrobi zespół Fiata? Wycofają się czy znajdą kogoś na miejsce Frycza...

 

trzeba będzie słuchać wróbelków

 

Taki jeden podlecil dzisiaj do okna i powiedzial "ty zwroc uwage na tego Mancina"...ale to domysl tylko taki.

 

I tez obilo mi sie o uszy z tym "powrotem" Nikona.

 

[ Dodano: Pią Lip 28, 2006 11:02 pm ]

Jest juz konkretniejsza informacja co do Nikona:

 

http://www.autoklub.pl/news-12274.php?A ... 685612cbd7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Mancina nie bedzie w Fiacie, ale i w calej reszcie sezonu za kierownica samochodu rajdowego...choroba :(

 

Czy wie ktos moze cos wiecej na temat choroby Mancina ??

http://www.rallyonline.pl/index.php?1&m ... ws&&s=7727

 

:/

 

 

Z tego co czytałem, u Mancina wykryto nowotwór, na szczęście we wczesnym stadium. Jedzie na leczenie do Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...