Skocz do zawartości

SPRT AD 2011


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 470
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Bardzo fajne, ze smakiem, jednak zbyt stonowane barwy jak na rajdówkę (oprócz tych a'la Ken Block :wink: )

Chciałem aby wszystkie kolory współgrały ze sobą i stanowiły jedną spójną całość. Jeżeli chodzi o te przypominające auto Kena Blocka to nie byłem pewny czy przejdą konkurs gdyż użyłem innego logo subaru niż było zalecane przez organizatora. Ciekaw jestem prac innych konkursowiczów i tego kiedy będą podane wyniki. Może by tak na stronie głównej sprt zamieścić najciekawsze projekty uczestników i fani marki czy też bezpośrednio teamu rajdowego wybierali by najciekawszy projekt? Nie wiem na jakiej zasadzie odbywać się będzie wybór gdyż nie doczytałem się takiej informacji w konkursie. Pożyjemy zobaczymy.

Pozdrowienia subaro-maniacy! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się dzięki portalowi facebook, że w dniu dzisiejszym ma odbyć się spotkanie ze sponsorami i w związku z tym mają niebawem pojawić się wyniki konkursu na oklejenie L-SPRT. Kiedy dokładnie będą wyniki? Nie wiadomo, ale powinno to nastąpić w miarę szybko. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...